Kādu MĒTELI izvēlēties – 8 AKTUĀLAS tendences

Klāt ir laiks, kad jāsāk lūkoties pēc siltākā rudens un ziemas sezonas apģērba gabala – mēteļa. Kādu mēteli izvēlēties šosezon? Piedāvājam ielūkoties 8 karstākajās rudens un ziemas 2014/2015 sezonas mēteļu modes tendencēs!

MĒTELIS – MANTIJA
Kāds tas ir? Mētelis – mantija jeb mētelis, kas nedaudz atgādina halātiņu. Tas viennozīmīgi ir šīs sezonas must have tipa mētelis!Vairāk lasi – Rudens MODE 2014

Kurai derēs?
Tā kā šī tipa mēteļa neatņemama sastāvdaļa ir josta, tad šāds mētelis derēs tām, kuras vēlas iegūt, vai vēl vairāk izcelt smilšu pulsteņa tipa augumu – parādīt vidukli, izcelt gurnus. Mētelis sievišķīgai sievietei!

Farfetch, JOSEPH, 755 Eur; H&M, cena nav precizēta; Oasis, aptuveni 170 Eur

MĒTELIS AR KAŽOKĀDAS ELEMENTIEM
Kāds tas ir?
Tas ir mētelis, kurš papildināts ar kažokādas elemetiem, kas var būt gan dekoratīvi, gan prakstiski – papildus siltumam. Taču tie var nebūt tikai kažokādas elementi, šosezon aktuāli ir arī paši kažoki – jo lielāki un pūkaināki, jo labāk!

Kurai derēs? Vislabāk derēs sievietei, kura vēlas atšķirties un izcelties! Šī tipa mēteļi ir skaisti, eleganti un sievišķīgi. Tomēr atceries – kažokādas rada papildus apjomu, ja tavs mērķis ir kaut ko notušēt un padarīt aprises slaidākas, tad šī tipa mēteļi var nebūt labākais risinājums.

Farfetch, P.A.R.O.S.H., 893 Eur; H&M, cena nav prezicēta; Oasis, aptuveni 110 Eur

MĒTELIS PASTEĻTOŅOS
Kāds tas ir?
Mētelis, kas ir neierasti gaišos un maigos toņos krāsots. Šosezon nevajag bīties no gaišām un maigām krāsām, jo tās ir modē. Pasteļtoņu variācijas ir plašas, lai sev piemērotāko atrastu katra. Rudens un ziema nenozīmē tikai melns un pelēks!

Kurai derēs?
Derēs visām, kuras vēlas atšķirties no pelēkās un melnās masas, par kādu parasti pārtop cilvēki rudens un ziemas sezonā. Ja tradicionāli ierasts, ka mēteli izvēlamies melnu, tumši zilu, vai labākajā gadījumā pelēku, tad šosezon vari izvēlēties, ko pilnīgi atšķirīgu. Pasteļtoņi, kas parasti raksturīgi pavasarim, šoreiz priecēs arī rudenī un ziemā.

Farfetch, DONDUP, 565 Eur; Ivo Nikkolo, 359.90 Eur; DorothyPerkins, aptuveni 100 Eur

SUPER SILTS MĒTELIS IKDIENAI
Kāds tas ir?
Tas ir sportiskā ikdienas stilā veidots, pagarināts, izteikti silts mētelis-jaka. Piemērots gan ikdienai, gan vēl jo vairāk – laika pavadīšanai svaigā gaisā arī tad, kad temperatūra aiz loga vairs nav no tām siltākajām.

Kurai derēs? Derēs ikvienai, kura vēlas gan labi izskatīties, gan būt siltumā! Brīvdienās, kad paredzētas aktivitātes svaigā gaisā, bez šī mēteļa neiztikt!

