6 skaistas FILMAS lietainiem rudens VAKARIEM

Rudens ir laiks, kad aizvien biežāk vakaros gribas ieritināties zem segas, un iepriecināt sevi ar kādu labu filmu. Lai izvēli atvieglotu, piedāvājam tev 6 rudens vakaru filmu idejas.

Coco Before Chanel (2009)
Coco Before Chanel ir stāsts par modes mākslinieces un Chanel brenda dibinātājas Koko Šaneles grūto ceļu no nabadzības uz slavu un vietu augstās modes pasaulē – filma, kas noteikti būtu jāredz katrai modes mīļotājai.


Marie Antoinette
(2006)
Marie Antoinette
ir mūsdienīga interpretācija par Francijas karalienes Marijas Antuanetes dzīvesstāstu. Filma dos iespēju ielūkoties 18.gadsimta galma dzīvē, bet vēl jo vairāk – priecēt acis ar krāšņajiem rokoko stila tērpiem un frizūrām.


To Rome with Love
(2012)
Gaumīgs humors, romantika, piedzīvojumi, krāšņā Roma, kā arī pievilcīgi aktieri – šai Vudija Alena filmai ir viss, lai tā kļūtu par lielisku skatāmvielu rudens vakariem gan vienatnē, gan draugu lokā.


Amelie (2001)

Franču filma Amelie jau tagad nereti tiek ierindota filmu klasiku sarakstā. Un ne velti – šarmantā Odrija Tatū, neparastā sižeta līnija un atmosfēriskā fona mūzika rada atmiņā paliekošu iespaidu vēl ilgi.

The Great Gatsby (2013)
F.S. Ficdžeralda pasaulslavenās noveles „The Great Gatsby” ekranizācija. Stāsta darbība notiek pērnā gadsimta 20.gados Longailendā. Stāstā apspēlētie neparedzami likteņa pavērsieni, intrigas, noslēpumi, krāšņas ballītes, mīlestība un draudzība to padara kā par lielisku lasāmo, tā skatāmo vielu rudens vakariem.


Anna Karenina
(2012)
Klasiķa Ļ. Tolstoja romāna ekranizācija. Tas ir stāsts par traģisku, taču skaistu mīlestību 19.gadsimta Krievijas augstākajā sabiedrībā starp aristokrāti Annu Kareņinu un viņas mīļāko Vronski. Pretrunīgi vērtēts, taču noteikti redzēšanas vērts mīlas stāsts.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.