Andele – Mandele!

Dāmas!


Esat aicinātas  pieteikties atraktīvajam  un makten noderīgajam pasākumam- Andelei Mandelei!

Andeles rincips pavisam vienkāršs – katra no mums no skapja paņem to, kas vēl ir labi saglabājies, bet pašām vai nu apnicis vai vienkārši neiederas mūsu tagadējā dzīves skatījumā. Tālāk šīs lietas katrai no jums ir iespēja tirgot pārējām dāmām vai arī iemainīt pret ko sev tīkamāku.

Tā kā sāc jau revidierēt savu skapi /grabuļbruļiklādi un kurpju plauktus! Ha, un kas zina  – varbūt arī vari paandelēties ar savām kokteiļkleitām – kā nekā- svētku laiks tuvojas 🙂

Šoreiz Andele Mandele norisināsies 30. nov.- pirmdienā, plašajā, kičīgajā un ar lielisku atmosfēru apveltītajā Artelī ( Blaumaņa ielā). Tā kā telpas ir dikti plašas – droši piesakies, jo vietas pietiks visām!

Dalības maksa: 3lvl. Pašām jāsaorganizē savi kronšteini, bet galdiņi ,kur izklāt savas mazās smukumlietas un krēsi, kur atsēsties- būs (: ( tām, kas nāk tikai iepirkties, protams, dalības maksa nav jāmaksā)

Ja Tev ir kādi jautājumi- raksti! ([email protected]  )

KUR: ARTELIS, Blaumaņa 32
KAD: pirmdien, 30. novembrī no pl.18.00 – 22.00

4 komentāru
  1. laba doma. es citreiz apbrīnoju, kādas vien lietas cilvēki grib ārā sviest vai nevelk. Es panemu visas māsas lietas, jo novalkātas nav, bet negrib vairs vilkt. Būs jāiet.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.