EMOLIUM produktu komplekta testa rezultāti

Pirms divām nedēļām mēs jūs aicinājām pieteikties Emolium produktu komplekta testam, šeit lasāmi to dāmu viedokļi, kam bija iespēja kļūt par testa dalībniecēm. Produktu apraksts lasāms testa pieteikšanās rakstā: Piesakies EMOLIUM produktu testam. Testa rezultāti var būt koriģēti gramatisko kļūdu labojuma dēļ, vai labskanības nolūkā. Maksimāli iegūstamais pozitīvais vērtējums – 5 zvaigznes.

Laura, 27 gadi, mārketinga speciāliste Mana āda ir ļoti jutīga un alerģiska, sausa. Lai arī šobrīd dermatītu ir izdevies ierobežot līdz minimuma, tomēr dažkārt parādās kāds ekzēmas pleķītis, tādēļ par ādu ir jārūpējas īpaši. Ikdienā lietoju gan sejas, gan ķermeņa krēmus, kā arī dažādas vannas eļļas. Visi trīs Emolium produkti ir iepakoti ērtās tūbiņās ar skrūvējamu korķīti. Vannas eļļai pat līdzi nāk mērglāzīte. Kā jau visi šāda tipa produkti, kas ir domāti alerģiskām ādām ir bez izteikta aromāta. Produktu tekstūra atbilst to saturam, krēms kā krēms, patīkami biezs un emulsija līdzīga ķermeņa krēmam. Emolium krēms – izcils sejas krēms ko lietot ikdienā. Dažkārt man šāda tipa krēmi mēdz kost, bet šis ir viens no retajiem, kas nekoda. Uzsmērēju šo krēmu arī dažām sausām, apsārtušām vietām uz rokām jau pēc 30 minūtēm āda vairs nebija tik apsārtusi, turpināju smērēt krēmu, pēc pāris dienām ekzēma bija nogājusi un nevajadzēja lietot nekādas zāles. Emolium speciālā emulsija – izmantoju kā ikdienas ķermeņa mitrinoši krēmu. Lieliski klājas un ātri iesūcas, āda saglabā mitrumu visas dienas garumā. Emolium vannas emulsija – tikai 15 min siltā vannā un viss ķermenis ir mitrināts, pēc šīs eļļas lietošanas āda nav jāmitrina vismaz trīs dienas, tā ir mīksta un zīdaina, pat kājas nepaliek sausas. Es noteikti turpmāk lietošu šos produktus un iesaku šos produktus visām lasītājam, īpaši tām, kurām ir līdzīgas ādas problēmas – alerģijas, ekzēma, dermatīts.

Baiba, 34 gadi, darbojas floristikas jomā Savu ādu varu raksturot kā sausu, kas ziemas periodā paliek vēl sausāka. Ja nelietoju nekādus ķermeņa kopšanas līdzekļus, tā gandrīz vai zvīņojas. Šo Emolium produktu iepakojumu vērtēju kā ērtu lietošanā un arī pēc skata tie ir smuki. Ļoti vienkārši un klasiski. Vannas eļļai nāca klāt mērīšanai domāts trauciņš – tas labi, jo var saprast, cik jālieto. Visiem trim produktiem nav uzkrītoša aromāta, tātad tiem nav smaržvielu, kas var kairināt ādu. Tas it kā ir labi, bet, ja godīgi, man patīk, ja ķermeņa krēmam ir jauks aromāts, tas ir kā papildus bonuss. Krēmiem ir laba tekstūra, tie abi viegli klājas un labi var pa ādu izlīdzināt. Mazo krēmu lietoju vairākas reizes dienā kā roku krēmu – iedarbība bija super, sausums tika uzvarēts, ķermeņa emulsija man arī ļoti patika, jo tā labi klājās, samērā ātri iesūcās ādā un ļoti labi mitrināja, sausums zuda un nebija velkošās sajūtas, kas parasti mani pavada pastāvīgi. Eļļa vannai bija kas īpašs, pēc tās āda palika tik maiga kā bēbim, neko citu pēc vannas nelietoju un āda tiešām bija mitrināta. Kopumā šie produkti mani ir patīkami pārsteiguši, es tos noteikti lietošu turpmāk un iesaku visām espati.lv lasītājām, kurām ir sausas ādas problēma!

