Šovasar modē ZILI ZAĻĀS krāsas

Vasara ir tas laiks, kad krāsas ienāk ne tikai dabā mums apkārt, bet arī mūsu garderobēs. Tie ir visi košie un spilgtie toņi, kas vasarai vienkārši piestāv. Taču šogad vasara ir īpaša ar to, ka modes pasaulē aktuālas ir zilās un zaļās krāsas toņu nianses. 2013. gada tonis ir zili zaļais tonis ar nosaukumu „emerald”, bet līdzās tam topa augšgalā ir ierindojušies arī zilie toņi – vasaras debess zilais un, protams, piesātināti zilais, jeb „Monako zilais” krāsas tonis. 

ZILI ZAĻAIS „EMERALD”
2013. gada krāsa numur viens! Šis nu reiz ir tonis, kas asociējas ar vasaru, sauli, pludmali un zili zaļo ūdeni. Vasarīga un skaista krāsa, kurai noteikti jāienāk arī tavā garderobē! Ja esi šīs krāsas mīļotāja, ražotāju piedāvājums ir tik plašs, ka iespējams kaut no galvas līdz kājām ietērpties šī toņa apģērbā. Taču tik pat labi šo toni vari izmantot aksesuāros – somās, rotās, apavos, kā arī dekoratīvajā kosmētikā! Perfekti kombinējas ar visām vasaras košajām krāsām – esi pamanāma!


Svārki Mango, 27.99Ls, Rokassprādze Mango, 23.99Ls, Soma www.rahella.lv, 11.50Ls


Kleita Oasis, 56Ls, Kaklarota Mango, 27.99Ls, Somiņa Mohito 6.50Ls


VASARAS DEBESS ZILAIS
Izteikti romantisks, sievišķīgs un, protams, vasarīgs zilās krāsas tonis. Sevišķi piestāvēs gaišmatēm, taču arī tumšmatēm ir vērts to izmēģināt. Šī toņa nianses ir dažādas – tik pat dažādas kā vasaras debesis. Saulainās dienās izvēlies ļoti gaišo debess zilo, citkārt – tumšāko variantu. Krāsa ir pateicīga ar to, ka tai iespējamas daudz un dažādas kombinācijas – lieliska kopā ar citām vasarīgi gaišajām krāsām, taču tāpat saderas arī ar šķietami tumšākiem un drūmākiem toņiem, tos lieliski atsvaidzinot.

 
 

Kleita Oasis, 52Ls, Apavi www.rahella.lv, 18.90Ls, Soma Mango 23.99Ls


Bikses Mohito, 10Ls, Kurpes Oasis, 19Ls, Soma Monton 19Ls

PIESĀTINĀTAIS „MONAKO ZILAIS”

Izteikts, piesātināts klasiski zilais tonis. Var būt gan grezns un karalisks, gan arī piemērots ikdienas gaitām. Lielisks tieši tumšmatēm, taču der izmēģināt arī visām citām. Kombinē to ar balto, zeltaino, sudrabaino un iegūsti vasarīgu tēlu! Šis ir tonis, ko dizainer ir sevišķi iemīļojuši, tamdēļ šādā krāsā vari atrast jebko – sākot no apģērbiem, līdz pat aksesuāriem un apaviem.

 Kleita Oasis 19Ls, Soma Mango 17.99Ls, Kurpes Monton, 16Ls

Kleita Monton 28Ls, Saulesbrilles Monton 9Ls, Kurpes www.rahella.lv, 23.90Ls

6 komentāru
  1. Cik man zināms Emerald latviešu valodā jau kādu laiciņu ir smaragdzaļais (lūdzu nejaukt ar briljantzaļo:)

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.