Horoskopi Jaunavas zīmes laikā

No 23. augusta līdz 22. septembrim savas dzimšanas dienas svin visi, kuri dzimuši Jaunavas zīmē. Lasi astroloģes sastādītu horoskopu īpaši espati.lv un uzzini, kādas ir Jaunavas, un noteikti vērts iepazīties, kas šomēnes sagaida arī citās zīmēs dzimušos.

Jaunava
Kārtības, tīrības un pareizības iemiesojums. Izteikti analītiska, racionāla un metodiska domāšana. Loģika ir Jaunavas stiprā puse. Tieši tāpēc Jaunavas ir lieliski grāmatveži, ekonomisti un analītiskie eksperti. Jaunavām patīk ķimerēties ar sīkiem, smalkiem un laikietilpīgiem darbiņiem – viņām tā ir tīrākā meditācija. Ne velti Šveices pulksteņrūpnīcās lielākā daļa darbinieku ir tieši Jaunavas zīmē dzimušie. Arī pašas Jaunavas ir precīzas kā Šveices pulkstenis – uz viņām vienmēr var paļauties. Viņas reti izvēlēsies vadītāja lomu, jo viņām nepatīk valdīt, drīzāk pat otrādi – Jaunava būs priekšnieka labā roka, kura zina visu par visu, vislabāk zina, kas ir nepieciešams, lai celtu ražošanas vai darba kolektīva produktivitāti, ir informēta par katru darbinieku, turklāt strādāt virsstundas ir pašsaprotama lieta. Ar aizrautību un uzupurēšanos kalpos savai idejai, kuras dēļ var pilnībā sevi ziedot. Tieši tāpēc lielākā daļa Jaunavu ir izteiktas darbaholiķes – darbs vienmēr būs pirmajā vietā.

Nespēj paciest netīrību un nekārtību. Pat nevīžīgi ģērbies cilvēks Jaunavai būs tas pats, kas bullim sarkana lupata. Šī pedantisma dēļ dažas Jaunavas var pat izcelties ar patoloģisku tīrības apsēstību. Jaunavas sievietes var būt ļoti skaistas, bet noteikti vienmēr būs nevainojami apģērbušās. Viņām piemīt izcila gaumes izjūta un spēja pat no vienkāršām drēbēm sakombinēt fantastisku tērpu. Viņai būs izveidots savs stils, kas parasti neatbildīs vispārpieņemtajai modei, bet gan izcels viņas pašas individualitāti.

Šomēnes aktuāli: Liela nepieciešamība pēc komunikācijas. Alksiet paspīdēt ar savu runas mākslu, dalīties savā pieredzē un pārdomās par dzīvi. Vienīgais nosacījums – uzmanīgi izvēlieties potenciālo auditoriju! Darba kolēģi nav pateicīgākie klausītāji, kas gribēs uzklausīt kāda gudrā vāvuļošanu. Par laimi, dzīvojam 21. gadsimtā – internets nodrošina iespēju atrast domubiedrus no visas pasaules.


Auns

Laiks meklēt savā paziņu lokā cilvēkus, kuri ir nostājušies uz pašizziņas un kosmisko likumsakarību mijiedarbības izpētes ceļa. Viņi var jums palīdzēt atrast garīgo līdzsvaru, vai vismaz dot svarīgu padomu, kā sakārtot attiecības pašam ar sevi, kas savukārt ietekmēs Aunu finansiālo labklājību nākotnē (uz labo pusi, protams 🙂 )

Vērsis Pievērsiet īpašu uzmanību saviem tuviniekiem! Pat, ja viņi būs spējīgi izvest jūs no pacietības, atrodiet veidu, kā nesacepties un nerunājiet pretī ierastā veidā. Saglabājiet cieņu un mēģiniet akceptēt, ka viņiem ir tiesības uz savu viedokli pat tad, ja viņiem nav taisnība. Attiecībās ar mīļoto cilvēku vairāk romantikas un flirta, gaidāms īsts medusmēnesis!

Dvīņi

Aizvien aktuāla darba tēma! Nāksies sevi pilnībā ziedot darbam, bet tas tiks darīts ar lepnumu un gandarījumu, jo jutīsieties vajadzīga un pieprasīta. Neskatoties uz lielo slodzi, meklēsiet iespējas, kā paplašināt savu redzesloku. Vēlēsieties daudz vairāk iedziļināties lietās, kas saistītas ar jautājumu «kāpēc notiek tā un ne savādāk…»

Vēzis
Vēzītim priekšā īsts flirta un izpriecu mēnesis! Iespējams jauns pielūdzējs, kurš personīgi jums būs ļoti tīkams, tomēr – pirms aiciniet uz tēju, uzdodiet sev jautājumu, cik daudz jūs par viņu ziniet un vai esiet gatava ielaist to savā svētnīcā, ko sauc par jūsu mājām. Atcerieties, ka jūsu draugi ir jūsu vistuvākie domubiedri.

