Izmēram IR nozīme!

Kamēr sievietes nekad nenogurs bažīties par savu krūšu formu un izmēru, vīrieši no paaudzes paaudzē turpina mērāties ar gailīšiem. Protams, diskusijas par vīrieša lepnuma izmēru un tā nozīmi seksuālajā dzīvē vairāk raksturīgas sievietēm, bet arī vīriešiem šis jautājums ir gana aktuāls. Lai ko arī neapgalvotu daiļā dzimuma pārstāves – prasmīgs mīlnieks sagādās baudu neatkarīgi no locekļa izmēra, vairākums vīriešu tomēr ir apsēsti ar domu – vēl centimetrs, un es būtu ideāls.

Jā, jā, vīriešiem viņu mazais draudziņš ir viena no pasaulē svarīgākajām lietām (ja ne pati svarīgakā). Vismaz reizi mūžā, un tas būtu ļoti pieticīgi teikts, katrs vīrietis ir uzdevis sev jautājumu: “Vai mans penis ir pietiekami garš (liels, resns utt.)?” Un, lai gan sievietes nereti apgalvo, ka ne jau peņa izmērs nosaka vīrieša vērtību, vīrieša acīs kārtīga manta ir veids kā iegūt augstu pašapziņu.

Britu ģimenes plānošanas speciālists doktors Deivids Delvins iesaka sievietēm pret izmēra lietu izturēties ļoti nopietni. “Sievietes nespēj līdz galam izprast šo apsēstību ar peņa mērīšanu. Tāpēc nekad neizturieties pret šo jautājumu vieglprātīgi un gultā esiet uzmanīgas ar jociņiem, kuros pavīdētu kāda norāde uz to, ka vīrieša dzimumorgāns ir maza izmēra. Viņš to var uztvert nopietni un līdz sirds dziļumiem apvainoties. Manā praksē ir bijuši gadījumi, kad pēc neapdomīgi izteiktas piezīmes vīrietim pat radušās problēmas ar potenci.”

Lai gan parasti uztraukumu un pārdzīvojumus rada pārāk mazs izmērs, der zināt, ka arī pārāk liels loceklis var kļūt par problēmu. Sievietes, kuras savā ceļā sastapušas vīriešus ar patiesi lieliem locekļiem, aiz sajūsmas bieži vien nemaz nespiedz, viņas, ko tādu ieraugot, pat nobīstas no tā, ka seksa laikā varētu just diskomfortu vai pat sevi kaut kādā veidā traumēt. Tāpat ir daļa sieviešu, kuras lielāku baudu gūst tieši ar vīriešiem, kura penis ir nevis padevies garumā, bet gan diametrā.

Kas ir normāli?
Protams, dažādi ārsti un speciālisti piedāvā skaitļus, kas atspoguļo vidējā aritmētiskā (normālā) locekļa garumu miera ( 8,5cm -10,5cm) un erekcijas stāvoklī (15cm -18cm), un, kas ir zīmīgi, šiem diviem rādītājiem savā starpā neesot nekāda sakara, proti, ja mierīgs loceklis ir samērā īss, tas nenozīmē, ka arī uzbudinājuma stāvoklī tas tāds būs. Parasti tas pagarināsies aptuveni par 100%, bet garāki nestāvoši peņi – par 75%. Tāpēc, dāmas, pirtī vīrieti ar vislielāko locekli izskaitļot nemaz nebūs iespējams.

Šis pats Doktors Delvins ir pārliecināts, ka peņa izmēram neesot arī nekāda sakara ar rasi. Lai gan tiek uzskatīts, ka melnādainiem vīriešiem ir visiespaidīgākā izmēra peņi, Delvins apgalvo, ka viņa pētījumi rāda – tas nav tiesa. Melnādainā penis neerekcijas stāvoklī esot garāks nekā baltajam cilvēkam, bet citādi šī garuma starpība izlīdzinoties, kad dzimumorgāns piebriest. Protams, ka Delvins nav vienīgais ārsts, kas ķēries pie peņa garuma īpatnību pētīšanas, bet šo eksperimentu un pētījumu laika gaitā bijis tik daudz (un rezultāti atšķirīgi), ka nav nekāda pamata kādu no šiem pieņēmumiem izvirzīt par vienīgo pareizo. Lai nu kā, vērīgāk iedziļinoties mērījumu tabulās, redzams, ka aziātu vīrieši tomēr mazliet atpaliek savas vīrietības izmēru ziņā no pārējo rasu pārstāvjiem.

Kāds ir man piemērotākais izmērs?
Labā ziņa gan sievietēm, gan vīriešiem ir tā, ka sievietes vagīna pielāgojas jebkuram peņa garumam. Arī sievietes, kuras jau kļuvuša par māmiņām, var īpaši nebaidīties, ka kaut kas varētu būt izstaipījies, jo vagīnas garums neuzbudinātā stāvoklī tikai mazliet atšķiras no nedzemdējušas sievietes vagīnas garuma, kas ir 7,5 cm.

