G punkts – vai tas eksistē?

G punktu un tā iespējamo atrašanās vietu varētu salīdzināt ar NLO vai kārtējo pilsdrupu Balto dāmu, kuru esamību apstrīd skeptiķi, bet apstiprina aculiecinieki. Kā ir patiesībā?

Dīvaini, bet, spriežot pēc interneta enciklopēdijas Vikipēdijas datiem, G punkta esamību zinātnieki nemaz vēl nav apstiprinājuši. Tiek dotas tikai iespējamās norādes, kur tas varētu atrasties un kā tas varētu funkcionēt un izskatīties. G punktu uzskata par peņa ekvivalentu sievietes organismā. Tam par godu rīkoti arī dažādi eksperimenti un aptaujas, bet, acīmredzot, cilvēce tomēr vēl nespēj vienoties šajā jautājumā.

Pirmo reizi par G punktu sācis runāt un interesēties vācu ginekologs Ernsts Grafengergs, kuram par godu radies arī šī punkta apzīmējums. Vēlāk dažādas hipotēzes izvirzījuši arī citi speciālisti, bet tolaik ginekologi šo teoriju neatbalstīja.

Lai noskaidrotu, vai patiešām eksistē punkts, kuru stimulējot, sievietes gūst spēcīgāku orgasmu un pat spēj ejakulēt, pasaulē veiktas dažādas aptaujas. Piemēram, reiz Amerikā aptaujātas 2350 sievietes, no kurām vairāk nekā puse arī piekritusi sniegt atbildes. No viņām 40% atzinušas, ka orgasma laikā jūt šķidruma noplūdi, kuru varētu raksturot kā ejakulāciju. Tāpat 82% no sievietēm, kuras apgalvo, ka zina, kur ir jutīgais punkts, apgalvo, ka arī ejakulē orgasma laikā. Galu galā variācijas par ejakulāciju bija tik dažādas, ka pie vienota kopsaucēja aptaujas veicēji tā arī nenonāca. Tā kā sievietēm ir tieksme būt labām aktrisēm gultā un arī bieži dramatizēt dažādas dzīves sitiuācijas, iespējams, arī G punkts tiek mazliet glorificēts.

Lai kā būtu ar zinātniekiem un enciklopēdijām, škiet, sievietes tomēr pašas savu ķermeni pazīst vislabāk un tāpēc oficiāls apstiprinājuma zīmogs tam nemaz nav vajadzīgs. Piemēram, Latvijas seksa  revolucionāre Rita Lasmane G punkta atrašanās vietu apraksta pat ļoti skaidri – maksts iekšpusē pretī klitoram. Tā ir vieta, kur uzspiežot, izdalās vielas, kas rada baudas sajūtu. To var noteikt arī pēc tā, ka tur, stiprāk uzspiežot, rodas nepieciešamību iet uz tualeti, jo tiek izdarīts spiediens uz uretru. Gļotāda šajā rajonā esot mazliet raupjāka. Gana izmeļoši, vai ne?

Vēl pastāv arī apgalvojums, ka tieši G punkts esot tas, kurš palīdz sievietei pārciest dzemdību sāpes, jo, tam uzspiežot, izdalās tās pašas baudas vielas, kas rada tādu kā vietējo anestēziju.

Sieviete G punktu var mēģināt sameklēt  pati vai arī ļaut to izdarīt savam partnerim. Ja to vēl neesat atraduši, šaubāties par punkta eksistenci vai vienkārši dzirdat par to pirmo reizi, ķerieties klāt! Kas zina, varbūt izdodas sausiņiem zinātniekiem pierādīt, ka maģiskā podziņa eksistē ne tikai izredzētam skaitam sieviešu, bet mums visām.

Var jau būt, ka savu G punktu jau esi atklājusi. Ja tā, padalies!

10 komentārs
  1. ir tada lieta… kuru var atrast tikai vareejot ar pozam… esmu tadu atradusi.. ar partnera palidzibu!

  2. !!!!!!!!!!!!iebaazhiet videejo pirkstu un ielieciet to.,,,uz kaunuma kaula pusi ,,,un tur buus pumpinya tas ir g punkts,,,,,tas ir jaamasee maigi,,,,,sievieteem daudzaam no saakuma ir negatiivas emocijas,,,,,bet ar laiku paaariet,,,,,,straadajiet bpie taa ar izjuutaam,,,,,,,,,,,,bet mussdienaaas darbs karjera ir svariiigaaks taa kaa jums nekas nesanaaks ,,.reti paveicas kaaadam

  3. man ir paveicies…jau labu laiku izbaudu G punkta sniegtās burvīgās sajūtas..un patiešām mīlējotiess ar savu brīnišķīgo vīrieti reizēm man pat pārņēm sajūta, ka man ir penis ar kuru es kārtīgi izmīlēju savu vīrieti…un tad parasti orgasmu izbaudām kopā…..satriecoši burvīgi, to novēlu katrai sievietei!

  4. es par taadu G punktu uzzinaju tikai peec 25 gadiem un ne ar visiem viirieshiem tas ir iespeejams sasniegt,bet sajuutas ir debeshkjiigas,liidziigi kaa klitora stimulaacija tikai no iekshpuses…..

  5. Nu ir jau ir !Ja kādai nav ,tad jaaskaidro ,kaadēļ tad nav! Tas viss ir sarežģīti .
    tas ir taapat ,kaa nav iespeejams visus cilveekus sakutinaat ,kutinot plaukstaa.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.