5 jaunākās procedūras notievēšanai

Ir pienācis tas brīdis, kad pavasaris jau klauvē pie mūsu durvīm, un arī vasara vairs nešķiet kas tāls un nesaredzams. Tieši šis ir tas īstais laiks, kad sākt domāt par pludmales sezonu un savu sagatavošanos tai – diētas, pretcelulīta kampaņas, sporta klubu apmeklēšana un citas tam līdzīgas aktivitātes šajā sezonā ir nenoliedzami aktuālas, un, jo mazāks dienu skaits atlicis līdz vasarai, jo lielāka popularitāti tās gūst. Taču šoreiz espati.lv nerunās ne par diētām, nedz arī sporta klubiem. Šoreiz mēs esam tev sagatavojuši skaistumkopšanas salonos pieejamo jaunāko un aktuālāko procedūru un metožu apskatu, kas palīdzēs tev saprast savas iespējas, kā efektīvā veidā sasniegt kārotās auguma aprises!
 
TAUKU EMULSIFIKĀCIJA. Tauku emulsifikācija ir absolūts jaunums Latvijā – šī procedūra tiek veikta ar Ultra Shape Contour I iekārtu, kas spēj sniegt tādu rezultātu, kāds līdz šim bijis sasniedzams vien ar plastiskās ķirurģijas palīdzību. Iekārta veic nesāpīgu, neinvazīvu ķermeņa korekcijas procedūru, kā rezultātā veidojas pastāvīgs un noturīgs ķermeņa reljefs. Noslēpums ir iekārtas spējā ģenerēt īpaši spēcīgu ultraskaņas staru, kas noārda tauku šūnas, taču nekādā veidā nekaitē apkārt esošajiem audiem. Ultra skaņa iedarbojas tikai uz taukaudiem un procedūras laikā, kā arī pēc tās, netiek izjustas nekādas sāpes, nerodas hematomas, asinsizplūdumi u.c. Var būt siltuma vai neliela tirpšanas sajūta. Pati procedūra aizņem no vienas līdz trijām stundām, rekomendējamais kurss – ne mazāk kā trīs procedūras, kas tiek veiktas ar 2-3 nedēļu intervālu. Vienas procedūras laikā iespējams noārdīt līdz pat 500 g tauku, kas ir aptuveni 2-4 cm no problemātiskās vietas apkārtmēra. Maksimālais rezultāts tiek sasniegts 1-2 mēnešus pēc procedūru kursa beigām. Pirms tiek nolemts par labu šai procedūrai, nepieciešams konsultēties ar ārstu, jo ir virkne ierobežojumu, kas liedz veikt šo procedūru, piemēram, problēmas ar nierēm, vai vielmaiņu, sirds slimības u.c. Vienas procedūras cena aptuveni 300,00Ls, kursa cena (3 nodarbības) – aptuveni 900,00Ls
 
ULTRASKAŅAS LIPOSAKCIJA jeb KAVITĀCIJA. Arī šīs procedūras, līdzīgi kā iepriekš aplūkotās, laikā problemātiskās ķermeņa zonas tiek apstrādātas ar ultraskaņu. Metodes pamatā ir īpaša veida ultraskaņas viļņi, kas iedarbojoties uz tauku šūnām, veidojot tajās sīkus mikro-pūslīšus. Šiem pūslīšiem palielinoties, tauki tiek sašķidrināti un izspiesti no tauku šūnām, kā rezultātā tauku slānis samazinās un ievērojami uzlabojas ķermeņa formas un līnijas. Sašķidrinātie tauki tiek izvadīti no organisma dabiskā veidā – 90% ar limfātisko sistēmu (tādēļ kavitācijas procedūras ieteicams apvienot ar limfodrenāžas procedūrām), atlikušos 10% absorbē asinis, lai gūtu papildus enerģiju. Kavitācijas procedūras tiek izmantotas, lai samazinātu tauku slāni, izlabotu defektus pēc liposakcijas (tauku atsūkšanas) operācijām, celulīta (arī ieilguša) ārstēšanā. Šī procedūra ir īpaši efektīva tām ķermeņa zonām, kuras nepadodas diētas un sporta nodarbību ietekmei. Kavitācijas procedūru daudzums tiek piemērots katrai sievietei individuāli, parasti kursa ilgums ir 4-10 procedūras, kas tiek veiktas ar nedēļas intervālu. Paralēli tiek ieteiktas limfodrenāžas procedūras. Arī kavitācijas procedūrām ir savi ierobežojumi, tādēļ pirms tām noteikti jākonsultējas ar savu ārstu. Vienas procedūras cena aptuveni 30,00Ls, kursa cena (vidēji 8-10 procedūras) – aptuveni 300,00Ls
 
