5 labas ĀRA KAFEJNĪCAS Rīgā

Klāt ir vasaras cienīgi laika apstākļi, un aktuāls kļuvis jautājums par to, kur patīkami pavadīt brīvos brīžus. Jeb vienkārši – kur aiziet šovakar? Viens no labākajiem variantiem šādā laikā nenoliedzami ir tieši āra kafejnīcas – tās ir kafejnīcas un restorāni, kas vasarīgajos laika apstākļos piedāvā tev baudīt siltos vakarus uz omulīgām terasēm. 

KOYA
Foto: koyarestaurant.com

Vai esi kādreiz iedomājusies, kā varētu garšot salāti ar karamelizētām cāļa aknām, mandelēm, ķiršu tomātiem un armanjaka mērci? Šis ir tikai viens nointeresantajiem ēdieniem, ko vari nobaudīt restorānā Koya, Andrejostas ielā 4. Šī restorāna plašajā āra terasē, no kurienes paveras skaists skats uz Andrejostu, tu vari ļauties vasaras burvībai, atlaižoties uz kāda no ērtajiem dīvāniem. Piektdienās un sestdienās par mūziku rūpējas dažādi populāri dīdžēji. Savukārt reizi mēnesī šeit notiek austeru meistarklases. Tieši tā – meistarklases, kurās tu vari nobaudīt 12 austeres, iemācīties pati atvērt austeri un novērtēt, cik saderīgs pāris ir austere un šampanietis!


TERRACE RIGA
Foto: galleriariga.lv

Stila rekordu mīļotājām iesakām Baltijas lielāko jumta terasi Dzirnavu ielā 67, Galerijas “Rīga” 8. stāvā. Veselus 3000 kvadrātmetru plašā terase piedāvā iespaidīgu 360 grādu panorāmas skatu uz Rīgas jumtiem. Ja vēlies atstāt neaizmirstamu iespaidu uz saviem viesiem, tad šeit tev ir iespējams izīrēt koncertu skatuvi un līdz pat 600 sēdvietas. Bet, ja vēlies pati izbaudīt vasaras burvību, tev šeit būs pieejami kvalitatīvi ēdieni, vairāki bāri (Stoli, Martini, Remy Martin, Bacardi, Krusovice), kā arī mūzikas un deju pasākumi.


JUST
Foto: justbar.lv

Dienas laikā uz omulīgās terases var atlaisties mīkstās mēbelēs un nogaršot grila ēdienus vai suši. Tepat ir arī pieci bungalo tipa galdiņi, kas ļauj vairāk nošķirties no apkārtējo acīm. Vakarā paveras skaists skats, saulrietam izgreznojot Akmens tiltu, jauno Nacionālo bibliotēku un Daugavas panorāmu. Savukārt ceturtdienas, piektdienas un sestdienas naktīs Just kļūst par vietu skaļām un galvu reibinošām ballītēm. Šeit spēlē vieni no Latvijas labākajiem dīdžejiem, uzstājas gogo dejotājas un notiek muzikālie koncerti. Pozitīvais – āra terase darbojas arī naktī. Ja rodas vēlēšanās izjust atšķirīgu atmosfēru, nemaz nav jāiet uz citu klubu – atliek tikai iziet ārā uz terases, kur skanatšķirīga mūzika un atrodas atsevišķs bārs!


CABO CAFE
Foto: cabo.lv

Dažkārt tik ļoti gribas izrauties no pilsētas kņadas, pastaigāt basām kājām pa zālāju un peldoties veldzēties pēc smagas dienas. Ķīšezera krastā, Annas Sakses ielā 19a atrodas Cabo Cafe – viena no Rīgas saulainākajām kafejnīcām šī vārda tiešākajā nozīmē. Jau 18. maijā šeit notiks lielā atklāšanas balle ar Latvijā zināmu mūziķu piedalīšanos. Ceturtdienu vakaros būs iespēja izbaudīt dzīvo mūziku, savukārt piektdienās un sestdienās apmeklētājus izklaidēs dīdžejs. Patīkamā laikā būs iespējams atpūsties uz terases, izbaudot grila ēdienus vai kādu dzērienu.


NEIBURGS
Foto: neiburgs.com

Jaunielā 25/27 atrodas viesnīcas “Neiburgs” restorāns, kuru apmeklētāji iecienījuši gan ēdienkartes, gan arī blakus esošo nozīmīgo objektu dēļ. Pretim esošajā mājā uzņemta filma par Šerloku Holmsu, savukārt cita blakus esošā māja izmantota, filmējot Septiņpadsmit pavasara mirkļus. Dažkārt ko uzspēlēt ciemos atnāk ielu muzikanti. Vasaras āra terase ļauj izbaudīt silto laiku visā tā pilnībā. Mierīga un izsmalcināta vieta, perfekta nesteidzīgām sarunām pie vīna glazēs! Arī ēdienkarte variējas no sulīgiem steikiem līdz veģetārām uzkodām, tamdēļ ikviens atradīs sev tīkamāko.

PAPILDINI šo sarakstu arī TU – tepat komentāros!

 
7 komentāru
  1. Ārprātīgi zema apkalpošanas kultūra ir galerijas Rīga terasē, kokteiļus nedrīkst ņemt – Mojito nebija ne rums, ne cukurs, tikai ledus….. Galdus neslauka, tikai pēc aizrādījuma, glāzes netīras, oficiante nes, pirkstus sabāzusi glāzēs… Blakus sēdošā ārzemnieku kompānija smīkņāja, arī par padzīvojušu dāmu vēlēšanos draudzēties… Bija kauns.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.