Viena no karstākajām seksuālajām FANTĀZIJĀM dzīvē

Tu vēlies dzirkstošu, aizraujošu un pikantu piedzīvojumu, ko varētu atcerēties ar smaidu, par kuru varētu gremdēties atmiņās un, ja gājis pavisam labi, ieviest to kā biežāku desertu baudas ēdienkatē. Vai zini, kas ir viena no izplatītākajām seksuālajām fantāzijām? Ja jau nojauti – ka tas ir sekss trijatā – tad noskaidro, ko ir svarīgi ņemt vērā, lai šis piedzīvojums būtu patiešām neaizmirstams un sagādātu prieku.

Neapšaubāmi, visbiežāk šādu piedzīvojumu ierosinātājs ir vīrietis. Vai atceries epizodi no Sekss un Lielpilsēta, kur viens no Samantas ilglaicīgākajiem draudziņiem sagādāja Samantai pārsteigumu – trešo spēlētāju? Sākotnēji šķita, ka vakars patiks visiem. Tomēr procesā… Samanta gan bija pietiekami pašpārliecināta sieviete, lai spētu no sāncences atbrīvoties un palikt ar savu vīrieti divatā.

Tomēr tā bija tikai filma. Realitātē parasti nenostrādās, ja vakaru trijatā nevēlēsies visi trīs dalībnieki vienlīdz spēcīgi. Šī nu ir lieta, kur noteikti jāizrunājas, ja savam tandēmam vēlieties piesaistīt trešo. Turklāt – tu taču esi sieviete, apveltīta ar spēcīgu fantāziju – vai vari apsvērt, kā tu un tavs vīrietis jutīsieties pēc tam? Vai viņš nekļūs pārāk greizsirdīgs? Vai tu spēsi nākamajā rītā paskatīties acīs pārējiem diviem? Atceries, ka vakars būs veiksmīgs, ja jūs esat morāli nobrieduši un par sevi pārliecināti – ziņkārība nav īstais aspekts, lai riskētu ar attiecībām.

Kurš būs trešais?
Kā jau zināms, vīrieši lielākoties sapņo par seksu ar divām sievietēm. Arī sievietes bieži atzīst, ka vēlas noskaidrot, kā būtu mīlēties ar sievieti. Bet, protams, tas jāizrunā ar tavu vīrieti un jums abiem jāvienojas.

“Jau kādu laiku bijām pazīstami ar vīra paziņu”, stāsta Arita (29). “Ar vīru bijām runājuši, ka gribētu izbaudīt mīlestību trijatā, taču es nebiju gatava to darīt ar kuru katru. Pēc kāda korporatīva pasākuma is notika pilnīgi likumsakarīgi, viegli un nesamocīti – es, vīrs un viņš – vīra paziņa. Es ļoti novērtēju to, ka pēc tam, kad viss bija beidzies, paziņa sagaidīja, kad iemiegu un devās uz savām mājām. Kā jusdams, ka neesmu droša, ka rīts nebūtu šo jauko pasākumu sabojājis.”

Literatūrā variācijas seksam trijatā daiļrunīgi apzīmē kā Karalis vai Karaliene. Karaliene – kad piedalās viena sieviete un divi vīrieši. Karalis – kad divas sievietes un viens vīrietis. Karalienes priekšrocības ir sievietes iespēja sasniegt vairākus orgasmus, turklāt vīriešu dabiskā vēlme sacensties nodrošina, ka akts būs ilgāks. Protams, Karalienei ir tā īpašā iespēja atrasties divu vīriešu uzmanības centrā vienlaicīgi. Karalis – nu protams, vīrietis jūtas kā karalis! Kopā ar divām sievietēm izjūtu spektrs ir īpaši košs, jo iespējams ne tikai izbaudīt Karalim sniegto uzmanību, bet arī dāmu emociju izpausmes vienai pret otru. Turklāt tiek uzskatīts, ka patiesam hedonistam šajā pasaulē nekas nestāv līdzi Karaļa trīnītim.

Kā sadalīt uzmanību?
Visriskantākais faktors trīspusēja piedzīvojuma laikā ir sajūta “trešais – liekais.” Un to nekādā gadījumā nedrīkst aizmirst. Lai cik galvu reibinošas ir izjūtas, pasākumā piedalās visi trīs! Nav svarīgi, ko un kā jūs darāt, bet esiet radoši, izbaudot visi trīs viens otru. Un nav jābaidās izrādīt iniciatīvu pašai, iesaistoties pārējo divu darbībā.

“Tas, ka es būtu atbildīgs par viņām abām divām, mani pat biedē”, stāsta Rihards (30). Taču tad, ja arī viņas nebaidās un izklaidējas arī savā starpā, es uzvelkos vēl vairāk. Šeit noteikti nav vietas cacām, kuras gaida, ka viss tiks izdarīts viņu vietā.”

