Lasi Matu krāsu konkursa dalībnieku iesūtītās frāzes un balso!

Katru darba dienu, šajā publikācijā būs iespējams lasīt jaunākos www.espati.lv un Eugène Color matu krāsu rīkotā konkursa dalībnieku apgalvojumus par to, kādēļ viņas krāso matus. Vairāk par konkursa noteikumiem lasi rakstā: Piedalies konkursā un laimē Eugène Color matu krāsu!

Šeit pat raksta komentāros ir iespējams izteikt atzinību par sev tīkamāko apgalvojumu. Izvērtējot konkursa rezultātus ņemsim vērā arī komentāros izteikto viedokli. Konkursa uzvarētāja balvā saņems matu krāsu desmit matu krāsošanas reizēm, tonī, no Eugène Color matu krāsu paletes, ko izvēlēsies pati balvas ieguvēja!
www.espati.lv patur tiesības koriģēt frāzes – labojot gramatiskās kļūdas utml.
 
Lasi un komentāros izsaki viedokli par sev tīkamāko:

25.11.2012.
Irina, 54 gadi, veikala vadītāja
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka tādējādi spēju pagriezt laiku atpakaļ – seja atgūst jaunības starojumu, acis mirdz un smaids ir žilbinošs! Nav labāka iemesla, lai krāsotu matus, kā jauna vīrieša kompliments – "Jūs esat tik skaista"!

Taņa, 24 gadi, strādāju algotu darbu
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka vēlos izskatīties skaisti, patikt galvenais pašai sev un sniegt prieku vīram.

24.11.2012.
Agnese, 37 gadi, brīvmāksliniece
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka es jūtos superskaista kā blondīne! Varu atļauties vairāk unikālu frizūru, bieži ikdienā pinu bizītes, uzkasītās frizūras, sprogoju un gludinu. Noskatu i-netā vai safantazēju pati! Man ļoti patīk saistīt apkārtējo skatus! Krāsot matus ir seksīgi!

23.11.2012.
Diāna, 31 gads, strādāju valsts pārvaldē
Savus matus krāsoju, lai paglābtos no dzeltenā ūdens ietekmes un neizskatītos pēc ierūsējušas cauruļvadu trupas.

22.11.2012.
Judīte, 43 gadi, grāmatvede
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka ja to neizdarītu, mani vairs neviens nepazītu!

21.11.2012.
Maija, 38 gadi, strādā lielā birojā
Savus matus krāsoju tādēļ, ka blondais tonis ir ļoti labs "aizsegs", visdažādākajās nozīmēs!

20.11.2012.
Nataļja, 34 gadi, mājsaimniece
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka vēlos patikt sev pašai!

19.11.2012.
Kristīne, 23 gadi, smaidīga pārdevēja atvaļinājumā
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka sajūtas, kad mati ir tikko nokrāsoti ir burvīgas. Mati ne tikai mirdz un lāsmo, bet liekas pati mirdzu un staroju, jo pārmaiņas sievieti iedvesmo un liek sajust sevi savādāk. Un matus krāsot ir tik radošs process, kas ļauj katram piemeklēt savu mirdzumu un īpašo dvēseles noskaņas nokrāsu, lai tai ļautu mirdzēt uz āru.

18.11.2012.
Linda, 28, stjuarte
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka daba slēpj manī dzīvespriecīgu, dzirksteļojošu, apburošu un laimīgu sievieti! Nost ar pelēcību un, lai dzīvo krāsas!

17.11.2012.
Elina, 30 gadi, majsaimniece
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka man diemžēl māte daba nav apveltījusi ar tādu toni kas man patīk.
 
Maija, 30 gadi, datu ievadīšanas operatore
Savus matus krāsoju, jo patīk būs spilgtai, lai puiši atskatās un nosvilpjas.

16.11.2012.
Ieva,  33 gadi,  noliktavas darbiniece
Savus  matus  krāsoju  tamdēļ, ka atkal pienācis   laiks  kaut  ko  sevī mainīt. Gaišais tonis  man dod  pārliecību sevī  un iespēju apgāzt teicienu "Blondīne".

Laura, 26 gadi, mājsaimniece
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka mati ir sievietes skaistākā rota. Ja sieviete nav apmierināta ar savu matu krāsu un griezumu, tad arī jūtās nelāgi.

Jolanta, 40 gadi, daudz strādā
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka tas mani padara skaistāku!    

