Birka: attiecību problēmas

VIŅA māte iejaucas JŪSU attiecībās

Vai arī tev ir problēmas attiecībās ar mīļotā vīrieša māti? Skaidrot un izzināt šo situāciju mums palīdzēja psiholoģe un pāru konsultante Ineta Lazdāne.

13 pazīmes, kas var norādīt – LAIKS ŠĶIRTIES

Kad rozā brilles krīt, ieraugām savu partneri un attiecības kopumā pavisam citā gaismā, sākam saskatīt trūkumus it visā. Problēmu apzināšana ir būtisks solis, lai saprastu vai jums ir kopīga nākotne.

KĀ tikt galā ar savu greizsirdību?

Tu taču noteikti zini, kas ir greizsirdība, vai ne? Kaut reizi mūžā to ir izjutusi katra no mums. Lai gan ir situācijas, kad pat priecājamies par mazliet privātīpašniecisku attieksmi attiecībās, mēdz gadīties, ka greizsirdība vairs nav tikai pikants pipariņš kaisles uzkurināšanai, bet gan nepatīkams un gaužām traucējošs faktors veiksmīgai kopā būšanai. Šoreiz mēģināsim saprast, kā atbrīvoties no šīm nelāgajām sajūtām,…

Greizsirdība – MĪLESTĪBAS pazīme vai SLIMĪBA?

Tādas jūtas kā mīlestība, iekāre un greizsirdība allaž iet roku rokā. Greizsirdība ir grūti apvaldāma kaislība, tā var gan piešķirt attiecībām dzirkstelīti, gan izpostīt tās. Greizsirdības spēks var būt tiešām iznīcinošs, ja cilvēks neapzinās, cik tālu tai drīkst ļauties.

6 lietas, ko vīriešiem NAV lemts izprast SIEVIETĒS

Par to, ka vīrieši ir no Marsa, bet sievietes no Veneras, runāts daudz. Vai esam no dažādām planētām vai ne, par to lai strīdas zinātnieki, bet atšķirības starp vīrieti un sievieti pastāv. Šoreiz nav runas par fizioloģiskām atšķirībām, bet gan ikdienišķajām. Ir lietas, ko daudzi vīrieši tevī nespēs saprast. Mēs piedāvājam nelielu šo lietu apkopojumu.