Sliktā puiša gūstā

Kā tas nākas, ka vienmēr dodam priekšroku sliktajiem puišiem? Viņi mūs izmanto, nievājoši izturas, pazūd, tad atkal uzrodas, spēlē uz mūsu nervu stīgām un galu galā vienmēr atrod īstos vārdus, lai mēs atkal iekristu viņu tīklos. Ar prātu taču saprotam, bet kāpēc sirds neklausa?

Jau atkal viņš zvana. Kopš pēdējās tikšanās reizes pagājis mēnesis, kura laikā, protams, no viņa ne ziņas, ne miņas. Un tu nespēj atturēties, nespēj nepacelt telefonu, jo zini – noteikti pazudīs vēl uz mēnesi, un ilgi lūgties tu viņu nepiespiedīsi. Vēl ļaunāk – tu iepazīsties ar patiešām sakarīgu pretējā dzimuma pārstāvi, kurš gatavs tevi mīlēt un lutināt, bet, pie apvāršņa parādoties vecajam donžuānam, tev atkal ļimst ceļi. Ar savu foršo vīrieti tu nespēj gūt tādus baudas kalngalus, tev tā nedauzās sirds un neaizraujas elpa. Kas vainas? Vai neesi spējīga veidot nopietnas attiecības?

Psihologi saka – disciplinē sevi. Grūti saprast savas izjūtas, jo esi pieradusi pie šāda veida attiecībām, pie spriedzes. Noteikti nesagandē attiecības ar vīrieti, kurš nebaidās būt ar tevi kopā, un kuram noteikti tu interesē vairāk nekā tavam viendienītim. Redzēsi, ja spēsi tikt pāri šim nemiera periodam, no sirds iemīlēsi cilvēku, kurš patiesībā tev jau ir ļoti simpātisks. Ieradums būt pastāvīgā stresā mainīsies. Starp citu, šajā sakarā jau veikts pētījums ar tām pašām vecajām labajām izmēģinājuma žurciņām – ir noskaidrots, ka ieradumi patiešam mainās.

Bet tomēr – kāpēc tā mīlam sliktos? Mēs mīlam sliktos puišus, jo acīmredzot pašas esam sliktās meitenes. Zinātnieki ir pierādījuši, ka atkal un atkal iemīlamies paši sevī – tātad cilvēkos, kas līdzinās mums pašiem gan runas veidā, darbībā, gan savā ziņā arī izskatā. Protams, ne visas šīs aizraušanās beidzas, un ne visi puiši, kuros iemīlamies, ir sliktie. Ir ļoti daudz piemēru, kad pāra savstarpējā līdzība šķiet pārsteidzoša. Tas tāpēc, ka cilvēkam no dabas ir tendence izvēlēties otru pusīti, kas it kā atspoguļo viņu pašu. Tas attiecas gan uz sociālo un finansiālo statusu, gan ārējo izskatu, kā arī seksualitāti.

10 komentārs
  1. ak tad man spriedzes trūkst… vispār taisnība. Tādēļ mīlu puišus ar problēmām. Brr…pašai dusmas uz sevi.

  2. Es VIENMĒR uzķeros uz nepareizajiem…. tieši tādi mani pievelk, bet izdarīt tur nevar neko, jo tā arī ir, ka izvēlamies puišus pēc savas līdzības. Vienmēr padomāju, ka šajā jau nu gan es neļaušu sev ieķerties, bet…… neizdodas! Esmu pārāk vāja.

  3. Ak, mīļās dāmas, mēs visas vienmēr kaut kur uzķeramies… Nezinu kā jūs, bet mani piesaista tieši šī ilgā nezvanīšana, tāds sava veida vēsums, apziņa, ka puisis var iztikt arī bez manis. Tas savā ziņā padara mani traku, bet ja tā nebūtu, interese zustu. Bet atcerēsimies arī, ka par mums varētu teikt to pašu. Kurai gan nav bijis kāds kavalieris, kuru tā īsti nevēlamies, bet palaist prom arī nesanāk? Iznāk, ka mēs visi savā ziņā esam tie “sliktie”.

  4. Ir dažādi gadījumi,ne tikai sliktais ar slikto un labais ar labo…svarīgi vienam otru papildināt!

  5. Es pati esmu egoistiska, godkārīga, nepacietīga, un tādēļ mani vai traku padarītu gaidīšana un neziņa! Zinu, ka ir tādi frukti, kas liek sarosīties manām kaislībām, bet, apdomājoties kaut vai vienu sekundi, gribas sašutumā kliegt “nu nē, es esmu kā vairāk vērta, ar mani tas neies cauri!”
    Līdz ar to mīlu labestīgāko puisi, kādu jekad esmu satikusi.

  6. un nespeeju nepacelt, nespeeju neatbildeet, jo zinu, ka vinjs ilgi neluugsies un atkal pazudiis uz meenesi. bet tas kurs ir blakus un ruupeejas, nav vajadziigs..skumji, bet pilniiga patiesiiba:)

  7. mjaa.. mans sliktais bija parsteidzoshi lidziigs man.. ari areeji.. un abi divi bijaam nepieluudzami.. viens otram luudzaamies un bijaam “veesie” 😀 laikam tapec taaaada kaisliiba bija. es iztureeju un nenozheloju, ka to piedziivoju. tachu atgriezos pie labestiigaa un miiljaa puisha, ar kuru bus par ko parunaat ari tad, kad abi busim krunkaini, jo mes zinam – busim blakus forever..

  8. mjaa.. mans sliktais bija parsteidzoshi lidziigs man.. ari areeji.. un abi divi bijaam nepieluudzami.. viens otram luudzaamies un bijaam “veesie” 😀 laikam tapec taaaada kaisliiba bija. es iztureeju un nenozheloju, ka to piedziivoju. tachu atgriezos pie labestiigaa un miiljaa puisha, ar kuru bus par ko parunaat ari tad, kad abi busim krunkaini, jo mes zinam – busim blakus forever..

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.