Nenokavē – Andele Mandele!

10. februārī norisināsies pēc kārtas jau 4. pērļu medības- Andele Mandele!!!
Laipni aicinātas visas Žagatiņas apmeklēt šo pasākumu un ieloūkoties citu dāmu drēbju skapjos un ieandelēt sev ko tīkamu!

Andeles princips pavisam vienkāršs – katra no dalībjniecēm no skapja paņem to, kas vēl ir labi saglabājies, bet pašām vai nu apnicis vai vienkārši neiederas tagadējā dzīves skatījumā. Tālāk šīs lietas katrai  ir iespēja tirgot pārējām dāmām – Andeles apmeklētājām  un dalībniecēm, vai arī iemainīt pret ko sev tīkamāku.
 
Uz Andeli ir jau pieteikušās 45 dalībnieces ar savu drēbju, bruļiklādīšu, kurpju plauktu  saturiem, tas nozīmē- ka izvēle ātrast ko sev tīkamu būs ļoti plaša!
Tā kā tuvojas Valentīndiena, paralēli Andelei norisināsies arī Valentīndienas dāvanu istaba, kur būs iespēja iegādāties īpašo , pikanto apakšveļu "Viktora Noslēpums" , Armani , Chanel utt. kosmētiku un smaržas par īpaši labām cenām, TastyThings brošas& žabo, kičīgas roku darīnātas ādas somas, Auskaru "pakaramos", Matildas Kamejdāmu ziepes, Sniegbaltītes pērļu cimdus, Mīlestības puzles, un vēl dažnedažādus aksesuārus un nieciņus par labiem cipariem-pipariem .

Dalības maksa andelētājām: 3 lv ( palikušas pēdējās 5 vietas! )
Pasākuma apmeklētājām ieeja, protams, bez maksas!
 
Pasākums norisināsies trešdien, 10.februārī no plkst. 18.00 – 22:00 plašajās kluba  Amber Night telpās, Elizabetesielā 55 (Reval Hotel Latvija telpās).
Baudīsim gardus kokteiļus un iepirksimies uz nebēdu!
Info: 26424119
Video no iepriekšējā pasākuma:

8 komentāru
  1. Ak tu ‘man dieniņ, cik superīgi jauks pasākums! Nekad par tādu nebiju ierpiekš dzirdējusi! Tak – jāiet!

  2. Ko vērts ir jau viens nosaukums “bruļiklādītes”!!!!! Pilnīgi piekrītu! IR JĀIET:)

  3. Sievietes laikam tomēr ir žagatas pēc dabas:) Paskatījos youtubā – izskatās – tieši tas, kas vajadzīgs!

  4. Es gan esu caca un svešas drēbes tomēr valkāt negribas. Bet viss tas pārejais lietu tirdziņš izklausās ļoti labs.

  5. noteikti būšu! pagājušā gadā – bija lieliski, tiku pie tādiem auskariem, ka vēl visu gadu vajadzēja draudzenēm atskaitīties kur pirku… 🙂

  6. Paldies rīkotājiem par fantastisko pasākumu, iegādājos patiesi labas vietiņas, tik apgaismojums varēja būt labāks, bet tā – super :)> Rakstīt šeit!

  7. Pasākums bija O.K. Neko gan sev neatradu!Bet nākošreiz ceru piedalīties pati!+vajadzētu piedomāt pie telpām ar atbilstošu apgaismojumu-grūti kaut ko saskatīt.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.