Lauva

Jūsu ģimene un ģimenes mājas dos jums sirdsmieru un siltumu – tā ir jūsu aizmugure, kas sniegs vajadzīgo patvērumu. Partneris var gan mēģināt iekost ar skarbo patiesību, bet varbūt ir vērts ieklausīties? Tas var būt kā stimuls, turklāt dot nepieciešamo devu spīta, kas īstajā mirklī un īstajā vietā liks jums rīkoties, lai nodrošinātu finansiālo labklājību vēlākam laikam.

Svari

Šomēnes jo īpaši apzināsieties savu vērtību – gan garīgo, gan materiālo. Tomēr neskatoties uz to, nav ieteicams uzņemties ilgtermiņa kredītsaistības. Labāk pievērsiet uzmanību savai dzīvības sulai, kas mostas un modina visus jūsu instinktus – tie lauzīsies uz āru un meklēs izeju. Varbūt palīdzēs tantriskā meditācija… ? 🙂

Skorpions
Izteikta vēlme pēc mājas dzīves. Nebūs īpašs spars kustēt ārpus mājas. Čības, ērtais mājas tērps un omulīgā mājas atmosfēra – tās būs galvenās lietas, kas nodrošinās iekšējo komfortu. Iespējams ar mīļajiem cilvēkiem iegrimt aizraujošās debatēs par garīgām tēmām. Radīsies vēlme izveidot neordināru interjeru savā mājoklī.

Strēlnieks
Saistībā ar darbu jūtamas neskaidrības par nākotni. Jums ir nepieciešams skaidrs mērķis, uz kuru tiekties, bet pašlaik mērķis ir tik ļodzīgs un nestabils, ka zūd jebkāda ticība un drosme. Taču atcerieties – ticība ir jūsos dziļi iekšā, nebaidieties iegrimt sevī savas ticības meklējumos. Bailes nepalīdzēs, tieši otrādi – priecīgi paņems aiz rokas un ar lielāko prieku vilks iekšā vēl dziļākā purvā. Jums jāzina, ka pašreizējā mirklī viss ir atkarīgs tikai no jums.

Mežāzis
Karjeristi mežāzīši vienmēr zinās, kā nopelnīt naudiņu! Daudz projektu, kuros vēlēsieties iesaistīt paziņas kā investorus kopējai lietai. Iespējams, pat iesaistīsieties apšaubāmos darījumos, kuriem nav paredzams galarezultāts, bet liela varbūtība, ka nākotnē tas var nest diezgan labu peļņu.

Ūdensvīrs
Īsts karjeras mēnesis! Spēsiet sevi parādīt visā savā spožumā. Liksiet uzsvaru uz savu pievilcību un izmantosiet sievišķīgo šarmu nekautrējoties. Pašapziņa un bravūra būs jūsu sabiedrotie. Ģimenes dzīvē būs brīdis, kad jutīsiet lielu vēlmi saviem tuviniekiem skarbi pateikt visu, ko jūs patiesībā domājat.

Zivis
Daudzām zivtiņām būs aktuāla izglītības tēma. Uzsākt vai turpināt apgūt augstāko izglītību mudinās iekšējā godkāre, kas šajā gadījumā ir tikai apsveicami. Iespējams iegūt vērtīgus kontaktus ar perspektīvu nākotnē. Vienīgi – šis pirmais mēnesis var likt jums justies diezgan nekomfortabli, jo būs ļoti grūti atvērties. Nevēlēsieties sevi atklāt.

Sagatavojusi Anda Gržibovska, [email protected]
Baltijas Astroloģijas skola, www.baltastro.com

9 komentāru
  1. Jā, bļin, kāpēc notiek tieši šitā, nevis tā, kā Es gribu!!!! 🙂 🙂 🙂
    darbs, dēmn, kur privātā dzīve? Tas nozīmē, ka šomēnes viņas nebūs? 🙁

  2. Es arī zivs, bet tad, kad sola tās attiecības, tad diemžēl nekas nekad arī nesanāk, tik vien sanāk priecāties kā par horoskopu 😀

  3. Man šitie vispārīgie teksti nekad nesakrīt.Esmu atradusi savu privāto astrologu.Viņa ir superīga,es pēc konsultācijas sapratu tik daudz par sevi,lai gan arī neglaimojošas lietas pateica:)Visiem iesaku uztaisīt personīgo horoskopu!Varu ieteikt savējo.Viņu sauc Ingrīda,tel 29555970

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.