Birka: grūtniece

KĀ pārlieku nepieņemties SVARĀ grūtniecības laikā?

Grūtniecība ir tas laiks, kad tu pavisam noteikti svarā pieņemsies un tas ir labi, tomēr jāatzīst, ka būt smagam nav viegli neviena iemesla dēļ, pat ne dēļ mazā brīnuma, tāpēc ļoti svarīgi gaidību laikā ir nepieņemties svarā par daudz. Kā to izdarīt? Ko ievērot, lai tiktu uzņemtas pietiekami daudz barības vielas, bet organismā nenogulsnētos vairāk nekā nepieciešams? Par to –…

Daži ieteikumi grūtniecēm

Bērniņa gaidīšana lai gan lielākoties priecīgs, reizē ir arī ļoti nogurdinošs laiks. Un nedomā, ka līdz ar grūtniecību tev tiks piešķirtas īpašas privilēģijas – tās tev jāizcīna pašai.

Grūtnieču nelabums

Ar skrējienu uz vannasistbu rīta agrumā vairākums filmu varoņu (sieviešu) saprot, ka ir mātes cerībās. Tomēr nebaidies, rīta nelabums nav obligāta grūtniecības pazīme. Turklāt ir daudzi veidi, kā to mazināt, ja slikta dūša tomēr piemeklē.

Grūtnieces saņem naudu par nesmēķēšanu

Atsakoties no smēķēšanas, Lielbritānijas grūtnieces var saņemt iepirkšanās kuponus 100 mārciņu apmērā. Eksperimentālajā projektā, ko Eseksas grāfistē organizē Lielbritānijas Nacionālais veselības dienests (NHS), piedalīsies topošās māmiņas no Harvičas un Kolčesteras.