10 skaistākās MĪLAS filmas, kas novērtētas visā pasaulē

Filmas par mīlestību laikam visos laikos ir bijušas iecienītāko vidū. Piedāvājam tev 10 skaistas mīlas filmas, kas iekarojušas skatītāju simpātijas visā pasaulē. Tās, protams, ir visu laiku populārākās oskarotās mīlas filmas.

GONE WITH THE WIND (1939)
Filma, kam noteikti piešķirams kino klasikas tituls. „Vējiem līdzi”, stāsts par skaisto, mērķtiecīgo un ar spēcīgu raksturu apveltīto Skārletu un viņas mīlu pret ne mazāk spēcīgā rakstura Retu Batleru, izpelnījies 8 Oskarus.

MY FAIR LADY (1964)

Šarmantā Odrija Hepberna, mūzikla elementi, un neparasts mīlas stāts – tāda ir veiksmes formula, kas filmai atnesa 8 Oskarus.

 

OUT OF AFRICA (1985)

Pretpolu pievilkšanās spēks, brīnišķīgi dabas skati un, protams, mīlestība – tāda ir šī 7 Oskarus saņēmusī filma.


FORREST GUMP (1994)

Aizkustinošs, gaumīga humora pilns stāsts par labestīgo, taču ar izcilu gudrību neapveltīto Forestu Gampu un viņa mīlestību pret bērnības draudzeni Dženiju. Ieguvusi 6 Oskarus.


THE ENGLISH PATIENT (1996)

Traģisks stāsts par pārpratumiem, likteni, uzticību un mīlestību 2.Pasaules kara laikā. Saņēmusi 9 Oskarus.


TITANIC (1997)

Rozas un Džeka mīlas stāstu, šķiet, zina katra. „Titāniks” ir neapšaubāms rekordists romantisko filmu vidū – 11 oskari un 86 citi kino industrijas apbalvojumi.


SHAKESPEARE IN LOVE (1998)

Stāsts par leģendāro dramaturgu Šekspīru un viņa dzīves mīlu un mūzu, kas iedvesmoja Šekspīru sarakstīt „Romeo un Džuljetu”. Saņēmusi 7 Oskarus.


BROKEBACK MOUNTAIN (2005)

Neparastas mīlas stāsts, kas šokēja visu pasauli. Saņēmusi 3 Oskarus.

SLUMDOG MILLIONAIRE (2008)
Stāsts par indiešu puisi Džamalu un viņa cīņu par meiteni, ar kuru kopā Džamals uzauga kādā no Indijas nabadzīgajiem graustu rajoniem. Saņēmusi 8 Oskarus.


THE ARTIST (2011)

Mīlestība, slava un iespēja ielūkoties Holivudas un kino vēsturē – tā īsumā raksturojama filma „Mākslinieks”, kas ieguvusi 5 Oskarus.

2 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.