VIP-LINE FIGŪRAS KORIĢĒŠANA UN MODELĒŠANA. Vip-line ir īpašs aparāts, kas spēj veidot figūru bez plastiskajām operācijām. Tā noslēpums ir spēja iedarboties uz muskuļiem ar statisku slodzi, kā rezultātā tiek trenēti arī tie muskuļi, kas ikdienā „nedarbojas” tik daudz, kā būtu nepieciešams. Šo procedūru rezultātā iespējams „pacelt” noslīdējušas krūtis, kā arī veidot „brazīliešu dibentiņu”. Turklāt šīs procedūras ļauj arī mērķtiecīgi zaudēt svaru. Patiesībā Vip-line aparāts ir savdabīga sporta zāles aizvietotāj-sistēma, kas ļauj baudīt treniņu cienīgus rezultātus tām dāmām, kas ir pārāk aizņemtas, lai regulāri apmeklētu sporta nodarbības. Viena mēneša šo procedūru kurss spēj radīt tādu efektu, kas citkārt panākams trenējoties sporta nodarbībās pat vairāku gadu garumā! 25 minūšu ilga seansa laikā, kas tiek atkārtots 2-3 reizes nedēļā, iespējams palielināt muskuļu spēku un tonusu pat par 100%. Vienas procedūras cena aptuveni 18,00Ls, kursa cena (10 procedūras) – aptuveni 160,00Ls
 
VAKUUMA TRENAŽIERIS. Vakuuma trenažieris jeb tā dēvētais Vacu Step ir jaunākās paaudzes trenažieris, kas ne vien ļauj koriģēt savu figūru un zaudēt nevēlamo svaru, bet arī nostiprināt ādu, mazināt celulītu, kā arī stimulēt un paātrināt vielmaiņu. Visai iespaidīgā skata trenažieris darbojas vairākos veidos vienlaicīgi, līdz ar to paredzēt tām daiļā dzimuma pārstāvēm, kas ir nolēmušas mērķtiecīgi un neatlaidīgi tikt vaļā no tauciņiem nevēlamajās zonās – uz vēdera, gurniem un kājām. Vacu Step gan nav nekāda procedūra, kuras laikā tev pašai nekas nebūs jādara, tā ir drīzāk normāla sporta nodarbība, atšķirība vien tā, ka tava ķermeņa apakšdaļa sākot no vēdera uz leju, trenēsies īpaši radītā vakuuma vidē. Līdz ar to treniņa laikā tiks aktivizētas tauku šūnas un mudināta to sadegšana, uzlabota limfas apmaiņa organismā un līdz ar to sārņu izvadīšana, paātrināts kaloriju patēriņš, kā arī panākta labvēlīga ietekme uz gremošanas sistēmu. Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, tiek ieteikts iziet nodarbību kursu, kas ir vismaz 20 reizes. Rezultāti, kādus vari gaidīt pēc šī intensīvā treniņu kursa – līdz pat 10 kg svara zudums, 77% gadījumu tiek būtiski samazināts vai pat pilnībā likvidēts celulīts, kā arī 98% gadījumu būtiski samazinās ķermeņa apkārtmērs – kopumā tas var sasniegt līdz pat 30 cm! Jāteic gan, ka šis treniņš nav ieteicams, ja tev ir kādas sirds problēmas, vēnu problēmas, kā arī stipra astma vai epilepsija. Arī grūtniecēm šie treniņi nav ieteicami. Katrā ziņa, pirms izlem par labu šāda tipa sporta nodarbībām, noteikti konsultējies ar savu ārstu! Vienas Vacu Step nodarbības cena – 7,00Ls, kursa cena (20 nodarbības) – 140,00Ls
 
VIBROMASĀŽA. Vibromasāža ar dažādām šim nolūkam paredzētām iekārtām ir pēdējā laika viens no lielākajiem jaunumiem Latvijas tirgū, kas gūsta arvien lielāku popularitāti. Vibromasāžai piemīt gan ārstnieciska, gan arī estētiska iedarbība uz mūsu ķermeni. Tā veicina novājēšanu, koriģē figūru, palīdz efektīvi atbrīvoties no celulīta, stimulē limfas apmaiņu organismā, līdz ar to arī palīdz izvadīt sārņus, uzlabo asinsriti, sejas ādas krāsu, bagātina audus ar skābekli, uzlabo audu elastību, kā arī palīdz atveseļoties pēc dažādām traumām, atvieglo muskuļu nogurumu, tonizē tos un novērš to atrofiju. Vibromasāža ir īpaši ieteicama tiem cilvēkiem, kam ir mazkustīgs un sēdošs dzīvesveids, kā arī tiem, kam nav laika regulāri apmeklēt sporta zāli. Arī šīs procedūras ieteicamas veikt kombinācijās ar cita veida procedūrām, piemēram, dažādām ietīšanām, kas palīdzēs vēl efektīvāk koriģēt ķermeņa aprises un veidot tās pēc iespējas tuvākas savam ideālam. Vienas procedūras cena aptuveni 15,00Ls, kursa cena (10-15 procedūras) – aptuveni 200,00Ls

25 komentāru
 1. Oooo redz kādas iespējas ķermeņa aprišu koriģēšanā! Žēl, ka diezgan sālīti, bet varbūt ir to vērts…?

