Skaistas acis

Lai gan viszināmākā patiesība ir tā, ka acu mirdzums rodas jau tavā sirdī, te būs daži padomi, kā iekšējā skaistuma starojumu papildināt ar ārējā skaistuma uzlabojumiem.
Problēma. Tipiskākā problēma šajā zonā ir smieklu krunciņas jeb t.s. vārnu kājiņas. To veidošanos pastiprina saules ultravioletie stari, kuri samazina kolagēna līmeni ādā.
Problēma. Āda izskatās pelēcīga un pat mazliet tumša.
Problēma. Sausa āda. Plakstiņiem gandrīz vispār nav tauku dziedzeru, tāpēc, ja tiek lietoti sejas mazgāšanas līdzekļi, mitruma līmenis plakstiņu ādā samazinās līdz minimumam.
Problēma. Maisiņi un tumši loki. Sejas toniki satur lielu daudzumu ūdens un, tā kā ādā zem acīm arī ir maz tauku dziedzeru, āda uzsūc ūdeni un pietūkst. Turklāt ar laiku āda paliek plānāka, bet asinsvadi un tumšie loki – redzamāki.
Risinājums. Pirmkārt, pārbaudi savu veselību – varbūt pie vainas ir šķidruma aizture organismā vai ir citas vainas. Otrkārt, izvēlies tādu acu krēmu, kura sastāvdaļu sarakstā pirmo vietu neieņem ūdens. Lieto speciālus atvēsinošus spilventiņus (nopērkami skaistumkopšanas produktu veikalos) – paturi tos uz acīm aptuveni piecas minūtes. Tumšo loku mazināšanai būs jāizmanto maskējošie līdzekļi.

8 komentāru
 1. Mūžīgi mūžos esmu cīnijusies ar “maisiem” zem acīm! te vienmēr nāk prātā jautājums – “kur nauda? maisos! A kur maisi? Zem acīm” 😀 bet nu esmu izmēģinājusi visādus brīnumlīdzeklīšus, pffff, kkā neesmu atradusi vēl īsto, varbūt kādai ir kkas iesakāms? Jo man pašlaik nelīdz nekas – ne melnās tējas maisiņi uz acīm, ne atvēsinošie spilventiņi, ne brilles ar želeju, ibio, kas tik man mājās nav priekš tiem maisiem, bet viņi kā pampst, tā pampst joproām! Tiesa gan neesmu bijusi pie ārsta, bet man IR LAIMĪGĀS dienas, kad maisiņu praktiski nav! Tas liek domāt, ka tomēr nav vaina organismā!

 2. Stirna – neesi bijusi pie ārsta, bet saki, ka vaina nav organismā – a kā tu zini? 🙂

 3. Nezinu, Shambala! Es vnk ceru 😀 nu man lieks, ka nav, vnk tapēc, ka šad tad to riņķu nav – zinu – naivi, bet es vismaz mierinu sevi! p.s. a pie kāda ārsta vilkties? ģimenes ārsti man lieks, ka tikai klepu ārstē 😀

 4. ui, pievienoju tukšu komentāru 🙂
  es par tiem maisiņiem. Pie ārsta biju, analīzes nodevu, viss norma. Bet maisiņi zem acīm ir un pa dienu arī nepazūd. Vakaros cenšos nelietot šķidrumu, bet… Vēl es domāju: varbūt man tie maisiņi ir no kontaktlēcām?

 5. Es pamaniju uz savas pieredzes, ka ja es vakarā paēdu kautko sāļu, vai padzēru alu, tad no rīta ir maisi zem acīm.
  Tu pavēro ko tu ēd pirms gulēt iešanas.

 6. Ar tiem maisiniem zem acim eri esmu cinijusoes, varbut lieto sliktu kosmetiku?
  Zini jurmala ir forš omuligs salons Amorettespa, esmu jau si salona cienitaja un patstavigais klients,Kosmetologs Alla ar manām acim veica brinumus.iesaku pamēģināt

 7. Es ar esmu viena no tām kas šad tad cīnās ar tiem “maisiņiem”,(pie visa tā ka cenšos savu veslību uzturēt kārtībā) šad tad man tie ir- šad tad nav.Reizēm liekās ka tie ir-kad man ir dikti slikta oma,bet pie labas omas nav. Domāju, ka katrai sievietei ir savs paņēmiens kā ar tiem cīnīties.Un katrs ieteikums ir vērā ņemams.(stirnai par tiem ģimenes ārstiem varu piekrist, bet tikai dažs labs pat klepu nemāk ārstēt).
  Paldies par rakstu šis tas jau noder!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.