Kā PIEBURT naudiņu, jeb neparasti ieteikumi sava maciņa BIEZUMA vairošanai

Nauda ir kas tāds, par ko bieži vien domā ikviena no mums. Parastā klapata – tās nekad nav tik, cik gribētos, un tik, cik vajadzīgs, lai par to vispār nevajadzētu domāt. Izrādās, ka pastāv daži pavisam nelieli, taču, iespējams, vērtīgi paņēmieni, kā pieturēt naudiņu makā, kā arī pievilināt to nākotnē. Gribi tici, gribi nē, bet šie nelielie maģiskie rituāli patiešām palīdzot naudai atrast ceļu uz tavu maciņu, atliek tikai noticēt… Varbūt vērts pamēģināt?

Cieni savu naudas maku. Tavs naudas maks ir tavas naudiņas "mājas". Varbūt šķiet smieklīgi, bet arī šajā mājā jābūt kārtībai. Izmet no maka visu lieko – vecus čekus un citas tur nepiederošas lietas. Naudu nekad neturi makā saburzītu – iztaisno banknotes un sakārto tās augošā secībā. Tā tu izrādīsi naudai cieņu. Papīra naudai ir savs nodalījums – neliec to vienā nodalījumā ar bildītēm, vizītkartēm vai čekiem.

Naudu vajag tērēt. Lai arī šķiet  – tā būtu jātaupa, zelta likums paliek zelta likums – tu nedrīksti visu bāzt zeķē – lai naudas enerģija plūstu, tā šad tad tā ir arī jātērē. Šeit gan jāsaka – vēlams tērēt un laist apgrozībā īstu, ne virtuālu naudu. Tā kā drošības apsvērumu dēļ ieteicams skaidru naudu makā neturēt, to īsi pirms tērēšanas vari izņemt no bankomāta.

Naudu vajag pārskaitīt. Tāpat naudu ļoti vēlams paturēt rokās un rūpīgi pārskaitīt, arī tā tu aktivizēsi naudas enerģijas plūsmu.

Nepērc vislētākās lietas. Ja vien iespējams, nedzīvo ar domu, ka tev jāiztiek tikai ar pašām lētākajām lietām. Ja tevi apmierina lētās lietas kvalitāte un esi to pieradusi lietot, neizvēlies citu, bet ikdienā neiepērcies, skatoties tikai uz izdevīgāko piedāvājumu – palutini sevi un nopērc ko dārgāku. Ja būsi sakoncentrējusies tikai uz zemajām cenam un taupīšanu, nauda nospriedīs, ka tā tev nemaz nav vajadzīga un ka vari iztikt ar tādu mazumiņu vien. Raidi signālu kosmosā – es vēlētos tērēt vairāk, un, kad iespējams, to arī daru. Man nauda patīk un es to patiesi gaidu.

Naudai īpaši tīk sarkanas krāsas maki. Ja tev nav pretenziju pret sarkanu maku – izvēliet tieši tādu. Šādā makā naudai patīk dzīvot vislabāk, jo sarkanajai krāsai ir maģiskas naudas pievilināšanas spējas. Ja tev nav sarkana maka, ieliec makā ko sarkanu, piemēram, sarkanu diedziņu. Sarkans diegs tiek pielietots arī citos rituālos.

Ļauj naudai spoguļoties. Sarūpē mazu spogulīti, un liec to makā tā, lai naudas banknote varētu "spoguļoties". Pavisam drīz tavā maciņā vajadzētu ienākties otrai tādai pašai banknotei. Tātad – jo banknote vērtīgāka, jo labāk. Tikai atceries – kamēr spogulis makā, pretīm vienmēr jābūt banknotei, jo, ja tās nebūs, tad spogulis varēs saspoguļot tikai tukšumu…

Maģiskais skaitāmpantiņš. Ir arī kāds skaitāmpantiņš, ko vari laiku pa laikam pie sevis atkārtot, vari to arī uzrakstīt un ielikt maciņā pie naudas. Tas skan šādi:
Dod, Dieviņi, dodamo,
Es paņemšu ņemamo,
Es paņemšu ņemamo
Ar balto dvēselīti.

Šis pantiņš jāskaita ar vislabākajiem nolūkiem, jo tieši "baltā dvēselīte" šeit būs tavu panākumu ķīla. Arī ikdienā tev jābūt pēc iespējas godīgākai un labākai, lai šis pantiņš patiesi darbotos.

Zvīņas makā. Protams, bez ievērības nevaram atstāt arī maģisko zvīņu rituālu Vecgada vakarā. Gada beigās izmet vecās zvīņas un ieleic makā jaunas, nēsā tās tur visu gadu. Runā, ka palīdz!

Galvenā, protams, ir mūsu ticība, ka naudiņa vairosies, kā arī labie nodomi un veids, kā to nopelnām. Laiku pa laikam nopērc kaut ko, sagādājot prieku arī kādam citam, ne tikai sev. Tādā veidā tu it kā dalīsies sava mazajā bagātībā. Lai veicas!

4 komentāru
  1. Man ir sarkans maciņš, nezinu vai tā ir maģija vai kas, bet naudiņas man netrūlst 🙂

  2. Dabūju dāvanā jaunu maciņu un ieliku šo pantiņu 🙂 Arī sarkanu kartona gabaliņu ieliku katram gadījuma. Ja tic, tad arī varbūt piepildās 🙂

  3. Hmm…es kautkur lasīju,ka sarkans maks naudu itkā “” sadedzinot””. Kā tad īsti ir?

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.