Birka: dzīvesprieks

5 iedvesmojošas IDEJAS, kā saglabāt OPTIMISMU katru dienu

Piekritīsi, ka dažkārt mums mēdz gadīties tādas dienas, kad liekas – sliktāk jau vairs nevar būt. Gribas palīst zem segas, ne ar vienu nerunāt un vienkārši gaidīt. Gaidīt, kad šis pelēkais mākonis būs pārgājis pāri. Tomēr, vai zināji, cik daudz laika tu zaudē, ļaujoties drūmām emocijām?

5 labas ĀRA KAFEJNĪCAS Rīgā

Klāt ir vasaras cienīgi laika apstākļi, un aktuāls kļuvis jautājums par to, kur patīkami pavadīt brīvos brīžus. Jeb vienkārši – kur aiziet šovakar? Piedāvājam tev Rīgas foršāko āra kafejnīcu TOP 5! Izmēģini un novērtē!

15 padomi, kā vairot enerģiju

Enerģija. Enerģisks cilvēks. Dzīvesprieks, Vitalitāte. Tieši tāpēc tik daudzām no mums pat rīta agrumā pietrūkst spēka, lai uzsāktu vitālu un enerģisku dienu. Nepadodies! Lūk, 15 idejas, kā padarīt savu dienu enerģiskāku.

Stunda laika – uz priekšu!

Lai gan pusdienas pārtraukums ir paredzēts maltītei, iespējams, šodien neesi izsalkusi vai kaut ko paķēri turpat, pie ofisa galda sēžot. Tāpēc izmanto to citiem mērķiem. Viena stunda ir tik daudz!

10 patiesības, kas palīdz SAGLABĀT skaistumu, dzīvesprieku un enerģiju

Katrs cilvēks vēlas pēc iespējas ilgāk saglabāt jaunības skaistumu un veselību. Vairums cilvēku pēc trīsdesmit uzstāda sev mērķi – otrajā mūža pusē izskatīties jaunākiem par saviem gadiem un mazāk slimot. Lai gan medicīna un citas zinātnes šajā jomā ir spērušas milzīgu uz soli uz priekšu, daudziem šis uzdevums ir grūti izpildāms. Espati.lv apkopoja vairāku speciālistu padomus, kas vienkāršā veidā palīdzēs…