Agnese, 32 gadi, strādā par IT speciālisti Man ir diezgan sausa un jūtīga āda, īpaši ziemas periodā, tāpēc nojautu, ka šādi produkti man varētu noderēt un nekļūdījos. Emolium vannas emulsija ir ļoti saudzīga pret ādu, ar vieglu mazgājošu efektu. Āda pēc vannas jutās labi, vienīgi esmu radusi pie putojošiem līdzekļiem, tādēļ šī efekta nedaudz pietrūka.
Gan Emolium krēms, gan speciālā emulsija noderēja ādas barošanai un aizsardzībai no vēja un aukstuma. Emulsija sākotnēji likās pārāk taukaina, taču pietiekami ātri iesūcas un taukainuma pēdas neatstāj.
Varētu vēlēties dabiskāku sastāvu – viena no galvenajām sastāvdaļām produktos ir minerāleļļa, būtu lieliski to aizvietot ar kādu no dabiskajām eļļām.

Daina, 38 gadi, kārto grāmatvedības jautājumus
Vissaasinātāk sausas ādas problēmu izjūtu vēsā laikā un šķiet, jo vecāka palieku, jo izteiktāks šis jautājums kļūst. Emolium sērijai sausas ādas kopšanai ir glīts, vienkāršs, ērti lietojams iepakojuma dizains. Izmēģinot visus trīs produktu par manu favorītu kļuva vannas līdzeklis, tam nav izteikta aromāta, produktu vannas ūdenim pievieno ar ērtu mērtrauku un pēc peldes āda patiešām ir maiga un nekādas sausuma pazīmes nav manāmas vairākas dienas. Emulsija ķermenim man likās par smagnēju, taču krēms, uzklāts uz sausākajām ādas zonām, tās mīkstināja un sausas ādas pazīmes daudzkārt mazinās. Iesaku pamēģināt šīs sērijas produktus arī citām www.espati.lv lasītājām, kas ir saskārušās ar izteikti sausas ādas problēmām un jo īpaši – Emolium vannas emulsiju.

Ance, 23 gadi, klientu menedžere reklāmas aģentūrā Emolium produktu testam pieteicos ilgi nedomājot, jo man ir sausas/jūtīgas ādas tips un jau kopš bērnības mana āda prasa īpašu kopšanu, sevišķi ziemās. Emolium līdzekļu iepakojums ir ļoti atturīgs un vienkāršs. Dizains rada kvalitatīva zīmola iespaidu. Tūbiņas ir parocīga iepakojuma un izmēra, kā arī no materiāla, kas ļaus krēmu izlietot pilnībā, kad tas tuvosies beigām. Vēl plusi – vannas emulsijai līdzi nāk mērtrauciņš, visiem produktiem skrūvējami vāciņi, kas ir ērti/droši pārvadāšanai, kā arī pilns latviskais produkta apraksts uz kastītēm. Ļoti patīkama, bieza tekstūra krēmiem, kas pēc uzklāšanas un iesūkšanās atstāj nelielu eļļas kārtiņu no sastāvā esošā šī sviesta un Makadamijas eļļas, kas arī dod minimālu aromātu. Tas, manuprāt, ir liels pluss, jo man patīk ķermeņa kopšanas līdzekļi ar neitrālu smaržu, kāda ir šiem. Krēmi (gan sejas, gan ķermeņa) pēc uzklāšanas uzreiz rada mitrinātas ādas iespaidu, efekts ir jūtams uzreiz. Arī pēc vannas emulsijas lietošanas āda šķiet kā tikko ar krēmu iesmērēta. Kā pozitīvs aspekts – šie produkti ne tikai mitrina, bet atjauno arī ādas hidrolipīdu slāni, lai āda pati atjaunotu mitrināšanas funkciju. Pēc 10 dienām efekts ir jūtams un redzams! Bez tā, ka visa āda ir mitrināta, ir manāmi samazinājies arī ādas sausuma radītais apsārtums uz sejas deguna rajonā. Tas nozīmē, ka noteikti turpināšu lietot Emolium produktu līniju un noteikti to iesaku arī citām sievietēm ar sausas ādas tipu.

3 komentāru
  1. Atopiskai ādai der vienlīdz labi kā Bioderma Atoderm Intensive sērija. Emulsija labi klājas.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.