GRILĒTI veģetārie ēdieni – piedalies recepšu KONKURSĀ

Aicinām tevi piedalīties recepšu konkursā, kurā vari dalīties ar sev mīļām un gardām veģetāro ēdienu receptēm. Šī projekta draugs un atbalstītājs ir lielākais ekoveikalu tīkls Latvijā – Biotēka. Jūnija recepšu konkursa tēma: grilēti veģetārie ēdieni (gan sāļie, gan saldie). Piedaloties tev ir iespēja laimēt vērtīgas balvas no Biotēkas pārstāvētā zīmola E.D.L. Nature, kas piedāvā tīrīšanas līdzekli griliem, plīts virsmām un kamīniem. 

Atklāj grila sezonu kopā ar E.D.L. Nature tīrīšanas līdzekli! Līdzeklis ir piemērots dažādu ļoti taukainu un apkvēpušu virsmu efektīvai attīrīšanai – grila restēm, kamīna durtiņām, cepeškrāsnīm, tvaika nosūcēju virsmām u.c. E.D.L. Nature nesatur

kaustisko sodu, EDTA, NTA, fosfātus. Otrreiz pārstrādājams iepakojums. Piemērots arī grilu tīrīšanai esot dabā, saudzējot un nepiesārņojot to – saudzē sevi, dabu un dzīvniekus! Vairāk vari uzzināt www.bioteka.lv

Piedalies konkursā un iegūsti īpašas balvas no E.D.L. Nature! Dāvanā saņem E.D.L. Nature tīrīšanas līdzekli griliem, plīts virsmām un kamīniem:

Balvas saņems trīs labāko ēdienu recepšu autores! 

KAS TEV JĀDARA, LAI PIEDALĪTOS? 

Konkursa nosacījumi ir pavisam vienkārši – tev ir jāiesūta mums sava vislabākā, visgaršīgākā grilētu veģetāro ēdienu recepte (viena vai vairākas), rūpīgi izklāstot gan nepieciešamās sastāvdaļas, gan pašu gatavošanas procesu. Ja ir iespējams, pievieno arī kvalitatīvas fotogrāfijas, kas ilustrē garšīgo rezultātu! 

Receptes sūti uz e-pastu [email protected] līdz nākamās nedēļas trešdienas (18.06.2014.) plkst. 15.00! Jau nākamās nedēļas ceturtdienā (19.06.2014.) mēs publicēsim konkursa uzvarētājas, kā arī viņu garšīgās un veģetārās grilēto ēdienu receptes!

 

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.