Evija, 26 gadi, datoroperatore
Savus matus es krāsoju tamdēļ, ka tā es jūtos skaistāka, un dažreiz gribas kaut ko pamainīt savā dzīvē un tieši nokrāsojot matus mazliet pamainās viss.

15.11.2012.
Patrīcija, 25 gadi, biroja vadītāja
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka bez melnās matu krāsas sevi iedomāties vairs nevaru – tā piedod manam raksturam īpašu asumu un rozīnīti!

Olita, 27 gadi, māmiņa uz pilnu slodzi
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka jānomaskē pirmie sirmie mati, kas radušies no trīs dēliņu izdarībām un blēņām. Jābūt īpaši skaistai, jo tie arī ir mani vislielākie komplimentu teicēji.

Līga, 45 gadi, nagu kopšanas speciāliste
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka tie ir mani mati!

Santa, 28 gadi, šobrīd savas meitiņas kopšanas atvaļinājumā
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka man nepatīk pelnu pelēkā matu krāsa, kas man ir dabīgā, tā man atgādina pelēko lauku peli, krāsojot citā tonī, kas man šobrīd ir bordo, tas matus padaru dzīvīgākus, izteiktākus, sulīgākus un izskatos vizuāli labāk. Ja nebūtu pieejami dažādi matu krāsas toņi, kas ir tik plašā klāstā nopērkami- tas man liktos kā katastrofa!!!


14.11.2012.

Līva, 27 gadi, biroja darbiniece
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka vēlos iegūt modernu matu krāsu, intensīvu toni, spīdumu un līdz ar to pārliecinātību par sevi!

Astra, 39 gadi, projektu vadītāja
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka ik pa laikam kāds manas matu saknes pa nakti iekrāso pelēkā tonī.

Gita, 38 gadi, darba meklējumos
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka patīk pārsteigt sevi un apkārtējos. Katru reizi ar nepacietību gaidu, kas sanāks, bet ja nopietni – daru to tiklīdz, kā nespēju uz sevi paskatīties spogulī!

Marina, 28 gadi, strādā vairumtirdzniecības bāzē
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka pienāca brīdis, kad sapratu, lai patiktu kādam, sākumā ir jāiemīl sevi. Nokrāsojot matus, es jūtos pašpārliecinātāka, arī mīļotais vīrietis to novērtē!

Linna, 23 gadi, audzinu mājās dvīnīšus
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka tie ir mana būtība, mans es. Šie ellīgie, melnie mati simbolizē manu kaislību, aso raksturu, piešķir seksīgumu visam veidolam, izceļ manus sejas vaibstus un dej līdzi manā dzīves dejā, plīvodami savā kraukļa melnumā.

13.11.2012.
Līva, 23 gadi, jurisprudences studente
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka krāsa piešķir tiem raksturu un skaistuma spēku!

Krista, 19 gadi, studente.
Savus matus krāsoju tādēļ, ka daba nav devusi man melnu matu toni, un uzskatu, ka melnā krāsa vairāk izceļ manu patieso būtību.

Sanita, 28 gadi, sekretāre
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka savu toni varu panākt tikai šādā ceļā. Uzskatu, ka manis izvēlētā matu krāsa ir man vispiemērotākā un skaistākā.

Anna, 32 gadi, mājsaimniece
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka pēc krāsošanas mati šķiet ”dzīvi”, nesabojāti. Ir jūtama pozitīva atšķirība!

Lāsma, 23 gadi, sekretāre
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka bez krāsošanas būtu pelēka pele. Ar blondiem matiem jūtos izteiksmīgāka, košāka un dzīvāka.

Santa, 31 gads, personāla vadītāja
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka lielisku sievieti, lieliska matu krāsa padara tikai lieliskāku!

Laura, 23 gadi, strādā televīzijā
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka mans dabīgais matu tonis ir diezgan neizteikts, līdz ar to – matu krāsa piedod maniem matiem spīdumu un izteiksmīgi dabīgu toni. Man patīk dabīgi matu toņi, kuri nav pārspīlēti un nereāli.

Ilze, 33 gadi, klientu konsultante
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka nevēlējos būt sirmgalve 25 gadu vecumā.

Ligita, 33 gadi, pārdevēja, ansambļu vadītāja
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka tie ļoti ātri ataug, tamdēļ, lai tie izskatītos veselīgi, stipri, spīdīgi, jo mati ir sievietes rota, tamdēļ, lai pati justos labi ar skaistiem matiem, nevis ataugušām matu saknēm kā lauku večiņai, jo manos gados to atļauties nedrīkst.

