Divi gadi, seši mēneši, 25 dienas – laiks, pēc kura mirst romantika?

Aizmirstam par tā saukto septiņu gadu krīzi. Iespējams, jaunlaulātajiem ir jāsāk uztraukties krietni vien agrāk. Pēc britu zinātnieku pētījumiem, precēta pāra romantiskais periods ilgst precīzi divus gadus, sešus mēnešus un divdesmit piecas dienas.
Pirms šī atskaites punkta, ja romantika vēl gluži nav mirusi, tad noteikti guļ uz nāves gultas. Jaunie vīri lēnām pārstāj sekot līdzi savam izskatam, bet laulātās draudzenes vairs tik ļoti nepucējas par prieku savai otrajai pusītei.
Pēc divu gadu laulības, pāri ar grūtībām spēj vienoties, kuru televīzijas programmu skatīties. Trešajā laulību gadadienā 83 % no aptaujātajiem laulātajiem pāriem sevišķi neuztraucas, ka šī diena ģimenē netiek vispār atzīmēta.
No 5000 pāriem, kuri ir precējušies vairāk kā desmit gadus, vairāk nekā puse atzina, ka laulībā jūtas nesaprasti un nenovērtēti.
Septiņi vīrieši no desmit savas nemazgātās zeķes, apakšbikses un citu netīro veļu atstāj kur pagadās, turklāt bez sevišķas kauna sajūtas. Vairāk nekā 79% atzina, ka jau sen neuztraucas par nenolaistu poda vāku.
Divas trešdaļas no aptaujātajām sievietēm atzina, ka vairs nemēdz saposties par prieku savam laulātajam draugam, bet 54% sieviešu meikaps ir lieka piepūle.
Laulības pirmajos mēnešos 83% jaunlaulāto staigā, sadevušies rokās. Pēc 10 gadiem to dara tikai 38%.
Divi gadi, seši mēneši un 25 dienas… Teiksim godīgi – romantikas mūžs ir īss. Protams, var nepiekrist britu zinātnieku teiktajam. Bet varbūt šie skaitļi liks aizdomāties par to, ko darām mēs paši, lai saglabātu tik nepieciešamo dzirkstelīti attiecībās.

10 komentārs
  1. nugan!!! butu kaut ko tadu izlasijusi pirms paris gadiem – varbut nebutu pat aprecejusies:D:D:D

  2. eee, nu bet tik traki jau nav :Dbet ir zināmi kadri, kuri neizvelk vairāk par 9 mēnešiem!

  3. Nu ja, protams, pēc britu zinātnieku pētījumiem! Tad arī paskatieties, kādi ir tie briti, čurājošie pieminekļa apgānītāji. Un viņu sievietes? Pfff, nav brīnums, ka viņiem tur vienam pret otru tāda attieksme. Domāju, ka gan mūsu vīrieši, gan sievietes ir daudz prasīgākas par nošļukušajiem britiem.

  4. Ja nav tā sīkā saitīte starp abiem, tad tās krīzes būs chupu chupām, kaut ik pārdienas. Domāju, ka tagad cilvēki vienkārši ir vairāk tendēti tik paši uz savu labsajūtu uhn ambīcijām, emancipācija svesha..

  5. Atceros frāzi no vakardienas sarunas ar vienu draugu, kurš tāds pats plenderis kā es: “Ooooo – Gads!!! Tas taču ir Daudz!!!” – par attiecībām mēs runājām….

  6. atceros kkādus padsmit gadus, kad jau 3 mēnešu romāniņš likās baigais sasniegums 😀 un tagad, kad vienās attiecībās pavadīti 4 gadi un nākamajās tikpat – nujā, tad mazlietiņ viedoklis par attiecību ilgumu mainās 😀

    bet par romantiku – pilnīgi iespējams, ka tā arī ir. bet, ja uz tām zeķēm pārlieku neskatās, gan jau tomēr paši var atrast brītiņu, lai mazlietiņ uztjūnētu jūtas 🙂

  7. Man jau sen ir liela pārliecība, ka laulība kā institūcija ir piedzīvojusi pilnīgu fiasko…ka paskatās apkārt, škiršanās ir viens no biežāk izmantotajiem vārdiem!

  8. Jau sen zināms, ka statistika ir lielākie meli pasaulē. Tākā nav, ko te stumt batonus.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.