espati.lv kino kritiķi: precamies?

Šoreiz tev piedāvāsim noskatīties romantisku komēdiju Bildinājums (The Proposal), kurā stāstīts par to kā ambicioza biznesa sieviete, glābjot savu karjeru un cenšoties izvairīties no deportācijas, ir gatava bildināt un aprecēt savu padoto. Savas recenzijas mums piedāvā arī divas lasītājas, kuras devās uz filmu Bijušo draudzeņu rēgi.

Filmas Bijušo draudzeņu rēgi kino kritiķu lomās iejutās Aija Jansone un Guna Āboltiņa

Aija Jansone. Gribas ticēt brīnumiem..

Filmā Bijušo draudzeņu rēgi stāstīts par zvērinātu vecpuisi vārdā Konors Mīds, kurš visu savu dzīvi ir sāpinājis sievietes ar savu nevērīgo attieksmi. Konors devās uz sava brāļa kāzām, lai atrunātu brāli no šī muļķīgā soļa – laulības, bet filmas rezultātā tieši Konors glāba kāzas un sevi pašu..
Pie Konora ieradās viņa mirušā onkuļa un bijušo meiteņu rēgi, kas atgādināja par sāpēm, ko Konors nodarījis, par jūtām, kas Konoram pēkšņi bija kļuvušas svešas. Brāļa kāzās Konors saprata, ka joprojām ir spējīgs uz mīlestību. Filma ir it kā mazliet banāla pasaka, bet kam gan nepatīk pasakas. Filma aicina ticēt labajam cilvēkos, liek ticēt brīnumam, ka cilvēks vēl var atrast ceļu uz mājām  pat tad, kad šķiet, ka viss ir zaudēts..
Bijušo draudzeņu rēgi manī izraisīja kaudzi pozitīvu emociju. Paldies espati.lv par doto iespēju!

Guna Āboltiņa. Smaids visai dienai.

Šī filma ļoti uzlabo garstāvokli, tā ir ideāli piemērota, lai skatītos kādā lietainā vasaras dienā. Sižets ir diezgan vienkāršs, dažu brīdi pat banāls, taču joki un filmas ideja ir lieliska. Stāsts ir par, šķietami, veiksmīgu, pievilcīgu un iekārojumu fotogrāfu Konoru, kurš bez sirdsapziņas pārmetumiem maina sievietes kā zeķes. Viņš netic mīlestībai un par ideālu dzīvi uzskata tādu, kas sastāv no sievietēm, seksa, izklaidēm un alkohola. Filmas darbība pa īstam sākas mirklī, kad Konoram  jādodas uz sava brāļa kāzām un naktī pirms lielās dienas, viņu apciemo mirušais tēvocis, kas brīdina, ka tā dzīvot tālāk vairs nevar un tādēļ sūta pie viņa trīs rēgus..
Filma atspoguļo mūsdienu tendenci – vienas nakts attiecības, un daļēji atklāj arī to, kāpēc vīrieši kļūst par šādiem bezjūtīgiem kazanovām (jo dziļi sirdī visi vīrieši ir spējīgi just).  Liek padomāt, vai ir vērts dzīvot tik vieglprātīgu dzīvi, bēgt no savām jūtām un gala rezultātā būt nelaimīgam un vientuļam. Filma ir ļoti viegli skatāma, sižets ir aizraujošs, galvenokārt jau labā humora dēļ. No zāles izgāju smaidīdama un domāju, ka tāda nebiju vienīgā.  

Paldies Aijai un Gunai par recenzijām! Šoreiz aicinām pieteikties un sūtīt savus jāvārdus uz [email protected], lai tiktu par kritiķi komēdijai Bildinājums, kas Parex Plaza jau tiek demonstrēta jau no 10. jūlija. Kā jau ierasts – pirmā un desmitā jāvārda sūtītāja saņems divus ielūgumus uz šo filmu.

Pār ambiciozās un enerģiskās Ņujorkas izdevniecības vadītājas Margaretas galvu ir savilkušies negaisa mākoņi – viņas uzturēšanās atļauja ASV ir beigusies un viņai draud deportācija atpakaļ uz Kanādu. Lai nepazaudētu darbu, viņai atliek tikai viena iespēja – likt kādam no saviem padotajiem bildināt viņu un noslēgt fiktīvas laulības. Vai arī bildināt kādu pašai…
Režisors: Anne Fletcher
Lomās: Sandra Bullock, Ryan Reynolds, Malin Akerman, Mary Steenburgen, Craig T. Nelson, Aasif Mandvi, Oscar Nunez, Mini Anden.

Filmas treileris skatāms šeit: http://www.youtube.com/watch?v=KsGuzZqVeQU&feature=fvst

1 komentārs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.