GRILĒTI veģetārie ēdieni – 3 neparastas receptes

Pirms nedēļas, sadarbībā ar lielāko ekoveikalu tīklu Latvijā – Biotēku, un tā pārstāvēto zīmolu  E.D.L. Nature, kas piedāvā tīrīšanas līdzekli griliem, plīts virsmām un kamīniem, izsludinājām recepšu konkursu, kurā aicinājām mūsu lasītājas iesūtīt savas veģetāro ēdienu receptes. Konkursa tēma bija: grilēti veģetārie ēdieni (gan sāļie, gan saldie). Šonedēļ esam izvēlējuši konkursa uzvarētājas, kuru iesūtītās receptes mums šķita visgardākās un konkursa tēmai atbilstošākās!

Paldies visām mūsu lasītājām, kuras piedalījās konkursā. Par Biotēkas ceturtā recepšu konkursa uzvarētājām un balvu saņēmējām ir kļuvušas – Daina (grilētas karstmaizes recepte), Ieva (grilētas kukurūzas recepte) un Marija (grilētu banānu ar saldējumu recepte)!

Atgādinām, ka nākamais recepšu konkurss, sadarbībā ar Biotēku, norisināsies jau jūlijā. Visiem publikācijā redzamajiem fotoattēliem ir tikai ilustratīvs raksturs.

GRILĒTA KARSTMAIZE AR VEĢETĀRU PILDĪJUMU

Daina, 38 gadi, lietvede šādas karstmaizes gatavojam savas ģimenes kopā sanākšanas pasākumos vai viesībās vasarā. RECEPTI LASI ŠEIT

[BANNER]

GRILĒTAS KUKURŪZAS VĀLĪTES AR GARŠAUGU SVIESTU

Ieva, 29 gadi, strādā valsts pārvaldē – šis ir viens no maniem mīļākajiem grila sezonas ēdieniem! RECEPTI LASI ŠEIT

GRILĒTI BANĀNI AR KANĒLI UN SALDĒJUMU

Marija, 28 gadi, strādā pārdošanas jomā –  recepte, kuru pagājušo vasaru atklājām kopā ar draugiem tā teikt uz dullo! RECEPTI LASI ŠEIT

2 komentāru
  1. Vēl forši ir grilēti sēņu un paprikas iesmiņi, grilēti puķkāposti, grilēti sīpoli, uc labumi, problēma tāda, ka Latvijā samērā grūti atrast veģetāriešiem paredzētu ēdienu – veģetārie jogurti un sojas piens, piemēram, nav tik plašā klāstā kā gribētos, bet nu jāiztiek ar to, kas ir :).

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.