5 AKTUĀLAS tendences BĒRNU MODĒ 2015

Jau sen aiz kalniem mūsu bērnība, kad mazuļu drēbes vispār nebija aktuālas, jo visi čučējām ievīstīti kā kūniņas. Tagad bēbītis pirmo reizi sapucēts tiek jau uzreiz pēc piedzimšanas, tāpēc jautājums par bērnu modi ir tik pat aktuāls, kā vēlme pašai mammai izskatīties atbilstoši jaunākajām tendencēm. Kas šogad aktuāls bērnu modē? Piedāvājam 5 tendences, kas noderēs gan pucējot pašus mazākos, gan jau lielākus bērnus.

Mammu dēliņi un tētu meitiņas. Protams, skolniekam vairs neuzvilksi džemperi ar uzrakstu „Mīlu mammu” – piekritīsi, kas tas būtu smieklīgi, tāpēc kad tad vēl, ja ne cilvēka pirmajos dzīves gados priecēt sevi un citus radiniekus ar līdzīgi apdrukātiem tērpiem? Topā gan teksti par mammām un tētiem, gan brāļiem un māsām. Starp citu, bieži vien ar humora pieskaņu, ne tikai komplektā ar sirsniņām.


Pirmais komplekts – Next; džemperītis – Lindex; trešais komplekts – Next

Viss vienā. Tā saucamie „lācīši”” jeb „viss vienā” visos laikos bijuši aktuāli jaundzimušajiem vai kā naktstērpi, taču jau pēdējo gadu vērojama tendence šādus tērpus ieviest arī bērnu ikdienā, turklāt ne tikai valkāšanai pa mājām, bet arī ciemojoties. Īpaši aktuāla tendence šobrīd ir tie, kas atgādina zvēru maskas, piemēram, pandas krāsojumā un ar ausīm uz kapuces. Starp citu – pieejami arī pieaugušajiem kā mājas tērpi.


Pirmais – Next; otrais – Lindex; trešasis – H&M

Apdrukas. Tās ir pašā topa augšgalā visu vecumu ļaudīm – šobrīd pat vīrieši nekautrējas nēsāt džemperus, kam uzdrukāti kaķi vai puķes. Bērnu garderobē apdrukāts tiek teju viss un ar visu – tie var būt gan uzraksti, gan multfilmu varoņi, gan ziedi, gan dzīvnieki, gan pat gleznu reprodukcijas turklāt gan uz kleitām, gan džemperiem, gan puikām, gan meitenēm. Īpaši aktuāls kontrasts starp auduma smagumu un attēla vieglumu, piemēram, gleznotas pienenes uz bieza džempera. Šī tendence aktuāla kā maziem, tā jau lielākiem bērniem!


Pelēkais džemperis, bikses – H&M; zilais džemperis – Lindex

Mazās dāmas. Noteikti arī tu būsi ievērojusi, cik piemīlīgi izskatās mammas un meitas ietērptas līdzīgos apģērbos. Patlaban šādas iespējas ir gandrīz neierobežotas, jo meiteņu modē šobrīd ļoti aktuāla ir pucēšanās gandrīz kā pieaugušām sievietēm – adītas kleitas, mazi kažociņi, mētelīši, legingi un tunikas, kupli svārki un skaistas kleitas. Viss šis skaistums pieejams gan pavisam mazām dāmām, gan arī lielākām.


Visi apģērbi – H&M

Mazie džentelmeņi. Varētu šķist, ka puiku mammām īsti nav, kur izvērsties ar bērna pucēšanu, tomēr tās ir muļķības, īpaši, ja neiebilsti mazo ģērbt kā īsti džentelmeni – interesantas džinsa auduma bikses, pletkrekli komplektā ar rūtainām jakām vai vestēm. Zēnu garderobēm īpaša vieta jāatvēl stilīgiem aksesuāriem – bikšturiem un tauriņiem, kas atsvaidzinās jebkuru garderobi.


Pirmais komplekts – Lindex; otrais – Next; trešais – Lindex

 
1 komentārs
  1. Bērni ir modes zelta bedre. Mode mainās teju vai katru sezonu, apmēram tādā pat tempā pērkami strauji augošu bērnu apģērbi :D.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.