Farfetch, CANADA GOOSE, 650 Eur; Oasis, aptuveni 110 Eur; Seppala 89.95 Eur

MĒTELIS AR ĀDAS ELEMENTIEM
Kāds tas ir?
Šīs sezonas viena no aktualitātēm ir mēteļi, kas dekorēti ar ādas elementiem – ielaidumiem, jostu vai pat rokām, kas darinātas no ādas. Krāsa – visbiežāk melna, bet var būt arī citi toņi.

Kurai derēs? Šāds mētelis derēs sievietei, kas nebaidās būt nedaudz skarba, taču tajā pašā laikā sievišķīga un seksīga. Mētelis, kas ideāli piemērots, piemēram, dodoties uz randiņu vai kādu citu vakara pasākumu.Farfetch, TESS GIBERSON, 1186 Eur; H&M, cena nav precizēta; House of Fraser, aptuveni 100 Eur

MĒTELIS – APMETNIS
Kāds tas ir?
Otrs no šīs sezonas must have tipa mēteļiem! Mētelis – apmetnis ir modē, izvēlies to, ja vēlies būt jo sevišķi moderna. Starp citu, šī stila mēteļi ir arī ļoti silti, jo apmetņa tipa piegriezums saglabā apakšā daudz gaisa, kas rada siltumu.

Kurai derēs? Lai valkātu šī tipa mēteli, ir būtiski to pareizi sakombinēt ar citām detaļām tavā apģērbā. Tā kā apmetņa tipa mētelis rada apjomu ķermeņa augšdaļā, tad ir nepieciešams balanss – ķermeņa apakšdaļā jāizvēlas pieguļošs apģērbs – slim tipa bikses vai svārki, jo pretējā gadījumā tu riskē izskatīties pēc maisa.

Farfetch, JOSEPH, 820 Eur; Farfetch, FAY 1000 Eur; TED BAKER, aptuveni 300 Eur

RŪTAINS MĒTELIS
Kāds tas ir?
Rūtis ir modē šajā sezonā! Šis ir mētelis, kas atšķirsies no pārējiem. Sezonas top salikums ir melns ar baltu, taču, tik pat labi tie var būt arī citu toņu krāsu salikumi. Šiki un ar odziņu!

Kurai derēs? Izvēlies šo mēteli, ja vēlies būt atšķirīga un pamanāma!

Farfetch, MAISON SCOTCH, 223 Eur; Halens, 89.95 Eur; Ivo Nikkolo 359.90 Eur

PAPLATINĀTA PIEGRIEZUMA MĒTELIS
Kāds tas ir?
Nedaudz paplatināta tipa mēteļi arī ir aktuāli šosezon. Tie var būt gan sievišķīgāki, gan vairāk boyfriend tipa – lai izskatās, ka mēteli tev uz pleciem uzlicis tavs vīrietis. Būtiski – šī tipa mētelim raksturīgas tīras līnijas, lakoniskas krāsas. Ideāls mētelis, ko vilkt, piemēram, pa virsu gaisīgajai šifona kleitai, dodoties uz kādu pasākumu.

Kurai derēs? Paplatinātā piegriezuma mēteļi vislabāk izskatīsies garām un samērā slaidas miesasbūves sievietēm. Ja tev ir īss augums, šī tipa mētelī tu vari pazust, savukārt tām, kas vēlas savas aprises padarīt slaidākas, šī tipa mētelis var dod lieku apjomu tur, kur to nevajadzētu.

Farfetch, T BY ALEXANDER WANG, 643 Eur; Halens, 239.95 Eur; H&M, cena nav precizēta

6 komentāru
  1. Jā, tādi tie ir 🙂 Visi veikali pilni! Pelēkais un baltais man patīk, bet rozā gan neņemtu…

  2. Forši, ka redzu arī normālas un siltas ikdienas jakas, nevis tikai modes šedevrus, kuros tikai klabināt zobus!

  3. Es ar vakar H&M redzēju to balto halātveidīgo, galīgi nebija dārgs! Nenopirku, bet laikam vajadzēja 😉

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.