Piedalies konkursā un laimē kafijas automātu!

Mums ļoti patīk Ziemassvētki un to gaidīšanas laiks, tamdēļ esam nolēmuši arī tavus svētkus padarīt īpašākus. www.espati.lv kopā ar NESCAFÉ® Dolce Gusto® aicina tevi piedalīties konkursā, kurā tev būs iespēja saņemt brīnišķīgu balvu! 

Uzraksti sākumu frāzei „…, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!”, un laimē Nescafé Dolce Gusto Piccolo! Sūti savu frāzes versiju uz e-pastu[email protected], kā arī nosauc savu vārdu, nodarbošanos un vecumu, seko, lai kopējais frāzes garums nepārsniedz 40 vārdus. Katru darba dienu, īpašā publikācijā, būs iespējams lasīt iesūtītās teksta variācijas. Gaidīsim tavu frāzi līdz šī gada 20. decembrim, konkursa uzvarētājas tiks paziņotas 22. decembrī.
 
Līdzjutējiem būs iespēja raksta komentāros balsot par sev vistīkamāko frāzes interpretāciju, pieļaujamais balsojumu skaits no vienas IP adrese – 1 reize dienā, pārējie balsojumi no šīs IP adreses netiks ņemti vērā. Konkursa noslēgumā NESCAFÉ® Dolce Gusto® kopā ar espati.lv, ņemot vērā arī jūsu balsojumu publikācijas komentāros, izvēlēsies divas uzvarētājas. Vērtēšanas kritēriji – atraktivitāte, sirsnīgums, interesantums! Tādēļ – neirobežo savu fantāziju un raksti mums!

Un atceries – divi labāko frāžu iesūtītāji saņems NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo*

    

Ekskluzīva dizaina kafijas aparāti NESCAFÉ® Dolce Gusto® – lieliska dāvana ģimenei, kas īstu kafiju vēlas baudīt savās mājās. Izvēlieties Espresso, kapučīno, Latte vai citas savas iecienītākās garšas kafijas kapsulu, ievietojiet to NESCAFÉ® Dolce Gusto® kafijas aparātā un jau pēc mirkļa izbaudiet kvalitatīvu dzērienu. Profesionāli pagatavota kafija – pie Jums mājās! 
Plašāka informācija www.dolce-gusto.lv

* Balvas krāsa var atšķirties no ilustratīvajos materiālos redzamās produktu krāsas

Iesūtītās frāzes vari lasīt un par tām nobalsot rakstā: Lasi konkursa dalībnieku iesūtītās frāzes un balso! 

4 komentāru
  1. sveiki, es balsoju par Santa 27gadi,maajsaimniece….kafijas gars’as buk’eti un aromaatu iemiileeju no pirmaas reizes…

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.