Ar portāla palīdzību sniedz informāciju par izdevīgāko vietu pusdienām

Izveidots jauns sociāls portāls www.izdevigipaest.lv, kurā tiek apkopotas vietas, kur var izdevīgi paēst pusdienas. Portāla veidotāji meklē ēdināšanas vietas, kurās apmeklētājs nepārmaksā par ēdienu.

Portāla mērķis ir atrast ēdiena kvalitātes, apkalpošanas kultūras, interjera un atmosfēras, un, iespējams, arī veselīgas pārtikas sinerģiju par adekvātu cenu vidusmēra darba cilvēkam spēka gados.

"Šis ir tikai un vienīgi uz savstarpēju atbalstu vērsts projekts, jo vēlamies informēt cilvēkus par ēdināšanas vietām, kur viņi var ietaupīt. Mums nav nekāda finansiāla ieinteresētība rakstīt par kādu no vietām, tā ir mūsu izvēle un mūsu subjektīvs spriedums par tām. Tieši tāpēc mēs vēlamies aicināt visus, kuri zina šādas vietas, kur vēl var pa lēto paēst, padalīties ar tām ar visiem un atsūtīt aprakstu vai tikai šīs vietas adresi mums," sacīja viens no portāla veidotājiem Ģirts Strumpmanis.

Portāla apmeklētājiem par katru no ēdināšanas vietām tiek piedāvāts neliels apraksts un portāla veidotāju vērtējums par to, kā arī ir norādīta tās atrašanās vieta kartē.

Portāla galvenais mērķis ir apkopot pusdienu vietas, bet kā paralēlie mērķi ir arī apkopot vietas, kur var izdevīgi pavakariņot un pabrokastot.

Ja arī tu zini kādu vietu, kuru vērts ieteikt arī citiem, padalies!

1 komentārs
  1. Varu ieteikt – restorāns “Sunny” viesnīcā Europa City Riga (Brīvības 199). Biznesa pusdienas par LVL 4.50. Zviedru galds – ēd ko gribi un cik gribi! Garšīgi!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.