 2. Kāda ir provējusi to kavitāciju? Man visu laiku ir doma izmēģināt, taču nezinu, vai tas ir tās naudas vērts! Varat dalīties pieredzē? Paldies!

 3. Kad pirmo reizi aizgāju uz kavitāciju, man uzreiz pateica – tā domāta patiešām lielām sievietēm, kur ir daudz ko samazināt, ja grib tikt vaļā no pāris cm, tad tas nedarbojas..

 4. Es neesmu bijusi uz vibromasāžām, kas pieejamas salonos, bet esmu nopirkusi savu aparātu un masējos mājās! Varu pateikt, ka jēga ir, tikai tas jādara KATRU dienu un tad rezultāti ir jau pēc apmēram 2 nedēļām! Protams, tie nav brīnumaini, bet celulīts atkāpjas ievērojami un daži centimetri arī pazuduši!

 5. Kādai ir pieredze ar to pašu dārgāko – tauku emulsifikāciju? Tā šķiet viscerīgākā!

 6. Kaut kas varen interesants un nedzirdēts izklausās tas vakuuma trenažieris! tas varētu būt efektīvs, jo tur jau tomēr ir arī fiziskā slodze! Kādai ir kāds komentārs?

 7. Kuka: Shodien izgāju tauku emulsifikāciju, viena reizer aptuveni 300ls, kaut gan varēja arī būt vairāk, mēs izvēlējāmies optimālāko variantu…..nu dzeru ūdeni un gaidu rezultātu:) Mērus noņēmu…..

 8. kuka: Nē pagaidām 1x, bet laikam neturpināšu jo pagājušas 5dienas un nav pilniigi nekaada rezultaata, jo ir teikts ka jābūt jau no pirmās reizes, es dzeru šķidrumu, needu..eedu daarzenjus tikai….nu goda vaards pagaidaam nav rezultaatu….varbuut veel jaapagaida….bet taa cena tad ir neadekvaata izveeleeshos kaut ko leetaaku-varbuut kavitaaciju…izteereet 900ls par 2iesmeepajiem cm diezvai ir veerts

 9. Dīvaini… visur taču tā reklamē šito kā pašu modernāko un efektīvāko procedūru! Un reklāmās arī ir TĀDAS bildes, ka tā vien gribas izprovēt! Bet varbūt nedarbojas, jo nav TIK daudz tā liekā, kam pazust?

 10. Ooo man ir 75kg, augums 74cm….padaudz priekš manis, paralēli visam šitam , sports diēta utt….šī metode ir domaata tievaam meiteneem, kuraam vajaga dabuut nost no kaadas konklreetas daļjas kaadu cm…vairaak nesanaaks, man tajaa vietaa aada savaadaaka kaa maigaaka…peec paaris dienaam es meeriishos un doshu zinju kas nu sanaacis, bet man draugs arii saka ka nebiaj jeega labaak parastu masaazu, par to naudu tu vari maseeties katru dienu un rezultaats tachu buus daudz labaaks:) domaju pietureeties pie šīs domas…nu nerezdu ne baigo efektu nekaa pagaidaam.

 11. es jau kādu laiciņu lietoju ķermeņa formu koriģējošos apsējus, baigi foršie! no Itālijas – Arosha, man ļoti patīk tie ar dedzinošo efektu!!! Efektīvi un nav arī dārgi!

 12. Kur tad pazudusi maitene, kas solījās uzrakstīt savus apkārtmēru rezultātus pēc TAUKU EMULSIFIKĀCIJAS??

 13. un tie apsēji ir domāti vienreizējai lietošanai? ja jā tad diezgan jau dārgi sanāk katrs iepakojums pa 8 ls un jālieto tie apsēji bieži!

 14. Esmu bijusi uz kavitācijas un ultraskaņas procedūrām. Sākumā likās tā jocīgi, nekāda uzreiz redzama efekta nemanīju. Bet pēc 5 reizes varēja jau redzēt, ka naudu nebiju izmetusi vējā. Ja kādai nteresē, gāju te:
  http://nofrete.lv/kavitacija

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.