Un vēl. Vienmēr ir iespēja paust savas domas, nevis klusēt un pēc tam sevi šaustīt par to, ko kāds no jums ir izdarījis, vai tieši otrādi – nav izdarījis.

Kategoriski nē!?
Sekss trijatā būs pozitīvu emociju pārpilns, ja to patiešām gribēsiet un būsiet gatavi jūs visi trīs. Nepiekrīti, ja to vēlas tavs vīrietis, bet tu šaubies. Nepiekrīti, ja trešā persona nešķiet tev simpātiska.

Cilvēku pieredze rāda, ka tikai īpaši atvērti un pārliecināti cilvēki spēj saglabāt foršas attiecības arī pēc tam, ja seksiņš trijatā ir sagadījies starp tuviem draugiem un/ vai apreibinošu vielu ietekmē.

Nopietniem pārdzīvojumiem ir lemtas tās attiecības, kur partneru vidū nevalda uzticēšanās vai kopīgs piedzīvojumu gars.
Un protams, šeit nav vietas nenobriedušiem prātiem un ziņkārīgajiem.

Pēcvārda vietā…
Mēs visi esam dažādi. Daži seksu trijatā bauda jau gadiem ilgi un noslēpumaini klusē – sak, ko viņiem dalīties ar saviem patīkamajiem prieciņiem plašāk. Citi – skaļā balsī nosodīs un sauks par perversiju. Bet tomēr – mēs mīlam fantazēt. Un, kamēr vieni metīsies piedzīvojumos, citiem pietiek ar erotiskām filmām, mazliet fantāzijas, lai pipariņš jau būtu piešauts…

18 komentārs
 1. Jūs teiksiet, ja jau attiecību pamatā ir uzticēšnās (autore minēja “uzticēšanās vai kopīgs piedzīvojumu gars”), tad nekāds seksiņš trijatā nespēs tās izjaukt… Atradīsies arī vesels bars puritāniski audzināto vai arī padomju audzināšanas produktu tusiņš, kas kaifo no aizspriedumiem un šabloniem, visu sev aizliedz, moralizē un nosoda pārējos. Tā arī dzīvojam… Bet es teikšu tā:”Attiecības ir vīra un sievas (vai arī harēma) tandēms, kur pamtā ir tikai viņu gars un tikai viņu miesas. Un ja godīgi esmu izvirtīga un krāpku savu vīru, tomēr mūsu abu templis vienmēr bija, ir un paliks svēts. Uzskatu, ka katram cilvēkam vienreiz dzīvojot ir tiesības izbaudīt tik daudz filmu u epizožu cik katrs vēlas. Un arī es neesmu izņēmums. Jūs taču piekritīsiet, ka, ja kāds kinorežisors nolemtu uztaisīt filmu miksu no “Amēlijas” un labākā Vācijas porno, iznāktu gatavais sūds. Tā tas ir arī dzīvē! Dzīve ir labu filmu kolekcija!”
  Novēlu Jums labākos filmu scenārijus!!!

 2. Manējais grib izmēģināt šādu spēlīti, bet es neszinu, vai pēc tam jutīšos labi. Es pat būtu gatava pamēģināt ar diviem svešiem nevis ar vīru, bet zinu, ka viņš man to nepiedotu. Ar vēl vienu sievieti negribu gan. ja nu viņam tā sieviete iepatīkas? Reti taču tā sanāk, kad ar kādu citu, izņemot mani, sanāk mīlēties (nu es jau ceru, ka nesanāk vispar). Un ja nu viņu pavelk uz ko citu? Negribu redzēt, kā viņš kāri metas citai virsū.

 3. Man laikam tas viss liekas pārāk svēts, lai to tā dalītu ar trešo, man pietiek fantāzijas, lai nebūtu jādomā par ko šķietami asāku!

 4. Ja godiigi tad es ar iisti negribetu sexu 3jataa, ja man nebuutu drauga un man piedavatu ar kadiem citiem 2viem cilvekiem tad gan varbuut, bet ta ka man ir draugs un ja vinjs sagribetu ar mani + kadu citu sievieti es to nevareetu izdaritt, Nezinu kaa butu ja butu es un vel divi viirieshi tad gan es domaju ka vareetu..
  P.S. piekriitu Laimas komentaaram… 😉

 5. savā laikā esmu saņēmusi šo pikanto piedāvājumu no viena galīgi nepazīstama pāra! Lieki piebilst, ka atteicos, jo, manuprāt, šajā piedzīvojumā tomēr “jāmetās” ar pazīstamies (kaut nedaudz) cilvēkiem!
  Neesmu īsti par, kā arī īsti pret! Šad tad domas raisās ap šo tēmu! bija interesanti palasīt un saprast, ka varbūt!
  zinu tikai to, ka labāk jau tādā gadījumā “mesties” rotaļās kopā ar puisi, divām meitenēm esot 🙂

 6. Burtiski tikko Aglonā, brīnišķīgā gaisotnē, ar prezidenta piedalīšanos ir noritējuši Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētki. Kā JUMS NAV KAUNA! šos svētku gaisotni bojāt, publicējot rakstus kas zaimo un propogandē izvirtības!!! Var tikai piekrist prezidenta kungam – mūsu sabiedrībā tiešām ir iestājies morāles pagrimums!!

