13 pazīmes, kas var norādīt – LAIKS ŠĶIRTIES

Attiecībās būtiskas ir jūtas, mīlestība vienam pret otru. Mūs neizvēlamies, kad iemīlēties, tas notiek pats no sevis. Kad rozā brilles krīt, ieraugām savu partneri un attiecības kopumā pavisam citā gaismā, sākam saskatīt trūkumus it visā. Problēmu apzināšana ir būtisks solis, lai saprastu vai jums ir kopīga nākotne.

Par problēmām attiecībās var liecināt arī sekojošas pazīmes
Cieņas trūkums. Savstarpēja cieņa ir pamats jebkurām saistībām. Ja tevi nerespektē, attiecības mainās. Iespējams tās jāizbeidz, jo starp jums ir nesamierināmas domstarpības, apstākļi, kuri tev nav pa prātam un nav tavos spēkos ko mainīt. Ja tavs partneris ir aizvainojošs, tas ir pamata signāls, ka tevi nerespektē. Pastāv arī citi aspekti. Ja tu vai tavs partneris melo un/vai krāpj – arī tā ir necieņa. Jūs varat izrunāt šīs lietas, taču nemāni sevi, ja apzinies, ka nekas nemainīsies – attiecības ir beigušās.

Jums vairs nav kopīgu sarunu tematu = jums vairs nav nekā kopīga.
Attiecību sākumposmā apspriedāt dažādas tēmas. Mīļotais bija vistuvākais draugs, kuram uzticēji visu, taču tagad sarunas kļūst arvien grūtākas un pat neiespējamas. Sarunu temati arvien sarūk, un tu saproti, ka jums īsti vairs nav par ko runāt. Tas, ka jūs nekomunicējat kā agrāk, acīmredzami nozīme, ka starp jums viss ir mainījies.

Viņš salīdzina tevi ar bijušo.
Vai viņš sācis atklāti un bieži salīdzināt tevi ar savu bijušo? Kaitinoši uzsver, ka, piemēram, viņas gatavotās kotletes bija garšīgākas un viņas kleitām bija dziļāki dekoltē, kas  viņam patika daudz labāk. Šāda viņa uzvedība liecina, ka vai nu viņam ļoti patīk spēlēties ar uguni, vai viņa prātā un iespējams, sirdī mīt cits cilvēks. Aizdomājies par to!

Attieksmes maiņa.
Viņš nesagaida tevi no darba laikus, bez brīdinājuma pārrodas mājās tikai vēlu naktī un neatbild uz telefona zvaniem, vēlāk nepaskaidro savu rīcību – viņš izrāda naidīgumu pret tevi un jūsu attiecībām. Tev jārunā ar mīļoto par šādas rīcības iemesliem, ja viņš paliek pie sava, kaut solījis mainīties – vai jūs tiešām varat palikt kopā?

3 pasaules karš.
Vai tev ir sajūta, ka tavas attiecības un personiskā dzīve ir kā kara lauks? Jums ir nemitīgas domstarpības, atšķirīgi viedokļi un neviens no jums nav gatavs piekāpties, pieņemt kompromisus un vienoties, tad kāda jēga bojāt nervus un nevis baudīt dzīvi, bet padarīt to par elli? Pastāv robežas starp veselīgu cīniņu un nepārtrauktu kara stāvokli. Vai jūs strīdaties pat bez acīmredzama iemesla? Varbūt viņš pat izmanto savu fizisko pārspēku? Nekavējoties pārtrauc šīs attiecības!!! Cieni un mēli sevi, jo nevienam NEKAD, nekādā situācija nav tiesību darīt tev pāri!

Attālināšanās.
Vai tev šķiet, ka viņa domas pēdējā laikā ir kaut kur citur? Viņš aizmirst jums svarīgus kopīgus notikumus un datumus, kļuvis neiejūtīgs un vēss. Varbūt, ka viņš mēģina sūtīt tev mājienus, ka vairs nevēlas šīs attiecības.
Vienpusēja iniciatīva. Tu attiecībās ieguldi ļoti daudz, taču šķiet, ka partnerim viss ir vienaldzīgs. Ja tev ir sajūta, ka tu vienīgā dari visu attiecību labā varbūt nav vērts tā nopūlēties un censties, ja otrs to nenovērtē? Tomēr nejauc rūpes par attiecībām ar nesamērīgām prasībām no otra cilvēka. Tas nav izturams ilglaicīgi.

Ar dievu intīmā tuvība.
Mīļotais vairs neizrāda seksuālu interesi par tevi, neievēro, ka dažādos veidos mēģini iekārdināt viņu – ar seksīgu veļu vai īpašiem aromātiem. Vai pēdējā laikā viņš aizbildinās, ka ir pārguris no garās darba dienas vai nav īstā noskaņojuma? Šādi notikumu pavērsieni ne par ko labu neliecina.

