10 visu laiku populārākās JAUNĀ GADA apņemšanās

Varam jau smaidīt par Jaunā gada lēmumiem, kas mainīs mūsu dzīvi un uzskatīt, ka tāpat nekas neizdosies. Tomēr katru gadu gadu mijā uzstādām sev noteiktus mērķus, kurus nākamajā gadā noteikti vēlamies realizēt – nomest tauku jostiņu ap vēderu, atmest smēķēšanu vai beidzot saņemties un aizbraukt sen kārotā trakā ceļojumā. Un tā cilvēce rīkojas jau kopš laika pirms mūsu ēras, kad apņemšanās bija raksturīga pat mītiskām dievībām un agrīnajiem valdniekiem. Šoreiz esam apkopojuši tās 10 apņemšanās, kas gadu no gada ir un paliek tās populārākās!

10 VISU LAIKU POPULĀRĀKĀS JAUNĀ GADA APŅEMŠANĀS

 1. Zaudēt svaru, iegūt skaistu, veselīgu ķermeni;
 2. Nopelnīt vairāk naudas, ietaupīt to vai dzēst parādus;
 3. Atmest smēķēšanu;
 4. Vairāk laika pavadīt ar savu ģimeni un draugiem;
 5. Atrast labāku darbu;
 6. Mazāk lietot alkoholu vai pārstāt to lietot vispār;
 7. Vairāk izglītoties;
 8. Mazāk stresot;
 9. Vairāk nodarboties ar sportu un darīt to regulāri;
 10. Beidzot aizbraukt sen kārotā ceļojumā.

Vissvarīgākais ir tas, ka mērķis, lai kāds tas būtu, ir uzstādīts. Tam nav jābūt pārcilvēciskam un ļoti grūti realizējamam – jo mērķis būs reālistiskāks, jo vieglāk tas būs sasniedzams!

Un kāda ir tava nākamā gada apņemšanās?

7 komentāru
 1. Nekā īpaši neizcelšos 😀 Man tikko zvanija draudzene un kopīgi apņēmāmies šī mēneša laikā nosmest tos sākuma 3-4kg, lai turpinātu baeinā vai sporta zālē. Un diēta jau noskatīta pilnīgi reāla 🙂

 2. kāds pārsteigums, manas apņemšanās ir ieguvušas pirmās trīs vietas šajā topā 😀 to realizēšana jau rit pilnā sparā 🙂

 3. Mans vislielākais mērķis ir BŪT LAIMĪGAI un vairāk mīlēt sevi!:) Ikdienas trauksmainajā ritmā es sevi mēdzu pastumt malā, jo liekas ka apkārtējiem ir visu laiku jāpalīdz, jāatbalsta un jādod… Jāsāk bik dzīvot sev! Manšķiet laba apņemšanās!!!

 4. Rosa, būt laimīgai, protams, ir skaista apņemšanās. Varbūt ikdienā, kā Tu saki, visu laiku palīdzi, atbalsti, dod citiem, jo tieši tā ir patiesa laime, kad ģimene un tuvie cilvēki ir vesel un laimīgi, bet Tu zini, ka arī Tev ir uz ko paļauties, kam lūgt palīdzību!

 5. Mana apņemšanās parādījās nevis gadu mijas un atskaites punkta dēļ bet pēc lielā izrīšanās festivāla skatoties kaut kādu raidījumu kas saucās “Sexiest beach bodies” vai ko tamlīdzīgu, un pēc tam paskatoties uz sevi. Pagaidām jau nedēļu tiešām vakaros neēdu un mājās vingroju 🙂 šī ir mana pirmā nopietnā apņemšanās mūžā 😀

 6. Meh, mana apemšanās ir vairāk izdarīt. Nevis atnākt no darba un mājās lūrēt datorā :).

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.