espati.lv kino kritiķi. Sirdsapziņu meklējot

Šoreiz tev piedāvāsim noskatīties romantisku komēdiju Bijušo draudzeņu rēgi (The Ghosts of Girlfriends Past), kurā stāstīts par to kā meitenes sava bijušā mīlnieka sirdsapziņā meklē iemeslus, kāpēc sanāca tā, kā sanāca. Pagājušajā reizē izspēlējām biļetes uz komēdiju – Paģiras.

Šoreiz kino kritiķu lomās iejutās Santa Grinberga un Kaspars Strazdiņš.

Santa Grinberga. Piedzīvojums filmas garumā.

Filma Paģiras stāsta par četriem puišiem un vētrainu vecpuišu ballīti, pēc kuras diemžēl vai par laimi, neviens neatceras, ko ir sastrādājis, tomēr otrā dienā filma ir kaut kā jāsaliek kopā, jo ir pazudis pats vaininieks – līgavainis, turklāt puiši mistiskā kārtā nakts laikā ir tikuši pie tīģera, vistas un zīdaiņa.
Filmā ļoti spilgti attēlotas sajūtas un situācijas, kādas mēdz būt pēc vētrainām ballītēm – pazaudētas lietas, sasitumi, saplēstas mantas, visapkārt valdošais haoss, atmiņas zudumi utt.
Filmā lieliski attēlota vīriešu draudzība, vīriešu daba, kā arī savdabīgie vīriešu jociņi. Taču šī nav filma par vīriešiem, kuri, nespējot atrast savu vietu dzīvē, aizmirstas alkoholā, narkotikās, ballītēs. Filma nav tikai par smagām paģirām, tajā tiek apspēlētas vairākas tēmas – draudzība, laulība, mīlestība, uzticība, uzdzīve. Skatoties filmu nepamet sajūta, ka arī skatītājs piedalās piedzīvojumos un glabā šo četru puišu noslēpumus. Manuprāt, filma Paģiras ir viena no jautrākajām un interesantākajām filmām, ko esmu redzējusi, jo katra filmas minūte sagādā skatītājiem jaunus pārsteigumus.
Filma viennozīmīgi iedvesmo doties mežonīgos piedzīvojumos un baudīt dzīvi!

Kaspars Strazdiņš. Gribas pat apprecēties…

Filma ir kārtīgs džeku gabals, ar garantiju, ka vīriešiem filma patiks.
Savukārt, daiļais dzimums, manuprāt, filmu izbaudīs, sižetā velkot paralēles ar savu boyfriendu izgājieniem. Komēdija ar asprātīgu stāstu no sākuma līdz beigām. Pat apzinoties to, ka stāsts ir pasakas cienīgs, ne brīdi nezūd vēlme redzēt – kas notiks tālāk, ar ko tas ārprāts turpināsies un, galu galā – ar ko beigsies. Filma pārbāzta ar džeku humoru, kas vietām liek atcerēties savas drūmākās paģiras ar visu no tā izrietošo, tajā skaitā kolektīvu filmas kopā līmēšanu 🙂
Lielisks veids kā stundas un 30 minūšu laikā gūt vēlmi apprecēties (lasīt – izplosīties vecpuišu ballītē).

Paldies Santai un Kasparam par recenzijām. Šoreiz aicinām pieteikties un sūtīt savus jāvārdus uz [email protected], lai tiktu par kritiķi komēdijai Bijušo meiteņu rēgi, kas Parex Plaza tik demonstrēta sākot ar 3. jūliju. Kā jau ierasts – pirmais un desmitais jāvārda sūtītājs saņems divus ielūgumus uz šo filmu.

Konors ir zvērināts vecpuisis, kurš mīl brīvību, izklaides un sievietes – šī labuma viņa fotogrāfa darbā ir pietiekoši. Viņš mierīgu sirdi atļaujas saraut attiecības ar vairākām sievietēm uzreiz, pie tam izdarot to ar visām vienlaicīgi, veicot videozvanu. Kad Konors ieplāno izjaukt sava brāļa kāzas, pie viņa negaidīti ierodas kādreiz pamesto draudzeņu rēgi, lai kopīgi atrastu iemeslus viņu izjukušajām attiecībām pagātnē un nākotnē un noskaidrot, vai bezjūtīgajam Konoram vēl joprojām ir cerība atrast savu mīlestību.
Filmas oficiālo video vari noskatīties šeit: http://www.youtube.com/watch?v=fhjUCGlXu28

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.