5 padomi ātrām un veselīgam VAKARIŅĀM, kad nav laika gatavot

Pārnākot vakarā mājās no darba, ne vienmēr ir vēlme ilgu laiku pavadīt pie plīts. Vēderi kurkst, vakariņas jāgatavo, bet arī ar ģimeni laiku pavadīt gribas! Lūk, dažas idejas, kā ātri pagatavot gardas vakariņas!

Zivs fileja ar salātiem. Ātri pagatavojamās zivis ir lieliska ideja garšīgām vakariņām. Ņem zivs fileju, apber ar sāli un garšvielām un ietin folijā. Kamēr zivs gatavojas cepeškrāsnī (aptuveni 20 min), sagatavot bļodu ar svaigiem salātiem. Ātri, garšīgi un veselīgi. Turklāt zivs ir pietiekami sātīgā, lai arī ģimenes vīrieši justos paēduši.

Tortiliju kabatiņas. Vienā bļodā sagatavo visu, ko vēlēsies likt iekšā tortilijā. Tie var būt svaigi dārzeņi, vistas fileja, pupiņas vai jebkas cits, kas atrodas tavā ledusskapī! Satin visu tortīlijā un liec uz pannas sildīties.

Plovs. Sātīgs ēdiens, kurš šiet ilgi gatavojams un neveselīgs, bet tās tā nebūt nav. Gatavo plovu pēc standarta receptes, bet parasto rīsu vietā izmanto brūnos rīsus un tomātu pastas vietā liec svaigus tomātu!

Burkānu krēmzupa ar ingveru. Sildoša un veselīga! Vispirms olīveļļā apcep ingveru. Tad pieliec klāt burkānus, kartupeļus un sāli. Visu sautē aptuveni 15 minūtes. Tad pievieno dārzeņu buljonu un visu vāri 15 minūtes. Tad zupu sablenderē un pirms pasniegšnas pārkaisi ar zaļumiem!

Risoto ar dārzeņiem un vistas fileju. Gan rīsi, gan vistas fileja ir ļoti ātri pagatavojami ēdieni. Saliekot tos kopā un pievienojot dārzeņus, sanāks garšīgs un veselīgs risoto!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.