Kā būšana VIENATNĒ spēj iedvesmot?

Kad būsi nonākusi līdz secinājumam, ka vienatne nav vienādojama ar vientulību, tu beidzot varēsi sākt baudīt patieso dzīves garšu! Uzzini, kādus mazos prieciņus un privilēģijas iegūstam, paliekot vienatnē ar sevi.

Laiks sev un grāmatai. Vienatnē mēs alkstam pēc jaunas informācijas un pieredzes stāstiem. Un laba grāmata to spēj sniegt! Pat ja grāmatas vietā izvēlēsies muļķīgu TV šovu – neviens par to neuzzinās!

Saikne ar dabu. Atbrīvojoties no dažādām skaņām un informācijas haosa, kas valda mums apkārt, mēs beidzot sadzirdēsim dabu! Mijiedarbojoties ar tās cikliskumu, gadalaiku maiņas vērošana var kļūt par aizraujošu un krāsām piesātinātu piedzīvojumu.

Produktīvi treniņi. Nav svarīgi, vai tā būtu svaru cilāšana, skriešana vai gara pastaiga – vienatnē mēs spējam daudz pilnīgāk koncentrēties uz nosprausto mērķi.

Saruna ar sevi. Paliekot vienatnē, mēs dzirdam paši sevi, nevis apkārtējo domas, vēlmes un gaidas. Meditēšana un reflektēšana mūsdienās ir īpaša privilēģija – izmanto to ar pilnu jaudu un sakārto domas!

Ideālas vakariņas. Gatavojot vakariņas tikai sev, nepastāv apkārtējo izvirzīti noteikumi, kuriem būtu jāseko. Palutini savas maņas – dari to lēnām un ar baudu! Novērtē to, ka neviens tevi netraucē.

Relaksācija. Miers, degošs kamīns, klusa, nomierinoša mūzika, vienatne, ērts dīvāns un vīna glāze rokās. Ja šāda aina virmo tikai tavos sapņos, zini – ir pēdējais laiks to piepildīt arī realitātē, vismaz reizi mēnesī noteikti. Atrodi laiku sev un uzkrāj spēkus!

Rakstīšanas terapija. Izpaud savas vilšanās, raizes un cerības rakstiski pati sev. Tas emocionāli atbrīvos un, iespējams, atnāks arī atbildes uz aktuālajiem jautājumiem.

Ļaušanās. No A līdz Z saplānota dzīve nereti mēdz būt visai smagnēja. Atļauj sev reizēm plūst pa straumi – un vienatnē to darīt ir daudz vieglāk!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.