Birka: paštaisītas rotaļlietas

Sveiciens vecmāmiņai Sieviešu dienā!

Svētku nekad nevar būt par daudz, pat ja kalendārā astotais marts nav atzīmēts. Tā kā vienīgā jūsu ģimenē, kas pa īstam spēj atcerēties astoto martu, droši vien ir vecmāmiņa, tad apsveikumu šoreiz gatavosim tieši viņai.

Paaudžu paaudzēs – diegu lellīte

Varbūt arī tavā bērnībā mamma vai vecmāmiņa mēdza uzmeistarot tādu mazu, bet varen mīļu nieciņu – diegu lellīti. Protams, tā nevar sacensties ar slavenajām Bārbijām un beibīborniem. Bet kaut kas īpašs, ļoti mīļš un pazīstams vecākiem jau neskaitāmās paaudzēs liek ķerties pie savas dziju atvilktnes un pagatavot šo vienkāršo, bet piemīlīgo rotaļlietu. Un kā par brīnumu pat mūsdienu modernie bērni,…

Pagatavo pats – Lāču ģimene

Plašais materiālu klāsts kancelejas piederumu veikalos un dažādie košie knibulīši rosina iztēli. No krāsainiem filca gabaliņiem un dažām stikla pērlītēm var rasties simpātiska lāču ģimene.

Grabulīša tapšana

Vai zini, kuras rotaļlietas ir pašas mīļākās? Protams, pašdarinātās. Kāpēc lai tāda nebūtu arī tava mazuļa pirmā mantiņa – grabulītis?!

Mīksta, piemīlīga, pašu gatavota mīļmantiņa – zaķis

Nav nekā brīnišķīgāka par bērna prieku, radoši darbojoties kopā ar mīļu cilvēku. Vērojot, kā no lupatu gabaliņiem, veca spilvena un dažiem krāsu diegiem top jauna rotaļlieta. Varbūt šāds zaķis nav tik smalks kā veikalā pirktais, bet tam noteikti ir daudz lielāka vērtība. Kopābūšanas un radīšanas priekā balstīta.