Veselīgie TUNČA salāti

Elita, 45 gadi, strādā skolā – šī ir tunča salātu recepte, ko esmu aizguvusi no draudzenes un papildinājusi arī no savas puses. Ļoti ātri pagatavojami salāti, kas ir liesi un satur maz kaloriju.

Sastāvdaļas – aptuveni 4 porcijām vajadzētu 200g konservētā tunča savā sulā (iesaku to, kas ir lielākos gabalos, nevis pavisam smalki sakapāts), 200g sarīvēta kolrābja, 1 glāze sasmalcināta sīpola, ½ glāze konservētu pupiņu (pēc gaumes), ½ glāze sarkanā saldā paprika (ja grib krāsaināk, var ņemt dažādās krāsās), 1 liels tomāts, 1 gurķis, 1 salātgalviņa (var būt arī, piemēram, Ķīnas kāposts), sauja olīvju, pavisam nedaudz olīveļļas, pipari.

Pagatavošanasalātlapas saplucina, liek bļodā. Kolrābi, sīpolu, pupiņas un papriku sajauc, liek bļodā, viegli apmaisa. Sagriež tomātu un gurķi, arī viegli iemaisa. Pa virsu liek tunci, uzber olīves, viegli pārslaka ar olīveļļu, pārkaisa piparus. Gatavs! Ātri, viegli, bet diezgan sātīgi.

PiebildeIedomājos, ka šiem salātiem labi varētu derēt klāt piekost arī Finn Crisp sausmaizītes!

Projekts tapis sadarbībā ar FINN CRISP sausmaizītēm – FINN CRISP Coriander ir plānās sausmaizītes, kam pievienots koriandrs, kas piešķir maizītēm nedaudz saldenāku garšu. Pamēģini to kā veselīgu našķi vai kā desertu ar diētisku zapti vai džemu, nomēģini un atrodi savu iecienītāko veidu. Vairāk par FINN CRISP sausmaizītēm ar koriandru uzzini www.finncrisp.com

Atpakaļ uz – Esi FORMĀ uz svētkiem – 3 vieglas receptes

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.