10 idejas, ko APŅEMTIES jaunajā gadā

Kas gan būtu jauns gads bez jaunām iecerēm, sapņiem un mērķiem? Tamdēļ šis ir īstais laiks, lai vienatnē apdomātu jaunā gada ieceres un plānus. Lai izdodas piepildīt vēlmes!

Dzīvot taupīgāk. Varbūt ir vērts palūgt palīdzību kādam tuvam cilvēkam? Piemēram, māsai! Katru mēnesi iedod māsai konkrētu naudas summu, kuru viņai gada laikā ir jākrāj.

Doties pelnītā atpūtā. Vasaras vidū ieplāno atvaļinājumu un izbaudi silto laiku. Katram ir nepieciešams kaut uz pāris dienām izrauties no ikdienas darbiem un steigas, lai izvēdinātu galvu.

Sarīkot sev pārvērtības. Tas var būt jauns matu griezums vai pilnīga garederobes maiņa. Dodies pie stila konsultanta un mainies līdz nepazīšanai.

Iemācīties ko jaunu. Jaunu valodu, dekupāžu, dejošanu vai kādu masāžas veidu – tas var būt jebkas! Iespēju ir ļoti, ļoti daudz, atliek tikai izvēlēties.

Vairot labo. Centies vairāk smaidīt un būt pozitīvāka. Kāpēc gan katru pirmdienas rītu nepacienāt kolēģus ar pašceptiem kēksiņiem vai cepumiem, tāpat vien?

Tikties klātienē. Mazāk telefonu un datoru, bet vairāk dzīvu, sirsnīgu un patiesu sarunu. Centies ar tuvajiem satikties klātienē. Šādas sarunas taču ir daudz vairāk vērtas!

Vairāk sportot. Iegādājies sporta zāles abonamentu un aiziet!

Ēst veselīgāk. Katru svētdienu pie pēcpusdienas kafijas krūzes sastādi veselīgu ēdienkarti nākamajai nedēļai un pie tās pieturies.

Atmest kaitīgu ieradumu. Alkohols, smēķēšana – uz neredzēšanos. Atmetiet kaitīgo ieradumu kopā ar kādu no draugiem, tā būs vieglāk.

Dzīvot šodienā. Nekal nesasniedzamus plānus. Dzīvo šodien un dari to no visas sirds ar cilvēkiem, kurus mīli. Neuztraucies par nebūtiskām lietām, jo ŠODIEN taču ir tik daudz lietu, par ko priecāties!

1 komentārs
  1. Raksta autore, piemēram, varētu apņemties jaunajā gadā iemācīties vārda “abonements” pareizrakstību…

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.