5 KNIFI, kas jāņem vērā, izvēloties GRŪTNIEČU apģērbu

Grūtniecība ir īpašs laiks. Viss kļūst citādāks, šis laiks ietekmē ikvienu tavas dzīves jomu. Jā, arī to, kā tu ģērbies. Šis periods sievietes dzīvē ir īpašs ar to, ka jāapvieno modernais ar ērto, pašsajūtai draudzīgo un ekonomiski izdevīgo. Lūk, 5 knifi, ko vērts ņemt vērā, izvēloties apģērbu gaidību laikā!

Praktiskā puse. Grūtniecības sākumposmā tev vēl derēs tava līdzšinējā garderobe, tāpēc pagaidām nesteidzies skraidīt pa apģērbu veikaliem, bet izpēti mājās esošos resursus – saproti, kuri apģērbi varētu derēt arī puncim augot, bet no kuriem visdrīzāk jāatsakās pavisam. Sastādi sarakstu, ko iegādāties vajadzēs pavisam noteikti, piemēram, ja bērna dzimšana gaidāma februārī, diez vai izdosies iztikt bez atbilstoša ziemas mēteļa un, ja dzemdības gaidāmas septembrī, tev noteikti noderēs jauns peldkostīms (vai nu jaunā krūšu izmēra dēļ vai tāpēc, ka mīļais bikini gluži vienkārši vairs nešķitīs piemērots). Lai nekristu kārdinājumā un neiztērētu kaudzi naudas bez vajadzības, pieraksti, cik liela summa plānota katram pirkumam un attiecīgi izvērtē, kur to iegādāties.

Apakšveļa. Šī nu ir lieta, kas grūtniecei būs svarīga jau no pirmajiem mēnešiem. Lai lieki nekairinātu jau tā ļoti jutīgo ķermeni, iegādājies kokvilnas apakšbikses (un, nē, tas nenozīmē neglītus omīšu pantalonus!), kas nekur nespiež un dažus labus krūšturus. Ļoti iespējams, ka, krūšu izmēra izmaiņu dēļ, tieši šos apģērba gabalus nāksies gaidību laikā pirkt vairākkārt – lietot tikai tādu apakšveļu, kurā jūties ērti, pat tad, ja nākas katru mēnesi pirkt jaunu. Neērtā apakšveļā nebūs nozīmes, cik skaistā kleitā tu esi – ja kaut kur grauzīs un spiedīs, tāpat diez vai būsi labā omā.

Īstais izmērs. Nepērc drēbes uz priekšdienām, piemēram, kamēr pati vēl esi tikai 24. gaidību nedēļā, neiegādājies tērpus pēdējam mēnesim ar domu, ka tagad ir atlaides un pēc tam nebūs spēka nekur doties – tā tu vari krietni nošaut greizi ar izmēriem, jo nekad nevar zināt, cik ļoti, kādā laika posmā un kuros ķermeņa rajonos visvairāk izmainīsies tavi apkārtmēri. Vienmēr atceries – lai cik liela vai maza tu justos, vislabāk tu izskatīties izmēram atbilstošā apģērbā. Labā ziņa – grūtniecības laikā drīkst nēsāt arī uz vēdera dikti apspīlētu krekliņus pat tās, kas ikdienā to neatļautos.

Ne tikai grūtnieču nodaļā. Protams, protams, ka tu izmantosi šo lielisko iespēju beidzot iepirkties tieši topošajām mammām paredzētajās nodaļās, tomēr nenokar galvu, ja neatrodi tajās visu, kas kārots vai tas izrādās par dārgu. Dažreiz var izlīdzēt ar parasto veikalu piedāvājumu vienkārši izvēloties lielāka izmēra drēbes. Svarīgi, lai tās neizskatās par platu, tāpēc diez vai vari pirkt izmēru lielākas apspēlētās džinsas, bet kādu brīvi krītošu kreklu gan. Vispateicīgākie būs apģērbi ar aizsienamu aizdari (kuru visdrīzāk varēsi vilkt arī pēc grūtniecības laika).

Kvantitāte. Nepārspīlē ar nepieciešamo apģērbu daudzumu! Divi jauni savstarpēji kombinējami apģērbi ikdienai birojā būs pilnīgi pietiekami, ņemot vērā, ka tos varēs vilkt uz maiņām ar drēbēm, kas jau atrodas tavā skapī un ka 30. nedēļā dosies dekrētā. Tā kā dekrēta atvaļinājuma laikā ikdiena paies vairāk vai mazāk mājās, iziešanas reizēs gribēsies vairāk pucēties, tāpēc iegādājies nedaudzas lietas, bet tādas, kas tiešām patīk un kuras būs prieks nēsāt, piemēram, skaistas kleitas. Atļaujies sevi lutināt!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.