5 lietas, ko DARĪT darbā, ja NEKO negribas darīt

Darbā gadās brīži, kad galīgi negribas strādāt, tomēr neko nedarīt nedrīkst. Ko noderīgu paveikt šādos momentos, lai neviens tev nepārmestu slinkošanu? Piedāvājam tev 5 padomus!

Sakārto kalendāru. Velti laiku sava plānotāja sakārtošanai – ieraksti tajā paveicamos darbus, kontaktus un citu informāciju, kas jau sen sarakstīta uz neskaitāmām līmlapiņām, glabājas e-pastā vai, ko vispār neesi pierakstījusi ar domu, ka: „Ai, gan jau atcerēšos!”

Sakārto kabinetu vai darbagaldu. Kārtīgā darba vidē strādāt ir vieglāk un patīkamāk. Ja vēlies atpūsties no nopietnajiem darbiem, velti savu laiku kabineta (vai darbagalda) sakārtošana – nodarbe neprasa lielu piepūli, bet ir patiešām noderīga.

Viedtālruņa un datora update. Tavs dators vai telefons jau neatminami ilgi atgādina, ka būtu pienācis laiks programmu atjaunināšanai jeb apdeitiem? Dienās, kad darbā tevi pārņēmis slinkums, ir īstais brīdis apdeitus beidzot apstiprināt. Kamēr notiek programmu atjaunināšanās, vari droši izdzert kafijas vai tējas tasi un par slinkošanu neraizēties.

Apstiprini tikšanās. Apzvani cilvēkus, ar kuriem tuvākajā laikā plānotas darba tikšanās un apstiprini to laikus un datumus. Kas zina – varbūt šādi laicīgi uzzināsi, ka kāda tikšanās tiks pārcelta un aiztaupīsi stresu vēlākam laikam, un, kas ir vēl patīkamāk – tu varēsi daudz nepiepūlēties, lai gan no malas izskatīsies, ka cītīgi strādā.

Izdomā savu atalgojumu! Ja tomēr ir darbi, kas obligāti jāpaspēj paveikt tieši šodien, motivē sevi, izdomājot pati savu atalgojumu, ko saņemsi pēc darbu paveikšanas. Tā var būt ilga vanna vakarā pēc darba, kino vai teātra biļetes tev un tavai draudzenei, sen kārota grāmata u.tml. – izdomā atalgojumu, kuru patiešām kāro un redzēsi – darbi uz priekšu ies ievērojami ātrāk!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.