 7. Manējais vakar paziņoja,ka sapņo par seksu ar divām vienlaicīgi!
  -Nu un..?Ko tu atbildēji?
  -Ja nevari apmierināt vienu, kāpēc apbēdināt divas?
  😛

 8. Man patīk seksiņš trijatā, bet tikai tad kad esmu es un vēl divi vīrieši. Tas ir baudas kalngals, ka tiec masēta ar diviem roku pāriem un es zinu, ka bauda nebeigsies vienā mirklī, bet turpināsies tik ilgi cik es gribēšu.
  Esmu precēta, un mans vīrs nezin to, ka es regulāri viņam uzlieku kādu radziņu ar diviem citiem vīriešiem.

 9. atklāti sakot man arī patīk šāda veida attiecības. To gan nedaru bieži bet pa retam. Bet nepiekrītu Lailas modelim, mēs to daram kopā ar vīru. Un ticiet vai nē, nekāda krāpšana man nenāk ne prātā, bet vīrs grib manivēl vairāk

 10. Aina,ej iestajies muukjenees un Shitaadus raxtus nelasi !! KA TEV NAV KAUNA lasiit Shitaadas perversiibas .. ? NELASI to ko nemaz zinaat negribi ! Ir 21.gs ! Cilveeki atklaati runaa par lietaam kuras agraakos laikos ARII PASTAAVEJA ! Ta kaa liecies mieraa-skaties uz savu dziivi,nespried pa citu !!!

 11. Man ar vīru pietiek ar skaļi izteiktām fantāzijām seksa laikā… Viņš zin, ka es nekad nepiekritīšu uz seksu – divas sievietes + viens vīrietis, tāpēc viņš pat par to neieminas un nekad man atklāti to nav teicis…. bet seksa laikā viņam patīk iztēloties, kā mani “ņem priekšā” vēl trīs vīrieši, seksa laikā mēs par to skaļi runājam, iztēlojamies un sex izdodas brīnišķīgs, bet pēc tam mierīgi izrunājamies, ka reāli dzīvē to nevēlamies, jo bail par attiecību turpmāko stabilitāti… jo reiz pirms daudziem gadiem piedzērāmies vīra draugu kompānijā un it kā to izdarījām – es, vīrs un viņa draugs. Tas bija tāds murgs, knapi kaut ko atceros…. pēc tam jutos ļoti, ļoti traki, mans vīrs vēl trakāk, jo viņš jutās ļoti vainīgs manās acīs… it kā piesmējis…. Es arī ilgi nevarēju to “sagremot”… tagad viss jau piemirsies, bet atkārtot, ko tādu dzīvē (nevis pašu seksu trijatā, bet gan tos briesmīgos sirdsapziņas pārmetumus un iedragātās attiecības) vairs nevēlos!!!

 12. Viens ir fantāzijas…otrs īstenība. Pieļauju ka realitātē cilvēki, pāri ir dažādi, bet runājot par sevi labāk lai fantāzijas man paliek fantāzijas, jo zinu ka to reāli nemaz negribētu!

 13. Man bail mēģināt…ka neiepatīkas par daudz. Tas tomēr kaut kādā ziņā ir pret maniem uzskatiem. Te vairāk ir interese kā būtu, ja… 🙂 Tad jau labāk tiešām – pašu mīlēšanās laikā fantāzijas rosināšanai – “piesaukt” vēl kādu Blondīni (kas ir ļoti līdzīga man)… 😉
  Bet doma tāda ir apsverta – viennozīmīgi ar svešinieci. Jo seksa dēļ sabojāt draudzību negribētos.

 14. Esmu meginajusi gan ar 2 puisiem (kas bija labakie draugi un tas bija vnk kolosali,tik daudzas rokas ap mani darbojaas…) gan ari ar meiteni un draugu…bija interesanti un man patika ka vinji abi ap mani njemaas bet es negribeju nekada gadijuma lai mans puisis milejas ar to meiteni,un to es liku zinamu abiem – jo tas butu ka but blakus kad mans draugs mani krapj..mans draugs bija ar mieru manam noteikumam..
  labprat vel kadreiz pameginatu ar puisi un meiteni (ja es nebutu kopa ar puisi,butu daudz vieglak izbuadit visu procesu..)

 15. Beidziet vienreiz hui-njas rakstit un reklamet……driz vairs nebus ne normalu sieviesu,ne viriesu-bus [cenzēts]s uttt…..nah vairs nelasisu nekad jusu hui-jnas.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.