Piedalies konkursā un laimē Eugene Color matu krāsu!

Mūsu dāmas ir vienas no tām, kuru uzcītīgo gādību par savu izskatu, itin neviens nevar apšaubīt. www.espati.lv kopā ar Eugène Color matu krāsām rīko konkursu, kurā varēsi pastāstīt, kādēļ tev tik ļoti svarīgas ir rūpes par savu skaistumu un konkrēti par savu matu krāsu. Piedalies konkursā un saņem balvu no Eugène Color matu krāsām!

Uzraksti turpinājumu apgalvojumam: „Savus matus krāsoju tamdēļ, ka…”. Sūti savu apgalvojuma versiju uz e-pastu [email protected], kā arī nosauc savu vārdu, nodarbošanos un vecumu, seko, lai kopējais frāzes garums nepārsniedz 40 vārdus. Katru darba dienu, īpašā publikācijā, būs iespējams lasīt iesūtītās teksta variācijas. Gaidīsim tavu apgalvojumu līdz šī gada 25. novembrim, konkursa uzvarētājas tiks paziņotas 26. novembrī.
 
Līdzjutējiem un līdzjutējām būs iespēja raksta komentāros izteikt atzinību par kādu sev tīkamu apgalvojumu, izvērtējot konkursa rezultātus ņemsim vērā arī komentāros izteikto viedokli. Konkursa žūrijas vērtēšanas kritēriji – atraktivitāte, sirsnīgums, interesantums!

Konkursa uzvarētāja saņems balvā matu krāsu no Eugène Color – desmit matu krāsošanas reizēm, tonī, no Eugène Color matu krāsu paletes, ko izvēlēsies pati uzvarētāja!!!

Izlasīt un izteikt atzinību par sev tīkamu konkursa dalīnieku iesūtīto apgalvojumu vari publikācijā: Lasi Matu krāsu konkursa dalībnieku iesūtītās frāzes un balso!

8 komentāru
  1. Savus matus krāsoju tamdēļ,ka man patīk un manam mīļotajam arī !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Krāsoju lai tie būtu spīdīgāki, vijīgi un izskatītos veselīgi un kopti. Šobrīd tonis ir tuvu dabīgajai matu krāsai.

  3. Sandra 25
    Krasoju matus tamdel,lai izskatitos neatvairami sexigi,jutos,ka mazs neratns velnins:p;)

  4. Laura – Savus matus krāsoju tamdēļ, ka tie paliek melni, melni un padara mani šarmantāku..

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.