Viņš vairs nepārsteidz tevi.
Attiecību sākumposmā  tava otra pusīte pielika lielas pūles, lai pārsteigtu tevi, piemēram, ar gardām vakariņām vai romantisku nedēļas nogali divvientulībā, taču tagad ir pilnībā neiespējami piedabūt viņu uz šādiem pārsteigumiem. Neļauj viņa romantikas trūkumam sabojāt sev omu, ja pēc pārrunām nekas nemainās, ej izklaidēties ar draudzenēm, jo iespējams, ka jūsu attiecības ir izsmeltas.

Draugi pirmajā vietā.
Attiecībās ir normāli pavadīt laiku arī ar citiem, jo, ja jūs ignorējat, atstājat novērtē savus draugus, tas nav pareizi. BET, ja tu savu otro pusīti redzi retāk kā draugus un paziņas – jūsu attiecības ir briesmās.

Darbs svarīgāks par visu.
Vai tavs vīrietis pēkšņi ir ļoti aizņemts darbā? Viņš vienmēr pavadījis daudz laika birojā, taču tagad darbs ievelkas līdz vēlai naktij un jums nav laika satikties. Tev ir radusies sajūta, ka viņš izvairās no tevis! Protams, iespējams viņam tiešām ir daudz darba, radušies papildus pienākumi, taču, ja viņš vēlētos tevi satikt, viņš tam atrastu laiku neatkarīgi no savas aizņemtības.

Jums vajadzīga vēl kāda klātbūtne, lai justos labi.
Divvientulība ir nepieciešamība jebkurām attiecībām, taču, ja kāds no jums nealkts pēc tās,  tā nav laba zīme. Jūs esat pāris – divas dažādas personības, kurām jājūtas labi otra klātbūtnē, ja tā nav – vai šīs attiecības ir tā vērtas?

Tu neredzi jums kopīgu nākotni.
Pajautā sev – vai jūties droša par jūsu kopīgo nākotni? Nav svarīgi vai esat kopā vien pāris mēnešus vai esat pāris jau vairākus gadus – jūsu attiecībām ir jāattīstās, tām jāmainās un jāuzlabojas. Laiks rit ļoti ātri un, jo īpaši mums, sievietēm, ir vajadzīga stabilitāte, apziņa, ka reiz no draudzenēm kļūsim par sievām, mātēm, notiks loģiska, likumsakarīga mainība. Ja jūti, ka jau ilgāku laiku mīņājaties uz vietas savās savstarpējās attiecībās, neesat pārliecināti vai nākotne jums ir kopīga, varbūt labāk izbeigt šīs attiecības.
Pārtraukt attiecības nav vienkārši. Tomēr šķiršanās var atklāt, ka esi daudz neatkarīgāka kā biji domājusi, un labāk būt vienai un dzīvot harmoniski, nekā attiecībās, kuras tevi morāli grauj, neliek justies laimīgai. Vai jāpacieš otrs, jāsakož nepatikā zobi, lai tikai būtu attiecībās ar kādu? Tas nav godīgi pret tavu otru pusi, jo arī viņš ir pelnījis būt laimīgs ar kādu citu, ja jums nekas neizdodas. Visupirms esi attiecībās, saskaņā pati ar sevi, iemīli sevi un dari visu, lai būtu pašpietiekama, tikai tad tu būsi gatava jaunām, labākām attiecībām. Šķiries vai veic pozitīvas pārmaiņas, jo neviena cita spēkos nav mainīt tavu dzīvi, rīkojies!

18 komentārs
 1. Nedaudz tā skumīgi, bet dažreiz tas svarīgais lēmums jāpieņem it kā pilnīgi tam nepiemērotā gadalaikā – pavasarī.

 2. jā, derētu to visu izbeigt….bet neesmu droša vai vienai ar bērniem būs labāk…esmu pārliecināta,ka finanses var mierīgi aizstāt vīru egoistu….

 3. agrāk cilvēki centās saplīsušas lietas salabot, nevis uzreiz mest ārā. nevis rakstīt šādus rakstus.

 4. Ja vīrietis paceļ roku pret sievieti, izturas ar necieņu un ir pazemojošs, arī tad sievietei jādara viss, lai salabotu attiecības? Un pēc tam mēs brīnamies, ka tik daudzas sievietes ciešs no vardarbības ģimenē! Manuprāt, vislabākais ir apzināties, ka attiecības nav izdevušās, ka sieviete tajās ir nelaimīga vai jūtas apdraudēta, un pārtraukt tās, nevis cerēt, ka viss reiz mainīsies!

