Zaļā tēja

Aleluja!
Beidzot ir līdzeklis pret visām kaitēm. Brīnumlīdzeklis Zaļā tēja.

Dzer regulāri un samazināsi vēža saslimšanas risku. Tev iekodis ods? Nobrāzi elkoni? Saslapini vates tamponu zaļajā tējā un apslaki brūci. Būsi vesels kā rutks! Nekas nav noticis? Tas ar nekas, ierīvē visu ķermeni ar zaļo tēju, tas tevi pasargās no saules izraisīta ādas vēža. Normāls asinspiediens ir 120/80, ja tev tāds nav, tad izdzer pa 1/2 kruzītei dienā un tev par 50% uzlabosies asinspiediens, protams, ja tu neesi alhoholiķis. Ja dzersi 2 tases dienā, tad aizsargāsi savu vai vecmammas atmiņu no atmiņas zudumiem. 10 unces zaļās tējas dienā tavu arteriālo sistēmu uzturēs jaunāku par tavu bioloģisko vecumu. Vienvārdsakot, Aleluja! Drīz dakteri mums parakstīs peldēt zaļās tējas vannās.
Atmodas laikā, apmēram tad, kad krišnaīti vazāja govi pa ielām, bija novērojami tādi tipāži, kuri tirgoja dažādu ezotērisku un "medicīnisku" literatūru "no rokas" uz ielas un tirgū no banānu kastēm. Tajā laikā modē bija dzert urīnu.
…….un tad man bija tāds gadījums. Stacijas laukumā pienāk klāt viena latviešu sieviete un sāk piedāvāt dažādu literatūru. Drošvien ar domu, lai ceļš vilcienā īsāks. Tur bija arī brošūra "Urīnterapijas spēks". Viņa teica, man ir kautkas tieši jums, rādīdama brošuru piebilda, ar urīnu var PAT SIFILISU IZĀRSTĒT!
Lūk tas ir spēks, ne tākā mūsdienās ar zaļo tēju niekojas………

3 komentāru
  1. Hahaaa krekeris par rakstu!!!
    Es kkur pirms dažām nedēļām par vēl vienu brīnumlīdzekli dzirdēju – mutes skalojamais līdzeklis Glister no Amway! Tas, kā izrādās, nevis mutes skalošanai jāizmanto, bet jādzer iekšā!!!! Kārtējā nedēļas nogale ar visām no tās izrietošajām sekām, pilnīgs crazy pasāciens, 10 minūšu laikā cenšamies savākt līdzi nepieciešamo mantību, draudzene, visu pārbaudot, nosaka: “Galvenais, ka Glisteru paņēmu, uz pohām noderēs!”…. Pohām????????!?!?!?!?!?!?! Jā!!!! Glisters, lūk, esot visbrīnumainākais līdzeklis cīņā ar paģirām – pielej ūdenim & dzer tik iekšā! Un tad vēl arī brīnišķīgi noderot kakla sāpju & klepus ārstēšanā, tiekot galā ar vēdersāpēm, palīdzot pārēšanās gadījumos & protams, to varot likt arī uz pušumiem, nobrāzumiem un tā tālāk un tā joprojām!!! …. pat bail iedomāties, ko tik vēl ar to nevar pasākt hehe… Tā nu Glisters tiek veiksmīgi iepakots somā… Otras dienas rīts, nu tā ap pieciem vakarā… sajūtas – ne tās labākās… kāds no mūsu party biedriem tāds pavisam knapi dzīvs, draudzene, protams, labu gribēdama, piedāvā viņam Glisteru, stāstot par tā brīnumainajām spējām… džeka reakcija: „Dod tik šur, izklausās, ka šito var pilnīgi visam izmantot, arī alko vietā!!!!!!!!” & ziniet, spriežot pēc reakcijas, iespējams, tā arī ir 😀
    Tas, protams, i tuvu urīnam nestāv, bet maybe noderētu kā mazāk jaudīga & ne tik *** alternatīva?! 😀

  2. Es par visiem universāliem līdzekļiem, kas neizraisa vemšanu. Uz zaļo tēju es pavilktos, uz urīnu nē. Un baidos, ka Glisters arī derēs tikai mutes skalošanai.

  3. Nagles jaunkundzīt runājot par AMWAY preci es tavā vietā tā vis neizteiktos.Pati es lietoju šos produktus un tiešām ir labi,jā cita lieta ir finanses…Taču par glisteri neko sliktu nevaru teikt,Tas mutes skalošanas līdzeklis un nav jādzer kā zāles bet jāskalo mute. 🙂 Nav tā, ka uz pohām noderēs, bet tev smaka mutē nebūs apsolūti nekāda. Tava draudzene jau pareizi saka tev,tikai nav jādzer iekšā lieli daudzumi,jo viņš ir stiprs un ja gribi kādu labumu no tā tad ir ”jāšķaida daļās. 🙂 Lai tev veicas.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.