21.gs. attiecības

darba dienas vakars. pēc garas darba dienas esam satikušies gultā.  skan ieintriģējoši? nekā nebija! mēs katrs sēžam savā gultas malā, katram iedegta naktslampiņa savā pusē un …. mūsu klēpjus silda ne jau mīļotais cilvēkais, bet laptops. Salve 21. gs. attiecības!
p.s. labi, ka tā nav ikdiena, bet gan reta parādība, kad no darba uz mājām paņemts līdzi vienacainais draugs.
ar labu nakti & labs rīts!
: Di

5 komentāru
 1. trešdiena, pl 1:10… sēžu gultā un kko ņemos pie sava mazā baltā draudziņa klēpī. man pretī mīļais – pie sava lielā melnā draudziņa… ne kašķu, ne pārmetumu, vien rimts vakars divatā, hihi 🙂

 2. Bļin, cik daudziem tomēr šāda veoda attiecības pastāv! kā nu kuro vakaru, šad tad sanāk to darīt vienai, kamēr Viņs ar draugiem iedzer visīti, vai arī es gultā, kopā ar melno draudziņu, bet viņš tur pat pie galda – draudzējās ar stacionāro 😀 eleganti, beibes, eleganti :)) :))

 3. Man šajā sakarā ir divi komentāri. Pirmais no tiem – tāds miers mājās, kad katram klēpī iegūlis pīsis, nav vairs dialogu līdzīgu šim:
  – Iedod kompi!
  – Ko tu gribi darīt? Es strādāju!
  – Nu, lūūūūūdzu!
  – Atkal datorspēles? Nedošu!
  – Tu esi ļauna!!!!!
  – Nu, labi, ņem, ņem…

  Otra lieta, kas mani urda…atteicāmies no TV, lai vakaros vairāk laika varam veltīt sev un viens otram…tagad TV vietu ir ieņēmis kompis? ko? arī no tā jāatsakās? Impossible!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.