5 iedvesmojošas IDEJAS, kā saglabāt OPTIMISMU katru dienu

Piekritīsi, ka dažkārt mums mēdz gadīties tādas dienas, kad liekas – sliktāk jau vairs nevar būt. Gribas palīst zem segas, ne ar vienu nerunāt un vienkārši gaidīt. Gaidīt, kad šis pelēkais mākonis būs pārgājis pāri. Tomēr, vai zināji, cik daudz laika tu zaudē, ļaujoties drūmām emocijām? Uzzini, ko darīt, lai sajustu dzīvesprieku arī dienās, kad šķiet, ka tas nav iespējams!

Nesēdi mājās. Pavisam noteikti nepaliec viena savā tik ļoti ierastajā komforta zonā – mājās. Dodies pastaigāties, izvēdini galvu. Tā tu neļausies sliktām domām, jo pa ceļam pavisam noteikti redzēsi arī ko skaistu – krāšņu saulrietu, izpalīdzīgu cilvēku, iemīlējušos pāri vai bērnu, kura skanīgie smiekli vienaldzīgu neatstās!

Uzticies draugiem. Ja tevi nomāc drūms garstāvoklis, tad draugi ir vienas no labākajām zālēm. Labākie draugi zina, kas tev patīk, kas nepatīk, kas tevi kaitina un, kas tevi iepriecina. Nekautrējies piezvanīt un pateikt: „Šodien nejūtos labi un man ir vajadzīga drauga kompānija.”

Tavi hobiji – tavs prieks. Ikdienas steigā mums bieži neatliek laika lietām, kas mums sagādā patiesu prieku. Ģitāras spēle, mandalu zīmēšana vai joga – tas viss tiek pamests novārtā. Dienā, kad šķiet, ka neko negribi zināt, redzēt vai sajust, tad sagādā sev prieku ar savu hobiju. Izbaudi to!

Daudz smejies. Ir tik veselīgi pasmieties par dažādām dzīves situācijām vai jokiem. Tikpat veselīgi ir arī mācēt pasmieties par sevi! Centies visu uztvert vieglāk un uzņemt ar smaidu uz lūpām. Jā, mums visiem ir sliktās dienas un ir arī labās dienas! Varbūt vakarā, kad diena griežas uz otru pusi, ir vērts to izvērtēt. Iespējams, viss nemaz neliksies tik drūmi un spēsi par dienas pārdzīvojumiem pat pasmaidīt!

Mūzika. Tai nudien ir dziedinošs spēks! Ieslēdz relaksējošu mūziku un uz brīdi aizver acis, atpūties. Vai uzliec kāda sava iemīļotā izpildītāja koncertu, ietinies siltā pledā un iekārtojies dīvānā. Ir zinātniski pierādīts, ka mūzika pozitīvi ietekmē cilvēka emocionālo stāvokli!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.