Latvijā darbību sāks digitālā drukātava Wwaow.com

Šā gada 27.janvārī savu darbību Latvijā sāks digitālā drukātava Wwaow.com. Wwaow.com ir virtuāla telpa, kur rakstīt un lasīt gribētāji var drukāt, pārdot, meklēt un iegādāties grāmatas. Wwaow.com pamatprincips ir druka pēc pieprasījuma. Interesents var augšupielādēt manuskriptu, sekojot vienkāršai piecu soļu metodei, un Wwaow.com no šās datnes izveidos profesionāli iesietu grāmatu.

Autors, izmantojot mājaslapu, var pārdot savu grāmatu, nedomājot par jebkādiem tirdzniecības nosacījumiem un papildu materiāliem ieguldījumiem. Izmantojot izdevēju tīklu Eiropā, ASV un Japānā, grāmatas un citas publikācijas kļūst pieejamas visā pasaulē.

Organizācija sadarbojas ne tikai ar rakstniekiem, bet arī drukā grāmatas, brošūras un katalogus skolām, sporta klubiem, kultūras un citu nozaru profesionālajām organizācijām. Atšķirībā no izdevniecībām Wwaow.com nelemj, cik darbs nozīmīgs vai rentabls, un nediskriminē nevienu literāro žanru. Tas iespējams tādēļ, ka grāmata tiek izgatavota tikai tad, kad kāds to tiešsaistē pasūtinājis.

Digitālā druka, jaunākās iesiešanas tehnoloģijas un tiešsaistes iepirkšanās ir nosacījumi, kas radījuši jaunu grāmatu izdošanas iespēju.

Beļģijas uzņēmums "Peleman Industries" kopš 2007.gada ar zīmolu Wwaow.com piedāvā grāmatu druku pēc pieprasījuma un arī visu citu nepieciešamo servisu plašam uzņēmēju un patērētāju tirgum visā pasaulē.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.