Pat uzbudinājuma laikā vagīna parasti nekļūst garāka par 10cm, kas, loģiski izseciot, nozīmē, ka jebkura lieluma penis šādu vagīnu spēs aizpildīt pilnībā, kā arī, ievadot lielāka izmēra peni pakāpeniski, vagīna tam pielāgojas (pagarinoties pat no 150 – 200%), tikai ļoti svarīgi sievieti pirms tam pienācīgi sagatavot, lai viņa sasniegtu vajadzīgo uzbudinājuma pakāpi. Tātad teorētiski viss ir iespējams, bet praksē diemžēl skaitļi ne vienmēr glābj situāciju, un nākas secināt – kaut kas tomēr nav lāgā.

Kamasūtras variants – svarīgi atrast savu izmēru
Vīriešu un sieviešu orgānu izmērs un tā nozīme apspriesti arī slavenajā Kamasūtrā. Šeit vīrietis atkarībā no sava rīka lieluma tiek saukts par zaķi, bulli vai ērzeli, bet sieviete tiek dēvēta par gazeli, ķēvi vai ziloņmāti. Tādējādi pastāv trīs vienlīdzīgas savienošanās varianti ar vienādiem izmēriem un seši nevienlīdzīgi, bet arī iespējami varianti, tikai jāņem vērā, ka šādos gadījumos apmierinājums var nebūt pilnīgs. Vislabākās ir vienlīdzīgās savienošanās (zaķis ar gazeli, bullis ar ķēvi, ērzelis ar ziloņmāti), bet vissliktākās ir starp vismazāko un vislielāko partneri, piemēram, zaķis un ziloņmāti. Kamasūtra vēsta: “Ja mīļākajam ir mazs rīks, nav svarīgi, cik daudz viņš strādā, sievietes nesajūsminās par viņu, jo nespēj remdināt viņš to kņudoņu. Un šis teiciens ir patiess.” Tātad droši varam apgalvot, ka izmēram IR nozīme, tikai būtu muļķīgi vainot partneri par to, ka viņa vīrietība nav tik krāšņa kā gribētos. Jāatceras, ka no otras puses – arī ziloņmātes apzīmējums, kaut arī nācis no zaķa, nebūs glaimojošs. Prātīgāk ir piemeklēt sev piemēroto lielumu vai arī iemācīties, kā gūt labsajūtu un baudu jau esošajā kombinācijā, jo viss ir iespējams, ja vien esam gatavi ieguldīt mazliet pūļu un fantāzijas. Un, mīļās dāmas, atcerieties, jokus par zaķiem tomēr labāk atstāt ārpus guļamistabas durvīm.

14 komentārs
 1. Pašai nācies redzēt zīmuļa formas un sēnes formas locekļus. Vairāk patīk (gan vizuāli, gan darbā) sēne 🙂 Izmēra dēļ gan nav nācies ciest 🙂

 2. Izmēram ir nozīme! Esmu bijusi kopā ar vīrieti kuram ir mazs, gan kuram ir vidējs, gan kuram ir garš dzimumloceklis un teikšu tā- ar garāko izmēru mani apmierināja pilnībā un bija orgasms!!!!!!

 3. Lielums ir abstrakts jēdziens.

  Ja sievietei nav gara maksts, tad svariigaakais ir – tieši Platums, apkaartmeers!!! Nevis garums. Garš loceklis var pat nodariit saapes vai savainot sievvieti, tā lūk!

 4. Galvenais atrast piemērotu, tieši tā! Trauslai dāmai milzīgi apmēri varētu likties kaut kas ārprātīgi briesmīgs (kā man).

 5. Jau simtiem gadu par to, ka izmēram NAV nozīme, runā vīrieši… Es saku pretēji – IR NOZĪME. Tad ir tā… nu kā lai pasaka – ja esi lutināta ar “apdāvinātiēm” vīriešiem, tad pēc tam ar tādu mazu ir pilnīgs šoks. Aizmirstas jūtas un garīgā saskaņa. Tā nu tas ir.

 6. Līdz šim domāju, ka nav nozīmes. Tomēr ir nozīme. Iepazinos ar ļoti jauku vīrieti, bet diemžēl sekss bija galīgi garām… viņa loceklis bija rakveres cīsiņa lielumā:(( kādus 7-8 cm garš:((

 7. Ak, jēziņ, kā ierēcu par to rakveres cīsiņu! bet gan jau pasaulē ir smalkā tipa sievietīte, kurai karaz būs tas rakveras cīsinš!!!

 8. Ha-ha, rakveres cīsiņā! man bija trāpījies viens ar mednieka desiņu (garu, bet nejēgā tievu)- sajūta tāda, itkā kāds man ibakstītu ar zīmukīti…. baudas nekādas, bet pēc ilgstošas bakstīšanas sāka rasties diskomfortablas sajūtas vēdera lejasdaļā!!! mana pieredze (arī ar citiem) liek domāt, ka PLATUMS svarīgāks par GARUMU!!!!

 9. mans pinpis it tik liels, ka viņam pašam ir savs pinpis, un mana pinpja pinpis ir lielāks nekā tavs pinpis 😉

 10. Klau, meičas! Varbū piebremzēsim ar savu “pieredzi”? (Mani iz… tāds, mani šitāds) Visi šie komenti liek mums, meitenēm, izkatīties pēc vietējām m….m. Sorry!

 11. Šeit arī ir normālas meitenes vai tikai slampas, kas stāsta ar ko dr*zušās un kādus peņus likušas mutē?

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.