Bed & Breakfast

Tam protams nav nekāda sakara ar Bed&breakfast klasiskā britu izpausmē, bet man neļauj ēst gultā, jo es visu piedrupinot. Bet ļoti gribās! Man lūdzu 5 minūšu oliņu, grauzdētu bagetti ar zaļumu sviestu, mājas sieru un ābolu sulu. Godīgi sakot brokastis gultā ir viena negodīga padarīšana, jo vienam ir jākāpj ārā no gultas, lai tās brokastis sarūpētu, bet otrs paliek un sūt tālāk. Savukārt tas, kurš izrāpjas no gultas, var nomazgāt muti un sasukāties, bet otrs ēdīs ar salipušām acīm un tā nav nekāda baudīšana. Vismaz es tā to saprotu. Ja esi viens, tad zināmā mērā tās brokastis gultā sanāk pat foršākas, var baudīt ar svaigu ģīmi, neviens nesaka, ka tu piedrupini palagu un nečiepj tavu grauzdiņu. BET, iztrūkst visa tā, kas notiekas pirms brokastīm:)

8 komentāru
 1. Ha, man tieši vecis bļauj par drupačām gultā, un tiek aprīts tieši mans pussausiņš!

 2. var jau arī divatā sarūpēt brokastis un rāpties atpakaļ gultiņā – vēl pat foršāk :):)

 3. Par minētajām nejaucībām arī es esmu iedomājusies, tāpēc atliek kādreiz notestēt brokastu tapināšanu divatā un to baudīšanu gultā arī kopā. Vēl par ko ik pa laikam iedomājos: varbūt jānopērk tā beņķīšveida gultas paplāte? Kāds jau varbūt zina, kas tas ir un vai ir vērts?

 4. Man ēšana gultā liekas viena sušķīga padarīšana, kad actiņas aizlipušas, mati neķemmēti, rokas nemazgātas (un kas zin, kur tās pa nakti blandījušās), elpa iestāvējusies. Bez tam – tāds pasākums ļoti atgādina pamatskolas laiku, kad ziemas slimošanas laikā mamma stiepa ēdamo pie slimnieka, un tad Tu tāds puņķains un nelaimīgs bērnelis raugi kaut ko dabūt kuņģī, kaut gan ēšana nemaz neinteresē. Un tad turpini gulēt piedupačotā gultā…
  Pē…
  Es atvainojos par savu neromantisko noskaņu šajā jautājumā 😉

 5. nja, tikai filmās rāda, ka dāma vai kungs pasmostas bez iegulētām sarkanām rievām sejā, uzklātu grimu un svaigu elpu..

  bet mans lielākais netikums ir tieši ēšana gultā- brokastīs, pusdienās, vakariņās. un ja vēl ir laba grāmata vai TV.

  tāpēc man nav tiesību pārmest arī otram, ka ir vēlme ēst gultā

  ( tikai cik reižu nav gadījies apliet palagu, segu, spilvenu ar kafiju. galu galā cilvēki mēdz arī siekaloties pa nakti)

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.