3 ĀTRAS un VESELĪGAS brokastu ēdienu receptes

Pirms nedēļas, sadarbībā ar FINN CRISP sausmaizītēm, izsludinājām recepšu konkursu, kurā aicinājām jūs, mūsu lasītājas, iesūtīt savas recepšu idejas. Konkursa tēma bija ātri pagatavojami un veselīgi brokastu ēdieni. Šonedēļ esam izvēlējuši konkursa uzvarētājas, kuru iesūtītās receptes mums šķita visgardākās un konkursa tēmai atbilstošākās!

Paldies visām mūsu lasītājām, kuras piedalījās konkursā. Par FINN CRISP recepšu konkursa uzvarētājām un balvu saņēmējām ir kļuvušas – Krista (Karstmaižu ar Brī sieru recepte), Linda (Dārzeņu omletes recepte) un Guna (Pašgatavotā brokastu musli recepte)!

Visiem publikācijā redzamajiem fotoattēliem ir tikai ilustratīvs raksturs.

KARSTMAIZĪTES AR BRĪ SIERU UN PIEDEVĀM – Kristas recepti lasi ŠEIT

DĀRZEŅU OMLETE – Lindas recepti lasi ŠEIT

PAŠGATAVOTS KRAUKŠĶĪGAIS BROKASTU MUSLIS – Gunas recepti lasi ŠEIT

Projekts tapis sadarbībā ar FINN CRISP sausmaizītēm – FINN CRISP Original ir kraukšķīgas un gardas pilngraudu sausmaizītes, kuru oriģinālā recepte izstrādāta jau 1952. gadā, taču tās joprojām ir iecienītākās visu sausmaizīšu vidū. Šo sausmaizīšu noslēpums ir gardais, zeltaini brūnais izskats, raksturīgais kraukšķīgums un nepārspējamā, bagātīgā rudzu garša. FINN CRISP Original sausmaizītes satur sevišķi daudz vērtīgo šķiedrvielu, tādēļ ideāli piemērotas gardai un veselīgai ēdienreizei. Šīs sausmaizītes nesatur laktozi, soju, pienu un olas, līdz ar to ir piemērotas arī veģetāriešiem un alerģiskiem cilvēkiem. Vairāk uzzini www.finncrisp.com

2 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.