Esi FORMĀ uz svētkiem – PIEDALIES diētisko recepšu KONKURSĀ

Aicinām tevi piedalīties recepšu konkursā, un dalīties ar savām visgardākajām receptēm. Šī recepšu konkursa tēma – diētiskās pirmssvētku receptes – lai sagaidītu gada nogales svētkus, un tos pavadošos pasākumus, savā vislabākajā formā! Projekta draugs un atbalstītājs ir FINN CRISP sausmaizītes. Piedaloties tev ir iespēja laimēt vērtīgas un gardas balvas no FINN CRISP – trīs, mūsuprāt gardāko diētisko ēdienu recepšu autores, balvā saņems kasti FINN CRISP sausmaizītes ar koriandru!

FINN CRISP Coriander ir plānās sausmaizītes, kam pievienots koriandrs, kas piešķir maizītēm nedaudz saldenāku garšu. Pamēģini to kā veselīgu našķi vai kā desertu ar diētisku zapti vai džemu, nomēģini un atrodi savu iecienītāko veidu.Vairāk par FINN CRISP sausmaizītēm ar koriandru uzzini www.finncrisp.com

KAS TEV JĀDARA, LAI PIEDALĪTOS?
Konkursa nosacījumi ir pavisam vienkārši – tev ir jāiesūta mums sava vislabākā, visgaršīgākā un, protams, efektīvākā diētiskā recepte (viena vai vairākas), rūpīgi izklāstot gan nepieciešamās sastāvdaļas, gan pašu gatavošanas procesu. Ja ir iespējams, pievieno arī kvalitatīvas fotogrāfijas, kas ilustrē garšīgo rezultātu! Receptes sūti uz e-pastu [email protected] līdz nākamās nedēļas trešdienas (10.12.2014.) plkst. 15.00! Jau nākamās nedēļas ceturtdienā (11.12.2014.) mēs publicēsim konkursa uzvarētājas, kā arī viņu diētiskās receptes!

4 komentāru
  1. Pateicoties šitai reklāmai esmu riktīgi kļuvusi atkarīga no Finn Crispiem, vīrs arī kraukšķina kā traks. Žēl tikai, ka mūsu piemājas veikalā ir tikai viens sausiņu veids. Vai kāda zina, vai tos, ar koriandru var nopirkt Rimi, varētu, pa ceļam no darba ieskriet un nopirkt?

  2. FINN CRISP sausmaizītes ar koriandru var iegādāties: PRISMA, STOCKMANN, BETA un dažādos neatkarīgajos veikaliņos. Lai labi garšo!

  3. Jā, es arī iepriekš par šādiem kraukšķiem nezināju 🙂 Nu arī kraukšķinu 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.