Badoit – dabīgi gāzēts ūdens no Francijas

Badoit [izrunā Baduā] ir augstākās klases minerālūdens, preču zīme Nr. 1 Francijā un kopš 2009. gada, tas ir pieejams visā pasaulē, šobrīd arī Latvijā!

Viena identitāte 
Šis dabīgi gāzētā minerālūdens zīmols nāk no Francijas un ir pašu franču izlolots. Badoit ūdens jau divsimts gadus piedod baudu un izsmalcinātību katrai dienai. 18. gadsimtā Badoit ūdeni lietoja arī karalis Luijs XVI, kura ārsts to atzina par apetīti uzlabojošu, gremošanu veicinošu un galvenais – garastāvokli uzlabojošu. Arī mūsdienās Badoit ir saglabājis savu izsmalcinātību.

Viena garša

Terijs Marks (Thierry Marx) ir vien no izcilākajiem Francijas šefpavāriem, kurš atzīst: „Badoit ūdens iedvesmo mani, tā garša ir unikāla, tā aromāts, tāpat kā tekstūra ir unikāli. Burbulīši ir jūtami, bet nav pārāk uzkrītoši. Ar tiem ikdiena spēj kļūt par deju un šis ūdens spēj atmodināt ēdienu. Es mīlu šo ūdeni!”

Dabas dāvana
Badoit ir dabas dāvana – tas ir dabīgi dzirkstošs. Badoit avoti atrodas Dienvidfrancijā, mazā ciematā ar nosaukumu Saintgalmēra (Saint-Galmier) un tā labās īpašības tiek slavētas jau kopš 1778. gada. Badoit dabīgā minerālūdens ceļš ir 153m garš, un plūst cauri granīta augsnei, kas satur oglekļa dioksīdu un tādējādi padara Badoit ūdeni dabīgi dzirkstošu. Dažādie minerāliežu slāņi, kam cauri tek šis ūdens, piedod tam arī unikālas minerālūdens īpašības. Tas satur dažādus mikroelementus – magniju (80mg/l), kalciju (153mg/l), fluoru un vērtīgo bikarbonātu (1250mg/l).

Vairāk par dabīgi gāzēto minerālūdeni Badoit uzzini www.badoit.com