Kur sievietes KĻŪDĀS gultā – stāsta VĪRIEŠI

Tu domā, ka viņam patiks tas, ko dari gultā, bet izrādās, ka ir tieši pretēji… Savos piedzīvojumos mums dalās 3 vīrieši!

PAR DAUDZ SEKSA ARĪ NAV LABI
Kaspars, 38 gadi:
„Pastāv uzskats, ka vīriešus interesē tikai sekss. Galīgi garām. Tas ir, protams, interesē, bet bez "tikai". Jā, man patīk meitenes un patīk sekss. Turklāt patīk eksperimentēt. Taču reiz saskāros ar ko tādu, kam pat es nebiju gatavs. Viņa šķita jauka un pat nedaudz kautrīga, kad uzrunāju viņu parkā pie dīķa, kur viņa baroja gulbjus. Esmu pieradis, ka sekss ir ne ātrāk par trešo randiņu. Taču pēc kopīga kafejnīcā pavadīta laika viņa skaidri ļāva saprast, ka cer uz ko vairāk. Tā kā tobrīd man pastāvīgas draudzenes nebija, tad nedomāju izlikties par muļķi.

Manuprāt, viss mums ar seksu bija labi, vismaz man tā likās. Viņa apgalvoja, ka es esot lielisks. Protams, patīkami. Taču izrādās, ka viņa tikai nupat bija iesildījusies. "Bet tā tu vari? Un tā? Un vai tev patīk tā? Bet tā? Vai gribi…es varu…" Viņas idejas bija interesantas, bet ne jau visas uzreiz. Visu savu programmu, šķiet, gribēja vienā vakarā parādīt. Turklāt mūsu pirmās tikšanās reizē! Kāda velna pēc man šī… speciāliste vajadzīga. Viņa mani jau nokausēja, savas prasmes demonstrējot. Un es domāju par brīdi, kad būšu spiests pateikt – diezgan, rimsties! Taču man paveicās – iezvanījās viņas mobilais. Pēc īsas sarunas viņai bija kaut kur jāsteidzas. Viņa teica, ka strādājot par pārdevēju tirdzniecības centrā sporta preču veikalā, taču neesmu drošs, par kādu "sportu" bija runa. Lai nu kā, tāda aktivitāte un iniciatīvas pārpilnība, turklāt pirmās tikšanās reizē, neļāva man norunāt ar viņu vēl kādu tikšanos”. 

TĀ MAN IR BĒRNĪBAS TRAUMA
Raimonds, 36 gadi:
„Ar draudzeni satiekos jau labu laiku, kopumā ar seksu mums viss kārtībā. Vienreiz viņa izdomāja, ka mums vajadzētu pamēģināt lomu spēles. Šķiet, bija par to internetā izlasījusi, ka tā varot „uzpūst uguntiņu” un atsvaidzināt seksa dzīvi. Man gan vēl nekas nebija „nodzisis”, bet nu labi, kā viņa saka – attiecības esot jākopj. Tad nu es norunātajā laikā ierados, iegāju guļamistabā un gaidīju, kādā tad nu lomā mana mīļā būs iejutusies. Iztēlojos, ka droši vien iznāks kā nerātnā skolniece vai Sarkangalvīte, nu vispār tāda nerātna meitenīte, jo man ļoti patīk, ka viņa vispār ir tāda meitenīga, jautra, smejoša. Bet viņa mani tiešām pārsteidza ar ko pavisam negaidītu – iznāca saģērbusies kā Bargā Kundze, vicinot kaut kādu stibu. Nu jā, viņa pat iedomāties nevarēja, ka tāds tēls man atgādināja bērnības atmiņas un ne jau tās labākās. Mana tante, pie kuras uzaugu, bija tieši tāda tipa dāma. Viņa nekautrējās mani, mazu puiku bieži vien nopērt, kad vīram pat roka necēlās”.

DARA TIKAI DARĪŠANAS PĒC
Edgars, 31 gads:
„Lielākās kļūdas sievietes pieļauj, taisot minetu. Visbiežāk – kaut ko dara, bet bez īstas iedvesmas un intereses. Kaut ko mehāniski darbojas, pat neiedziļinās vai tā ir pareizi, vai vīrietis procesu izbauda. Laikam domā, ka ar TO vien jau pietiek, ka tas tiek darīts, nedomājot KĀ to labāk darīt. Bet principā jau tas sasaucas arī ar to vispārējo pasivitāti, ja guļ kā baļķis un papleš tik kājas, a tālāk jau lai vecis dara, ko grib. Bet vajag jau to uguntiņu…..interesi, kaisli….un pat varbūt mežonību. Kā sacīt jāsaka – arī pusdienas apēst jau var arī aukstas….vēders pilns būs….Bet vai no ēšanas būs BAUDA? Un jā – sievietēm nevajadzētu baidīties uzņemties iniciatīvu, ierosināt kaut ko jaunu”.

4 komentāru
  1. nu nepatīk man tā laizīšanās un bakstīšanās 🙂 ja ko dara, tad ar īstajām lietām un vietām 🙂

  2. Nu te vērojamas drīzāk kļūdas komunicējot to, ko grib/negrib, var/nevar, nekā pašā seksā.

  3. Par pirmo! Kāda muldēšana,ja vīrietis uzskata ka pirmaja randiņā nav jabūt seksam tad tā arī ir,diemžēl šajā variantā pats ir nogribējies ka ļāvās,var vienkārši pateik ka nesmu tāds kas tiko iepazīstas un joberējas,5as vien parāda ka sieviete ir seksam.
    Otrais,kas tas par [cenzēts],ir attiecības bet draudzene uzplēsa vecu rētu,ja seksā izmanto lomu spēles tad ir jasaprot ka tas ir nevis domāts noklapēšanai un atgadināšanai par bērnību bet uzkurināt kaisli,pašam bērnībā ir bijis līdzīgi bet nejau tā ka jasalīdzina ar draudzeni,pats esmu izprovējis skarbo seksu un ir ok.
    Trešais,vispār [cenzēts] kautkads,ja sieviete tev sniedz minetu tad vismaz patelo lai nebūtu ta ka ieraudzīs tavu seju un vispar bez emocijām,varbūt pašam jāpaņem penis mutē un jāparāda kā tas jāizdara,sievietei vispār nebūtu jāņem mutē pimpis,ir jasaprot ka nejau visām patik to darīt,ja virietis domā ka viņa ir sajūsma tad tu esi tiešām pelnījis sev cienīgu vārdu CŪKA

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.