Eugene Color matu krāsas

Eugène Color ilgnoturīgas krēmveida matu krāsas sniedz intensīvu toni un spīdumu. 100% pārklājot arī sirmos matus! Pamatojoties uz pieredzi un kompetenci EUGENE PERMA laboratorijās Parīzē ir izstrādāti īpaši iedarbīgi sastāvi matu krāsošanai un kopšanai. Eugène Color satur Scintilis – aktīvu komplektu, kas matiem piešķir intensīvu spīdumu un spilgtu krāsu.

Eugène Color Les Naturelles – garantē dabisku matu krāsu bez neviena sirma mata. Krāsas krēmveida tekstūra noklāj matus no saknēm līdz pat to galiem, nodrošinot mirdzošu un ilgnoturīgu krāsu.   Les Naturellessērijā ir arī divas īpaši balinošas krēmveida krāsas intensīvai blondu matu balināšanai, lai iegūtu izteikti gaišu un mirdzošu matu toni. Sortimentā 14 dabisku matu toņu piedāvājums jebkurai gaumei.

Eugène Color Les Raffinées – garantē modernu matu krāsu bez neviena sirma mata. Šī ir ilgnoturīga matu krāsu sērija ar spilgtiem un elegantiem toņiem, kas radīta, lai izceltu matu mirdzumu. Krēmveida tekstūra pilnībā noklāj katru matu un garantē viendabīgu toni. Sortimentā ir Les Raffinées 4 toņi.

Tā kā Eugène Color ir domāta tam, lai sieviete justos lieliski, krāsas iepakojumā ir gan gari cimdi, kas nosedz plaukstu locītavas, gan briļļu kājiņu aizsargplēvītes.
Pie tam, matu krāsas kastītē atradīsi vienreizējas lietošanas Barojošu intensīvas iedarbības matu kopšanas līdzekli. Šis krēmveida Eugène Color matu kopšanas līdzeklis, ko uzklāj pēc matu nokrāsošanas, ir bagātināts ar olīvu ekstraktu, kas jau tūkstošiem gadu tiek izmantots savu barojošo un aizsargājošo īpašību dēļ. Tā sastāvā esošās taukskābes padara matus mīkstus un vījīgus.

Matu krāsas nopērkamas veikalos Drogas, cena 3,99 Ls

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.