Inese, 31 gads, uzņēmēja
Savus matus krāsoju tamdēl, ka savādāk nespēju cīnīties ar dabīgo, sirmo matu, pārākumu!

Līga, 25 gadi, maksājumu speciāliste bankā
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka tas man liek atšķirties un justies īpašai!

Kristīne, 27 gadi, grāmatvede
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka tā piedod akcentu manam izskatam. Ja rodas vēlēšanās nedaudz atskaidzināt ikdienu dodos pie friziera, lai nedaudz iekrāsotu kautko jaunu. Tas ir vieglākais veids  kā atklāt sevi "citās krāsās". Pozitīvas pārmaiņas izskatā vienmēr rosina smaidīt!

Māra, 24 gadi, strādāju Valsts Robežsardzē
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka vēlos paspilgtināt savu personību, redzēt kā tie saulē mirdz un izskatīties pievilcīga! Kad matus nokrāso, šķiet, ka tie smaržo pēc lellēm un tad var nedaudz atgriezties bērnībā.

12.11.2012.
Santa, 23 gadi, tulks
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka tādā veidā iegūstu toni, kas manai sejas krāsai un acīm piestāv daudz labāk nekā mana dabīgā krāsa. Man patīk, ka mati izskatās kopti, spīdoši un skaistā brūnā tonī.

Maija, 24 gadi, pašlaik darba meklējumos
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka vēlējos iefiltrēties blondīņu pasaulē un uzzināt, vai viņām dzīve tiešām ir jautrāka.

Arita, 30 gadi, bankas darbiniece
Savus matus krāsoju tamdēļ, ka iekšējā sajūta saka, ka mana dabīgā matu krāsa nu nekādīgi neuzlabo manu ārējo izskatu. Esmu mēģinājusi visādi variēt ar krāsām, tomēr vistuvākā, kā arī tā, kas liek manam vīrietim vienmēr smaidīt, ieraugot mani, ir BLONDĀ.

142 komentāru
 1. es arī balsoju par Maiju, 24.g.
  Lai izdodas iefiltrēties mūsu Blondīņu pasaulē!:)))

 2. Olita, 27 gadi, māmiņa uz pilnu slodzi
  Savus matus krāsoju tamdēļ, ka jānomaskē pirmie sirmie mati, kas radušies no trīs dēliņu izdarībām un blēņām. Jābūt īpaši skaistai, jo tie arī ir mani vislielākie komplimentu teicēji.

  šis man patīk tiešam ir pelnījusi balvu 🙂

 3. Krāsoju savus tādēļ, ka dabīgajai matu krāsai ir klāt ievijušies sudrabkrāsas mati, kas ne vienmēr man patīk. Atzīšos, ka krāsojot matus tie ne tik ātri taukojas, jo ja tie nav krāsoti, tad jau nākošajā dienā tiem nav skata !

 4. BALSOJU PAR OLITU 27. VINA IR KOLOSĀLA MĀMIŅA UN VIENMĒR ĻOTI IZPALĪDZĪGA!VIŅA IR PELNĪJUSI DĀVANIŅU NOTEIKTI! 🙂

 5. Balsoju par IEVU noliktavas darbinieci. Lai gaišmatei izdodas apgāzt to teicienu “blondīne”.

 6. Tà kā ļoti labi zinu Ievu esmu par viņu. Noliktavas darbinieci kas agāž tyeicienu “blondìne”

 7. Ne vienmēr par cilvēku var spriest pēc matu krāsas. Lai izdodas gai šmatainai noliktavas darbiniecei Ievai . Lai izdodas apgàzt tautā iemīļoto teicienu “blondīne” .

 8. Lai veicas IEVAI noliktavas darbiniecei. Katrs matu tonis dod pārliecìbu arī gaišaiz kas atpgāž tautā iecienītu teicienu “blondīne”. Lai izdodas.

 9. Gai§ais tonis nav noteicošais,lai varētu cilvēku ieskaitīt kategorijā “blondīne”. Noteicošais ir cilvēka attieksme pret lietas bùtību. Esmu psr Ievu gaišmatsino noliktavas darbinieci kas apgàž tautā iemīlētu teicienu “blondīne”.

 10. Savus matus krāsoju tamdēļ,lai manai meitai(viņa ir friziere) pa retam būtu jautrāka dzīve.Un arī maniem mazbērniem vēl pagaidām nevajag sirmu omīti.Lika drusku pagaidīt!!!!!!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.