BAILES no SEKSA grūtniecības laikā…

Sekss grūtniecības laikā ir pilnīgi normāli, dabiski un pat ļoti vēlami! Tas pieder pie pāra ikdienas un, ja vien grūtniecības laikā nav nekādu sarežģījumu, nav nepieciešams no tā atteikties. Tomēr, kādēļ sievietes grūtniecības laikā izjūt bailes no dzimumattiecībām? Un – kā tās pārvarēt?

Bailes nodarīt pāri mazulim. Viens no iemesliem, kāpēc topošās māmiņas seksa laikā nespēj līdz galam atbrīvoties, ir bailes nodarīt kaitējumu mazajam. Tomēr atcerēties, ka mazulis ir labi aizsargāts un seksa laikā netiek aizskarts! Tik tālu, cik jūties labi un komfortabli – viss ir kārtībā un tavam mazulim nekas nedraud!

Bailes no sava ķermeņa izmaiņām. Grūtniecība ir brīnišķīgu parmaiņu laiks! Mēs, sievietes, maināmies ne tikai domāšanas ziņā, bet arī izskatā. Ir dabiski satraukties, kā uz tava jaunā ķermeņa izskatu reaģēs tavs vīrietis. Izrunājis ar savu partneri un izstāsti par savām izjūtām. Izstāsti, ka jūties tikpat seksīga, cik iepriekš un vēlies, lai tāda būtu ari viņa acīs!

Bailes no nezināmā. Gaidību laikā galvā ir miljons domas un jautājumi par to, kā viss būs pēc berniņa piedzimšanas. Mēs neļaujam sev atslābt, nemitīgi nodarbinot savu prātu. Atslābinies! Izbaudi grūtniecību par visiem 100%! Tavam bērniņam būs vajadzīga laimīga mamma. Uz brīdi aizmirsti par māmiņalgas rēķināšanu, daudzajām analīzēm vai jaunas mājvietas meklējumiem un izbaudi tuvību ar savu mīļoto!

Bailes no savu iemaņu zaudēšanas. Vēderam kļūstot lielākam, pavisam iespējams, ka iecienītākās pozas nu sagādā diskomfortu un tajās vairs nespēj atbrīvoties. Padomā par to no tāda viedokļa, ka nu tu vari eksperimentēt ar daudz dažādam, citām pozām! Dariet to tur, kur vēl neesat darījuši! Meklējiet veidus un vietas, kas tev liks sasniegt augstākās baudas virsotnes!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.