Tas NAV seksīgi – ar savām domām dalās VIŅI

Par to, kas ir vai nav seksīgi, sieviešu un vīriešu priekšstati atšķiras. Tādēļ mēs apkopojām vīriešu viedokļus, lai noskaidrotu, kas viņu izpratnē pavisam noteikti nav seksīgi!

Kārlis (33). Lai nu kas, bet vieglas uzvedības meitenes pavisam noteikti nav seksīgas. Ja pasākuma laikā centies savos tīklos ievilkt vairākus vīriešus, kas tur seksīgs? Tas par tevi parāda tikai to, ka neesi nobriedusi nopietnām attiecībām. Vieglas uzvedības meitenes spēju ātri ašķirt. Parasti šādas meitenes priekšroku dod fiziskam kontaktam, nevis sarunām, kas man sākumā noteikti ir svarīgas.

Linards (41). Mani kaitinātu, ja sieviete ar mani runātu kā ar mazu bērnu, bērnišķīgā balsī un pamazināmā formā. Tā var runāt ar pavisam mazu bērnu, bet ne jau ar vīrieti. Ja sieviete šādi ar mani sāktu runāt, vēlme pēc seksa pavisam noteikti pazustu.

Kaspars (48). Man nešķiet seksīgas tādas sievietes, kuras tēlo, ka pašas visu spēj un var izdarīt. Ļauj vīrietim mājās attaisīt gurķu burku vai aizbraukt uzpildīt mašīnu. Tas, ka vīrietim jājūtas vājākam, nebūt nav seksīgi.

Jurijs (35). Sieviete nav seksīga, kad ir pārāk daudz lietojusi alkoholu vai jebko citu apreibinošu. Neko nesaku par vīna glāzi, aliņu vai kokteilīti vakarā pie filmas. Bet, ja sieviete nejūt mēru, tad ir traki. Pieredze rada, ka sieviete, kura pārāk daudz iedzērusi runā tik nesakarīgi un ne pa tēmu, ka to diez vai vispār kāds vīrietis spētu izturēt.

Jānis (20). Man šķiet seksīgi, ja sieviete ir pēc iespējas dabīgāka. Nesaprotu, kādēļ ir jāpalielina krūtis, lūpas vai sēžamvieta? Ja vīrietis tevi gribēs, tad tādu, kāda esi. Nekad neļautu savai meitenei sevi mainīt ar kādām plastiskajām operācijām. Man tas nemaz nešķiet seksīgi, drīzāk – pretdabiski.

Kristaps (36). Šajā vecumā jau tas vairs nav tik izteikti, bet atceros, ka pirms pāris gadiem mani ļoti kaitināja tās draudzeņu būšanas. Kopā uz tualeti, kopā uz vannas istabu, viena otrai tik kaut ko čukst un ķiķina. Nu, kurš tā dara? Tas ir super neseksīgi. Tieši šāda iemesla dēļ izšķīros reiz no vienas meitenes, jo pat mūsu guļamistabā biežāk tika apspriesta draudzenes dzīve nekā mūsējā.

Aldis (26). Nevaru izturēt, ja sieviete ir parāk daudz sasmaržojusies vai nemākulīgi uzklājusi kosmētiku. Tas ir tik briesmīgi, ja ej blakus smaržu pudelītei. Līdzīgi ir ar kosmētiku – ja neproti uzkrāsoties, tad labāk vispār to nedari. Piemēram, tonālais krēms uz lūpām izskatās vienkārši atbaidoši. Vai tiešām meitene tad cer, ka tiks noskūpstīta?

Dzidzis (30). Man nešķiet pievilcīgas sievietes, kurām sociālajos tīklos ir publicētas pašbildes ar saspiestām kopā krūtīm vai atšautu dupsi. Tā dara sievietes, kurām ir acīm redzams uzmanības trūkums.

Reinis (28). Pavisam noteikti seksīgi nav tad, ja sieviete runā necenzētā valodā, respektīvi, izmanto dažādus sliktus vārdus. Tas parāda par sliktu audzināšanu un kultūras līmeni. Ja sieviete katrā teikumā lieto šādus vārdus, tas vīrieti atbaida un nesniedz nekādu vēlmi sievieti iepazīt tuvāk.

1 komentārs
  1. Jūs ļoti seksīgi izskatāties.Šaja zilajā sieviešu apakšveļā.Man ļoti patīk.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.