 5. Nezinu,ko darit,ja izrunasanas par man sapigu temu musu kopdzive,beidzas ar skandalu.Virs nevelas paskaidrot,kapec vins pieversa uzmanibu citai,jaunakai sievietei(gan bez seksa).Tiklidz jautaju,kas vinaprat bija par iemeslu sadai ricibai,kas bija skersam musu kopdzive,kapec ta notika,ka man sap,atblauj,lai lieku mieru,tur neka nebija un ka es neesmu ne pie ka vainiga.Saku,ka man tiesi si nezina nedod mieru,tad sakas blausana,viss ir kartiba un lai izbeidzu DOMAT par so tematu.Nevaru to savu domasanu ka datoru parslegt uz citu serveri,lien si uzbaziga doma galva,kaut ari paslaik ir viss normali,reizem liekas,ka vins spele teatri,jo pasam ta izdevigak,bet nevaru tacu sadzivot ar trauksmes sajutu,ka var notikt kas nelags atkal.

 6. Šo derētu izlasīt Unai un taisnā ceļā doties projām. Cik var lāpīt to, ko nevar salāpīt!!!

 7. Ja kaut puse no siem 13 punktiem jaatzime ar plus zimi,tad dzive ir ka nasta,bet nastu gribas nomest.Bet…ir kads liels bet.Ka pec 32 kopa nodzivotiem gadiem uzsakt jaunu dzivi?Neesmu tik veca,lai paliktu viena,bet svesu virieti meklet nav ne mazakas velesanas.No sava nekadas parmainas sagaidit neceru,spitigs un parliecinats,ka viss ir kartiba.Vinam varbut,bet es jutos nelaimiga,pievilta,pazemota.

 8. Lielai daļai ģimeņu ir tā kā ir rakstīts,bet uzreiz nevajag mest plinti krūmos.Pati esmu aizgājusi no diviem cilvēkiem,jo bija jau tik riebīgi ,ka negribējās iet uz savām mājām.Katram vecim ir savas labās un sliktās īpašības,tāpat kā mums.Vajag mazliet pacensties ,piedot,būt pazemīgai,jo vīrieši jau arī ir tkai cilvēki ,daudzus ir bērnībā čubinājušas mammas un dzīvē vīņš arī gaida no sievas to pašu,ja nav galīgs sliņķis un ņēmējs.Vispirms jau par vīrieti var uzzināt no viņu ģimeņu attiecību modeļa,ko viņš ir bērnībā redzējis,ko izcietis utt.sievietei šai dzīvē ir jābūt ļoti stiprai to es zinu.Un nevajag skatīties pelnrušķīšu tipa filmas ar laimīgām beigām beidzas ļoooti maz dzīves,galvenais nedariet pāri bērniem štrunts ar večiem mīliet bērnus ,jo man jau ir daudz gadu,jaunība pagājusi,bet man prieks ,ka visu ko esam izcietuši ar bērniem man tagad nāk atpakaļ,un ‘vīri mums ir kā tādas piedevas ,kas tagad zvana ,grib piedalīties mūsu ballītēs,jo ir veci,tikai tagad radz ka es ar bērniem tusēju un mums ir jautri bez viņiem.NEĻAUJIET SEVI NECIENĪT,JO NEKO TĀĀĀDU MĒS NEADARĀM ,LAI MŪS KLAPĒTU ,MŪS KRĀPTU,MELOTU,PAMESTU.

 9. Nu ja attiecības un rutīna,tika jau vis labi ,bet vienmēr var labāk. Kaisle jau sen ka izkupejusi. Nu nezinu esmu ka slinks runcis,ne kas vairs nedod apmierinājumu. Paēst ,pamileties un gulēt.

 10. Sveiki. es esmu tikai 15 gadiiga. drīz 16. un manam puisim ir 20. un viņš mani pēdējos 8 mēnešus apdraud ar vardarbību morāli un fiziski. un es to pacietu tik ilgi. līdz,vakar bija pēdējais salmiņš ,kad viņš man kājas uztaisīja klibas,rokas zilas un uzsita zilu aci tu vēl saukāja visādos pretīgos vārdos.;( un šodien es pieliku punktu,jo es vairs nespēju. nejūtos laimīga.. bet es tāpat viņu mīlu(jā,neticami izklausās u.t.t) un es nevaru bez viņa. bijām kopā tieši 1gadu un 6 mēnešus.. bet man gribas buut kopā ar viņu,taču zinu,ka būs labāk ,ja šķirsos.;( tas sāp un netieku tam pāri.. ir vēl daudz ko tiekt,un no šīm 13 pazīmēm atbilda 7 pazīmes.;((

 11. Esmu vīrietis un lasot šo rakstu man sāk bail palikt no sievietēm.Ļoti negatīvs un pretīgs raksts,to vien var dzirdēt kā pamest,pārtraukt,aiziet,izbeigt….

 12. Ne jau vienmēr ir jānotiek kam trakam – skandālam vai roku pacelšnai.Var pienākt arī brīdis kad saproti ka labāk būt vienai ar bērniem,nekā klausīties pārmetumus.Man vīrs 6 gadus,no kopā nodzīvotiem 11 ,visu laiku piekasījās un pārmeta ka man ir mīļākie,bet nebija.Nu beidzot esmu TO izdarījusi uz ziniet kaut kā viegli palika,tagad vismaz zinu par ko mani lamā.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.